Kibeszélő Hawaii költözési változások - regisztráció zárása

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
két hátszeles szervernek kéne felmutatnia többet, mondjuk létszámban/harcokban/aktivitásban/stb
Közvetlen support váltás miatt 12 embert tudok aki aktív volt és abbahagyta, még kb 10 megunta a kihalást/építést. Előtte szintemeléskor kb 5-10 között ismerőseim közül aki azt mondta ő nem teper a 250ért. Persze ez csak akiknek jelenlétét én vettem észre.
Játék lassú,egyes világokon gyorsabb halálát látjuk ha elfogadjuk,ha nem.
 

Mr. T.

THE DEVIL
E+F a legnépesebbek ha a többi mind tömörülne is csak 3. lehetne utánuk, de legalább az ábc-ben sorban lennének egymásután az aktív világok betűi.
(V1et nem számítva mert ugye annyira más beállítások vannak ott, hogy szinte már egy másik játék). A-tól D-ig regelni se lehet régóta, pedig alap lenne ha ennyire felduzzad a létszám, ehhez kedvetkapna mindenki akinek költöznie nincs mivel.
Kentát nem igazán értem

Ne értsd félre kérlek, de nem tőled várom a választ :) Kenta ( és az utána lévő világok ) kivételével minden szerveren jelen vagyok és többek között ezért se értem a logikát.. de ahogy olvastam.. Enzo hibája ez is, így viszont már minden is világos.. :D
 
Csirke helyében én már bevezettem volna a gondolatrendőrséget. El vannak kanászkodva itt már néhányan, rájuk férne a jó öreg Szeretet-Minisztérium gondoskodása.
Nem kell megnyitni a népnek a költözést mert rájönnek, hogy van választásuk és elkezdenek gondolkodni.
Aki nem tudja miről pofázok az azért van, mert nem olvasott eleget. hihihaha
the-boys-homelander.gif
 

Kruikov

Az Admirális
Nem tudom, miért kell már megint a Support csapat tagjait szekálni. Megnyilik egy szerveren a költözési lehetőség, ráadásul 4, azaz NÉGY lehetséges útvonallal is, erre, minthogy örülne a társaság, agyba-főbe megy az elégedetlenkedés, a kötekedés meg a felkérdezés (a nagyon kevés jogos igényt ide nem értve). A Csapat tagjai mindent megtesznek azért, hogy mi jól érezzük magunkat, erre ti meg így háláljátok meg... (Tisztelet a kivételnek, mert csak a hangos kisebbség pampog itt, a csendes többség pedig mindennek a változásnak örül.)
 

Mr. T.

THE DEVIL
Nem tudom, miért kell már megint a Support csapat tagjait szekálni. Megnyilik egy szerveren a költözési lehetőség, ráadásul 4, azaz NÉGY lehetséges útvonallal is, erre, minthogy örülne a társaság, agyba-főbe megy az elégedetlenkedés, a kötekedés meg a felkérdezés (a nagyon kevés jogos igényt ide nem értve). A Csapat tagjai mindent megtesznek azért, hogy mi jól érezzük magunkat, erre ti meg így háláljátok meg... (Tisztelet a kivételnek, mert csak a hangos kisebbség pampog itt, a csendes többség pedig mindennek a változásnak örül.)

A kevés jogos igény köze rakd oda a v1-es szerveren lévők hisztijét. Meg azt, hogy két kihalt szerverre is úgy nyílik meg az út, hogy azok mellett nem szól racionális érv.

Lelked rajta, hogy ha ennek maradéktalanul tudsz örülni :)

A csendes "többség" nem jár fórumra, max olvasni..

Kiegészítés: persze, annak örülök, hogy végre új lehetőségek is megnyíltak 1-2 szerver előtt, s az ott lakók is mehetnek amerre látnak..
 

Kruikov

Az Admirális
A kevés jogos igény köze rakd oda a v1-es szerveren lévők hisztijét. Meg azt, hogy két kihalt szerverre is úgy nyílik meg az út, hogy azok mellett nem szól racionális érv.

Lelked rajta, hogy ha ennek maradéktalanul tudsz örülni :)

A csendes "többség" nem jár fórumra, max olvasni..

Kiegészítés: persze, annak örülök, hogy végre új lehetőségek is megnyíltak 1-2 szerver előtt, s az ott lakók is mehetnek amerre látnak..
Ritka alkalom, amikor maradéktlalanul egyet értünk. :) Mégse. A hiszti szó nagyon sérti a fülemet.
 

Tomixxx

Member
"Hiszti" :ddd

Egy a játékosok által is valahol megértett és elfogadott valamint jogosnak tartott, ismételten be nem teljesült igény kinyilvánítása, mely egy új lehetőséghez kapcsolódó érvekkel alátámasztott gondolatmenet: HISZTI

De V1 Toxikus :Ddddd


Kár, hogy a bohóc emojit nem engedi. Sok mondat végén tökéletesen mutatna, ideillő.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Ritka alkalom, amikor maradéktlalanul egyet értünk. :) Mégse. A hiszti szó nagyon sérti a fülemet.

mert nem ismered fel a szarkazmust, en pedig direkt nem jeloltem, h ott az volt :) sok ismerosom van v1-en, en is "aktiv" vagyok olykor ott, igy azert viszonylag kepben vagyok a problemajukkal :)

Azért kiváncsi vagyok hogy a kevésből ki jön át egy halott világra

Hmm.. max azok, akik nem tudnak Flo / Eldo-ra menni, mert mar ott vannak, nincs accountjuk Geo-n es akik nem akarnak Kentucky-ra menni.. kiveve azokat, akik nem is akarnak a szerver bezarasaig koltozni :) max 5 fő, eros tulzassal..
 
Fent