Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

Kruikov

Az Admirális
Nagyon örülök enneg a hírnek! Külön pozitívum, hogy nemcsak Eldó meg Flori irányába lehet költözni. Ez dícsérendő és továbbra is követendő! Ezúttal is szeretném megköszönni mindazok munkáját, amelyek ezt lehetővé tették! :)
A pampogókkal nem kell foglalkozni, nekik semmi sem jó. (Ide nem értve a jogos v1-es igényeket.)
 

don Ehnaton

New Member
Dakota óta lehet rögért tulajdonság/képesség pontokat venni, ez lehet az a hatalmas beállításbeli különbség, ami miatt csak A-B-C vilagokról lehet(ett) V1re menni.
Mivel egyre drágulnak az újabb & újabb vásárolt pontok, kicsi az esélye, hogy valaki pl Hawaiin (hát még anno Jacksonon/Iowan) elköltött volna annyi tízezer rögöt amivel behozza sőt lekörözi a több éves hátrányt a V1es karikhoz képest.

Egyébként Jacksonról is lehetett már Kentára költözni, utána Iowáról meg nem.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Dakota óta lehet rögért tulajdonság/képesség pontokat venni, ez lehet az a hatalmas beállításbeli különbség, ami miatt csak A-B-C vilagokról lehet(ett) V1re menni.
Mivel egyre drágulnak az újabb & újabb vásárolt pontok, kicsi az esélye, hogy valaki pl Hawaiin (hát még anno Jacksonon/Iowan) elköltött volna annyi tízezer rögöt amivel behozza sőt lekörözi a több éves hátrányt a V1es karikhoz képest.

Egyébként Jacksonról is lehetett már Kentára költözni, utána Iowáról meg nem.

Arizonáról most se lehet v1-re menni.

Iowarol elobb volt, mint Jacko.. valszeg ez is indok, h miert nincs nyitva Kenta fele az út.. nem mintha arrafele most lenne igény..
 

Ernest Roahmyer

Centralista megmondóember
Ez komoly, Geora és Kentuckyra? Én nem tudom ennek ki volt az értelmi szerzője, de adhatna abból, amit szívott. V1, az egyetlen értelmes és aktív szerver Florida mellett meg megint oldja meg magának. Gratulálok annak a csapatnak, aki ezekért a szenzációs ötletekért felel, mert Ők azok, akik ezt a játékot romba döntik, nem a toxikus közösség vagy a fejlődő ipar. Jár a keksz..
 

Tomixxx

Member
Ez komoly, Geora és Kentuckyra? Én nem tudom ennek ki volt az értelmi szerzője, de adhatna abból, amit szívott. V1, az egyetlen értelmes és aktív szerver Florida mellett meg megint oldja meg magának. Gratulálok annak a csapatnak, aki ezekért a szenzációs ötletekért felel, mert Ők azok, akik ezt a játékot romba döntik, nem a toxikus közösség vagy a fejlődő ipar. Jár a keksz..

Ezer éve ezt szajkózom, de kétféle válasz érkezett: Természetesen hőseink E-F világról akik röhögnek a markukba és vissza-vissza pofáznak valamit (no nem mintha ott tejjel folyna a méz annyi hátszéllel amennyinek V1 a töredékét nem kapta..) és a tipikus: megteszünk mindent, átnézzük, ígérgetünk, itt leszünk, stb. miegymás.

Már ezer éve szajkózom, olyan ez, mint a politika. Van mire fogni LEGYEN BÁRMI, igen most valószínűleg képességekkel érvelünk (AMIT AKÁR BE IS TEHETNÉTEK V1-RE MÉG BEVÉTEL IS LENNE) , akkor azt nyomatjuk hányásig, mint a Gyurcsányozást és Brüsszelt.

Maradjunk annyiba...Ha szeretett volna rajtunk bármit segíteni a hőn áhított "csapatunk" már segített volna...de V1 nem érdeme senkinek, költik a régiek a lóvét, elbukdácsol az a szerver is valahogy a torta ugyanakkora csak a szeletek kisebbek a "halott vagy éppen élő szerverek fenntartásával".

Ez a mindenkinek nem lehet kedvezni szöveg meg, ugyan már...Akkor inkább kedvezek egy 400 reget számláló, semmirekellő szervernek, mint egy 600 félig meddig még online játékost mutató szervernek? Hagyjuk már...

A legfontosabb mégis az lenne, hogy a káröröm és a piszkálódás azok részéről akik megint kaptak elmaradhatna azok irányába akik próbálnak kiállni magukért.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Ezer éve ezt szajkózom, de kétféle válasz érkezett: Természetesen hőseink E-F világról akik röhögnek a markukba és vissza-vissza pofáznak valamit (no nem mintha ott tejjel folyna a méz annyi hátszéllel amennyinek V1 a töredékét nem kapta..) és a tipikus: megteszünk mindent, átnézzük, ígérgetünk, itt leszünk, stb. miegymás.

