Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

Mr. T.

THE DEVIL
Mostantól ez nem feltétlenül szükséges. Sikerült elérnünk, hogy a többi költözhető világon is legyenek további útvonalak, igaz az általunk javasolt útvonalak nem teljes egészében kerültek elfogadásra (javasoltuk Világ 1-et, akár csak Hawaii esetén is), de bővültek az útvonalak.

de, szükséges, ha az adott játékosnak már mindenhol vannak erős karakterei.. oké, tudom, ez a felhasználó "hibája"..

viszont engedd meg a kérdést Csirke.. miért Geo- és miért Kentucky kapott esélyt, hogy cél-szerver legyen? milyen indokok- és érvek sorakoznak eme két világra, ami a többi, nem "kihalt" világra nem / nincs érvényben?
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Mostantól ez nem feltétlenül szükséges. Sikerült elérnünk, hogy a többi költözhető világon is legyenek további útvonalak, igaz az általunk javasolt útvonalak nem teljes egészében kerültek elfogadásra (javasoltuk Világ 1-et, akár csak Hawaii esetén is), de bővültek az útvonalak.
Köszi! :)

Iowa Urából Geo Királya lesz ;)
 

Tomixxx

Member
Részünkről mi továbbítottuk a központ felé a visszajelzéseiteket, ez alapján történt egy kis módosítás:



Mostantól ez nem feltétlenül szükséges. Sikerült elérnünk, hogy a többi költözhető világon is legyenek további útvonalak, igaz az általunk javasolt útvonalak nem teljes egészében kerültek elfogadásra (javasoltuk Világ 1-et, akár csak Hawaii esetén is), de bővültek az útvonalak.



Nem áll senkinek sem a céljában bármilyen szervert tönkretenni. Jelenleg nem lehetséges útvonalat indítani Világ 1 felé, viszont megértették, hogy Ti is szeretnétek költözőket fogadni más világokról. Ígéretet kaptunk arra, hogy jobban utánanéznek, és ha lehetséges, ki is dolgoznak egy megoldást erre a problémára.

Viszont addig is, ami a Csapat erejéből telik, azt most mi megtettük; Ajánlott világgá került Világ 1 a regisztráció során.

Tegnap 06:31-kor írtam :

"
Ezer éve ezt szajkózom, de kétféle válasz érkezett: Természetesen hőseink E-F világról akik röhögnek a markukba és vissza-vissza pofáznak valamit (no nem mintha ott tejjel folyna a méz annyi hátszéllel amennyinek V1 a töredékét nem kapta..) és a tipikus: megteszünk mindent, átnézzük, ígérgetünk, itt leszünk, stb. miegymás.

Már ezer éve szajkózom, olyan ez, mint a politika. Van mire fogni LEGYEN BÁRMI, igen most valószínűleg képességekkel érvelünk (AMIT AKÁR BE IS TEHETNÉTEK V1-RE MÉG BEVÉTEL IS LENNE) , akkor azt nyomatjuk hányásig, mint a Gyurcsányozást és Brüsszelt."

Mondtam, hogy ez lesz, ismét, tegnap reggel megírtam... "Mindent megteszünk, értetek vagyunk itt vagyunk, ezer millió éve veletek értetek, közbe meg egy fűszálat nem mozdítunk értetek, de ígérjük stb..."

NEVETSÉGES!

Ez az egy szó összefoglalta a munkásságotokat hónapokra és évekre visszamenőleg.

Hajrá Geo, welcome back! Hajrá E-F! Ennyi hátszéllel se tudnak többet felmutatni...V1 játkosállománya legalább kapart magáért amióta magára hagyták.
Remélem lesz bátorsága a V1-es kariknak (velem együtt) törölni és itthagyni ezt a csürhét.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Hajrá Geo, welcome back! Hajrá E-F! Ennyi hátszéllel se tudnak többet felmutatni...V1 játkosállománya legalább kapart magáért amióta magára hagyták.
Remélem lesz bátorsága a V1-es kariknak (velem együtt) törölni és itthagyni ezt a csürhét.
Egy online játékban mit szeretnél felmutatni? Nem az lenne a lényeg hogy aki ottvan jól érezze magát? Én jól érzem magam eldón, ha nem tenném nem játszanék. Vagy mit kéne irigyelnünk v1ről a toxikus világtg-ket vagy az idiótákat akik azokat megírják, mert az van nálunk is... , szóval le lehet állni a vádaskodással, köszi.
 
5499fd6976ba8bc328bcef38e3ac26f08b60d4e5.gifv
 

Kruikov

Az Admirális
Egy online játékban mit szeretnél felmutatni? Nem az lenne a lényeg hogy aki ottvan jól érezze magát? Én jól érzem magam eldón, ha nem tenném nem játszanék. Vagy mit kéne irigyelnünk v1ről a toxikus világtg-ket vagy az idiótákat akik azokat megírják, mert az van nálunk is... , szóval le lehet állni a vádaskodással, köszi.
És a helyedben Tomixot nagyon nem basztatnám! Nem ő az az ember, akibe bele kell szálln! Sőt!
 

