Kibeszélő Függetlenség napja 2023

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Játékosok,

Itt oszthatjátok meg az idei eseménnyel kapcsolatos gondolataitokat velünk.

Sok tűzijáték rakétát kíván,
A The West Csapata
fireworks_low.png
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
A függetlenségi szett elég jól néz ki, azt majd beszerzem.

A Pollynál egy kicsit furcsállom az állatszettet, mivel se a sas, se az egész állat szett bónusza nem ad ellenállást, viszont a termékénél ott a reflex mégis /értem én hogy a ruhaszettből kiindulva lett ott, de 48 az nagyon elhanyagolható szám, főleg a reflexnél/. Szerintem kitéréssel hasznosabb lenne... bár akkor meg kb egy Sarah Astor cicaszett lenne.

1688321863230.png
 

Rolcsi09

Member
Helló! Tegnap (júl. 4-én) Már elérhető volt a Függetlenség napi felvonulás kalandsor és eljutottam "A zenekar" küldetésig, akkor viszont a honlap becrashelt, lefagyott minden. Ez valószínűleg a frissítés miatt történt. Csakhogy utána egyből eltűnt a kalandsor Marianál, és az addig megszerzett jutalmak is (Szoknya, Kabát, Cipő Mariának) is eltűntek a felszerelésemből.
Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni? Visszakapom a termékeket és folytathatom a kalandsort ott, ahol abbahagytam?
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Helló! Tegnap (júl. 4-én) Már elérhető volt a Függetlenség napi felvonulás kalandsor és eljutottam "A zenekar" küldetésig, akkor viszont a honlap becrashelt, lefagyott minden. Ez valószínűleg a frissítés miatt történt. Csakhogy utána egyből eltűnt a kalandsor Marianál, és az addig megszerzett jutalmak is (Szoknya, Kabát, Cipő Mariának) is eltűntek a felszerelésemből.
Ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni? Visszakapom a termékeket és folytathatom a kalandsort ott, ahol abbahagytam?

Írj számunkra egy levelet a Support felületén, hogy ellenőrizni tudjuk, mi lehet a gond.
 
Fent