Már ezer éve szajkózom, olyan ez, mint a politika. Van mire fogni LEGYEN BÁRMI, igen most valószínűleg képességekkel érvelünk (AMIT AKÁR BE IS TEHETNÉTEK V1-RE MÉG BEVÉTEL IS LENNE) , akkor azt nyomatjuk hányásig, mint a Gyurcsányozást és Brüsszelt.

Maradjunk annyiba...Ha szeretett volna rajtunk bármit segíteni a hőn áhított "csapatunk" már segített volna...de V1 nem érdeme senkinek, költik a régiek a lóvét, elbukdácsol az a szerver is valahogy a torta ugyanakkora csak a szeletek kisebbek a "halott vagy éppen élő szerverek fenntartásával".

Ez a mindenkinek nem lehet kedvezni szöveg meg, ugyan már...Akkor inkább kedvezek egy 400 reget számláló, semmirekellő szervernek, mint egy 600 félig meddig még online játékost mutató szervernek? Hagyjuk már...

A legfontosabb mégis az lenne, hogy a káröröm és a piszkálódás azok részéről akik megint kaptak elmaradhatna azok irányába akik próbálnak kiállni magukért.
A 400 reggel sokat mondtál Hawaii-n most néztem meg a rangsort és 283 fő van ott. Nem mellesleg Kentuckyn ennél is kevesebben 276-an vagyunk jelenleg. :lol:
 

don Ehnaton

New Member
Arizonáról most se lehet v1-re menni.

Iowarol elobb volt, mint Jacko.. valszeg ez is indok, h miert nincs nyitva Kenta fele az út.. nem mintha arrafele most lenne igény..
Erről nem is tudtam hogy Arizona még 'létezik', Dakota vegetálását is csak valószinűsíteni tudom.

Úgy rémlik Jackson volt a legelső F utáni világ ahonnan el LEHETETT, aztán hamar KELLETT is költözni. Volt aki még aggódott is hogy majd onnan Kentára visznek csomó uniós szetteket. Iowa költözőkapuja ugyan később nyílt, de Hawaii meg csak most fog pedig a világstartja mégkorábbi, aztán szintén lehet róla Kentára menni.

Úgy lenne/lett volna a legjobb, hogy CSAK Geora lehessen költözni H-I-J aztán K-L-M világokról.
Ez V1el se igazságtalan, illetve a 3 népesebb világról mindenkinek elég volna csak 1etlen1 eventes+termékes+pénzgyűjtő rabszolgát tartani a G-feletti összevonton.
Aztán az újabb és újabb világok nyitásakor a korábbiról is automatikusan nyílhatna a költözés.
Elvégre kb ez megy csak sokkal lassabban és bizonytalan a sorrend meg a lehetséges célállomások.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Erről nem is tudtam hogy Arizona még 'létezik', Dakota vegetálását is csak valószinűsíteni tudom.

Dakota él- és virul.. :P

Úgy lenne/lett volna a legjobb, hogy CSAK Geora lehessen költözni H-I-J aztán K-L-M világokról.

miért? :) miért pont Geo legyen a cél? s miért csak az általad említett világok mehetnének oda?
( ne értsd félre, h ha más világot írtál volna, arra is rákérdeznék.. )
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Részünkről mi továbbítottuk a központ felé a visszajelzéseiteket, ez alapján történt egy kis módosítás:

Nekem törölni kell egy "fő karaktert", ha meg akarom menteni az iowai karakteremet, de a hawaiisok minden gond nélkül mehetnek kentára, geóra...

Mostantól ez nem feltétlenül szükséges. Sikerült elérnünk, hogy a többi költözhető világon is legyenek további útvonalak, igaz az általunk javasolt útvonalak nem teljes egészében kerültek elfogadásra (javasoltuk Világ 1-et, akár csak Hawaii esetén is), de bővültek az útvonalak.

Azt az egyet nem értem, hogy V1-et direkt akarják tönkre tenni?
Oda miért nem lehet költözni régebbi szerverekről? :annoyed::mad:
Akkora nagy probléma lenne, ha esetleg annak a szervernek is emelkedne a létszáma? :annoyed:
:mad::annoyed:

Nem áll senkinek sem a céljában bármilyen szervert tönkretenni. Jelenleg nem lehetséges útvonalat indítani Világ 1 felé, viszont megértették, hogy Ti is szeretnétek költözőket fogadni más világokról. Ígéretet kaptunk arra, hogy jobban utánanéznek, és ha lehetséges, ki is dolgoznak egy megoldást erre a problémára.

Viszont addig is, ami a Csapat erejéből telik, azt most mi megtettük; Ajánlott világgá került Világ 1 a regisztráció során.
 
Fent