Kibeszélő Függetlenség napja 2023

Kanyim

Veteran Member
Azt hiszem ez volt az utolsó sorsolásos cucc, amin részt vettem. Valahogy soha nem kerülök kisorsolásra. Pedig már évekkel ezelőtt a felháborító tökfaragós játéknál megfogadtam, hogy csak objektív versenyre nevezek. Megérdemeltem az újabb csalódást! Tartani kellett volna a fogadalmat. :hmf:
Detto így érzek. Tudom hogy "nincs" de attól még növekszik az összeesküvés érzése bennem ezek a kudarcok miatt. Szóval én is hanyagolom a többit félét lassacskán mert röhejesen sosem kerülök kisorsolásra.
 

Proli Pete

Well-Known Member
Lehet közjegyzővel kellene sorsolnunk :D de a konteókat úgy sem úsznánk meg :(
Észszerűbb lenne a sorsolásokat és a szubjektív döntésen alapuló ajándékozgatásokat kiiktatni. Például most mekkora plusz költséggel járt volna minden beküldőt megajándékozni?
Igen. Ha az ember egyszer nyer, egyszer veszít, akkor oké. Ha azonban valahogy mindig rossz oldalra kerül, akkor elmegy a kedve az egésztől. Ezek a "jutalmazások" annyit érnek, hogy mindig lesz több csalódott ember. Csak rossz szájíz marad utána.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Észszerűbb lenne a sorsolásokat és a szubjektív döntésen alapuló ajándékozgatásokat kiiktatni. Például most mekkora plusz költséggel járt volna minden beküldőt megajándékozni?
Igen. Ha az ember egyszer nyer, egyszer veszít, akkor oké. Ha azonban valahogy mindig rossz oldalra kerül, akkor elmegy a kedve az egésztől. Ezek a "jutalmazások" annyit érnek, hogy mindig lesz több csalódott ember. Csak rossz szájíz marad utána.

Sorsolásaink véletlenszerűek, ami bevett szokás máshol is. Sajnos nem tudunk mindenkinek adni nyereményt (szeretnénk, de ez nem rajtunk áll), mivel minden nyereményjátékunkra szánt nyereménynél van egy maximális kiadható szám, ami engedélyezésre kerül. Tárgy nyereményeket értelemszerűen nem tudjuk tört részre bontani, aranyrög és kötvény esetén, 100+ helyes válasz esetén akár 10 és 20 közötti lehetne a nyeremény mennyisége egy főre, ami szintén nem biztos, hogy elég vonzó mindenki számára.

Emiatt szoktuk őket nagyobb mennyiségben adni a nyerteseink számára, viszont ha nem véletlenszerű lenne, hanem a leggyorsabbak nyernek, akkor más problémákkal szembesülnétek. Egyértelműen, nem mindenki tud minden percben vagy órában itt lenni köztünk a fórumon, vagy néha napokig sem, így ők lemaradnának róla.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sorsolásaink véletlenszerűek, ami bevett szokás máshol is. Sajnos nem tudunk mindenkinek adni nyereményt (szeretnénk, de ez nem rajtunk áll), mivel minden nyereményjátékunkra szánt nyereménynél van egy maximális kiadható szám, ami engedélyezésre kerül. Tárgy nyereményeket értelemszerűen nem tudjuk tört részre bontani, aranyrög és kötvény esetén, 100+ helyes válasz esetén akár 10 és 20 közötti lehetne a nyeremény mennyisége egy főre, ami szintén nem biztos, hogy elég vonzó mindenki számára.

Emiatt szoktuk őket nagyobb mennyiségben adni a nyerteseink számára, viszont ha nem véletlenszerű lenne, hanem a leggyorsabbak nyernek, akkor más problémákkal szembesülnétek. Egyértelműen, nem mindenki tud minden percben vagy órában itt lenni köztünk a fórumon, vagy néha napokig sem, így ők lemaradnának róla.
Alapvetően az a probléma amit már korábban említettem, hogy a the west lakosság nem bízik a pártatlanságotokban.
Hogy ez mennyire alaptalan, mindenki döntse el maga, de nem igazán olyasmi amin tudtok változtatni. Nyilván a darabszám korlátozás érthető, az is hogy nem akarjátok kisebb részekre bontani a nyereményeket.
Olyan sose lesz, hogy valami mindenkinek jó, "kiskedvencek" mítosza így is úgy is élni fog, teljesen mindegy mit mondasz vagy hogyan történik a sorsolás a valóságban.
 
Fent