freedgess

Active Member
tök jó,hogy lehet költözni
csak az a baj,hogy amelyik szerverekről lehet költözni,onnan pár ember nem fog,mert ott könnyebb megnyerni az eventet,tudnak jó aránnyal pénzt vinni oda,és sok cuccot is tudnak venni jó áron,és addig nem fognak költözni,amíg be nem zár a világ,rá kéne kényszeríteni ezeket az embereket a költözésre
szóval serintem nem csak a költözéseket kéne indítani,hanem be is kéne zárni ezeket
arizona,dakota,iowa,hawai full halott
kicsit fel kéne pörgetni az eseményeket..
 

pesmartin

Well-Known Member
Engem igaz nem érint,de felmerült egy kérdés.
Ha több világon van aktív karakterem tele fejlesztett cuccokkal,pénzzel stb...
Az a világ zárni fog,de minden világon hasonló karakterrel rendelkezem,abban az esetben elvesztem minden addigi belefektetett energiám,pénzem vagy van erre megoldás? :)
 

don Ehnaton

New Member
Dakota él- és virul.. :P



miért? :) miért pont Geo legyen a cél? s miért csak az általad említett világok mehetnének oda?
( ne értsd félre, h ha más világot írtál volna, arra is rákérdeznék.. )
E+F a legnépesebbek ha a többi mind tömörülne is csak 3. lehetne utánuk, de legalább az ábc-ben sorban lennének egymásután az aktív világok betűi.
(V1et nem számítva mert ugye annyira más beállítások vannak ott, hogy szinte már egy másik játék). A-tól D-ig regelni se lehet régóta, pedig alap lenne ha ennyire felduzzad a létszám, ehhez kedvetkapna mindenki akinek költöznie nincs mivel.
Kentát nem igazán értem
 

Tomixxx

Member
Egy online játékban mit szeretnél felmutatni? Nem az lenne a lényeg hogy aki ottvan jól érezze magát? Én jól érzem magam eldón, ha nem tenném nem játszanék. Vagy mit kéne irigyelnünk v1ről a toxikus világtg-ket vagy az idiótákat akik azokat megírják, mert az van nálunk is... , szóval le lehet állni a vádaskodással, köszi.

Nem Neked szól, érted? Nem Eldo játékosainak szól, egyetlen szóval nem szól játkosnak, sőt én kifejezetten dicsértem azt a toborzást amit lenyomtatok az elmúlt fél évben és E a sírból jött vissza.

Az üzenetem minden sora annak a csapatnak szól aki igenis ba...k V1 javára ítélni, hiába sírunk picsogunk. (Persze, hogy sírunk, évek óta nem kapunk külső segítséget és a megbeszélt ajánlott szerveri státusz is csak most, szánalomból lett meg, hogy kussoljunk...)

Az üzenetem minden sora annak a csapatnak szól akinek mi adjuk az ötletek felét és mi nem kapunk belőle semmit. E-F világoknak kedveznek időtlen időt óta kicsivel-naggyal egyaránt mi meg érjük be a lepattanóval, DE MÁR AZ SINCS BAKKER, mert Arizona is inkább mehet Kentára meg hóvirágfalvára, mintsem V1...A lehetősége sincs meg V1-nek...

Nem kell felmutatnia egy online játékban senkinek semmit... Nem is értem, honnan tudsz asszociálni erre, teljesen félre értelmezed a sorokat..., a két hátszeles szervernek kéne felmutatnia többet, mondjuk létszámban/harcokban/aktivitásban/stb, de nincs ez se ezért nem értem akkor V1 miért kell kivétel legyen? Annyira klasszikus, hogy a torta ugyanakkor csak a szeleteket osztjuk jobban szét, hogy nincs jobb kifejezés arra ami történik.

Senki nem állt bele Eldó játékosaiba, örülök, hogy még van aki a játék szeretetéért van itt és jól érzi magát, a ténybe pofázunk bele, hogy miért Eldó, miért nem V1? Mert Flo egyértelmű, de ott sincs semmivel sem több, mint V1, van ott karakter, látjuk stb.

Szóval a ténnyel van probléma, hogy csak Ti kaptok... Meg most az új módi, Geo-Kenta, ha nekik az a jó...az is csak egy utolsó dózis, V1 pedig még a maradék lehetőségtől is elesik és ha ennek mi hangot adunk akkor látod, E-F visszapofázik a hőn áhított csapatunk meg "ígérem, itt vagyunk, megtesszük, megnézzük, megoldjuk, átgondoljuk..." stb...

DE AZÉRT SÜLLYEDJENEK MÉLYRE, MERT AMIKOR SZERVEZIK AZ ESEMÉNYT AKKOR KÖNYÖRÖGNEK, HOGY LEGYEN V1-ES CSAPAT MEG ILYEN OLYAN MERT KELL ÉS ONNAN LEHET TOBOROZNI ÉS GYERTEK MÁR ÉS SEGÍTSETEK ÉS VERSENY VAN ÉS V1 ÉS KELL ÉS...mentek a p..!

Egy másik csapattal, egy másik jobban akaró csapattal ez nem itt tartana, meggyőződésem!
Az ötletek, sírások és könyörgések töredéke nem ért célba, meggyőződésem!

Nem véletlen, hogy nem érkezik válasz, feltűnt ez másnak is!!!! NEM VÉLETLEN, HOGY CSEND VAN! (Na majd erre fog, nem aggódom).
 
Fent