Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ne értsetek félre, a jelenlegi győztesek amennyiben boldogok a belefektetett időért járó jutalommal, és öröm tölti el őket a Gringo láttán, gratulálni szeretnék nekik, nem nézek le senkit sem ezen és ehhez hasonló nem épp legversenyképesebb játékosok által vívott párbajos speed-(ek)en való részvételért, azon (/azokon) való versenyzésért. Azonban jó lenne látni a top párbajosokat összecsapni egy speed során, miképp mérkőznénk meg egymással, ki maradna a végén (egy tippem van, azonban őt és már többek közt engem sem tudom mi venne rá, hogy időt fektessek a játékba...)!
Nem értek veled egyet, egyrészt szerintem speedekhez képest kiemelkedő létszám vett rész közel (javítsatok ki ha nem jól emlékszem) 200 játékos vett részt.
Melyikük nem veterán és nem épp versenyképes: kernya, hofitomi vagy csarter? Illetve miért ne lehetne valaki ügyes párbajos attól, hogy nem veterán?

Ha nagyon össze akarnak csapni a párbajosok akkor nem kell őket ilyen olyan ajánlatokkal csábítani hanem megtehetnék a jutalomtól függetlenül is, ha nem akarnak és emiatt az újabb játékosok kerülnek előtérbe sem tragédia szerintem. De ne kelljen már egy Szent Grál szerűséget felajánlani, hogy egyáltalán méltóztasson valaki 1,5hétig párbajozni. Plusz ha te magad sem tudod mi motiválna, akkor hogyan is tudnának olyan nyereményt kitalálni?
Szerintem egy speeden a jó társaság és "buli" kedvéért is el lehet menni, még ha nincs is kifejezetten idő a verseny részére.
 

Tomixxx

Member
Bakkker, ilyen nincs...
Péntek hajnaltól a karakterem csak hotelben aludt és elég volt a harmadik helyre K.O.ban? :D ddddddddd

Egyetlen párbaj sem indult zárás előtt 5 nappal. :Ddddddddd
 

Tomixxx

Member
Üdv!

Két havonta fellépek ide is.

Amennyiben kifejezetten a párbajon lenne a hangsúly egy a jövőben megrendezésre kerülő/tervben lévő speed szerver/esemény esetén, javasolnám a nyeremények változatosabbá tételét, újra gondolását; (kalapon illetve övön kívül) Gringo már a múlté, keveseket vonz, kompetitív párbajosokat legkevésbé sem. (Nem véletlenül nem találkozni még a garantált díjra jogosult játékosok listája közt sem OG/veterán párbajos nevekkel. De felteszem egy-egy ilyen esemény szerver rangsorán való átfutás során sem gyakran botlani profi párbajosokba.)

Jutalom alatt gondolok új, kizárólag speed-en nyerhető párbajos buffokra, például:

Wild Bill Hickok öve
+1000-1000 sebzés párbajban
Használható: 1 akcióig

1. helyezett: 10db Wild Bill Hickok öve
2. helyezett: 5db Wild Bill Hickok öve
3. helyezett: 1db Wild Bill Hickok öve

Valami különleges...


Nem meglepő módon nem vettem részt az eseményen, így nem vagyok tisztában mely bolti cuccok voltak elérhetőek, és melyek nem adott városok szabójánál. Viszont amennyiben beszerezhető(ek) volt(ak), Perry cipő, illetve öv erős párbajos cucc lehet barna farmerrel, vagy barna bőrnadrággal (+mindenki által köz- és elismert fekete vászonkalappal/elegáns vászonkalappal, elegáns rojtos sállal, zöld felöltővel kombinálva...).

Josephine-t, Pearl-t bárki fel tudja venni, okkal hagyták ki, jól tették.

Ne értsetek félre, a jelenlegi győztesek amennyiben boldogok a belefektetett időért járó jutalommal, és öröm tölti el őket a Gringo láttán, gratulálni szeretnék nekik, nem nézek le senkit sem ezen és ehhez hasonló nem épp legversenyképesebb játékosok által vívott párbajos speed-(ek)en való részvételért, azon (/azokon) való versenyzésért. Azonban jó lenne látni a top párbajosokat összecsapni egy speed során, miképp mérkőznénk meg egymással, ki maradna a végén (egy tippem van, azonban őt és már többek közt engem sem tudom mi venne rá, hogy időt fektessek a játékba...)!

gameR29

Ahogy Etheryon is írta, úgy én sem tudok egyet érteni ezzel az egész, igényesen össze szedett megnyilvánulással...

A példaként felhozott neveket én is megemlíteném, kernya, Csarter01, hofitomi azért nem tegnap regisztrált... van is a nevük mellett egyesével több párbaj, mint például Neked, mivel ha jól értelmezem a Te hozzászólásod igazából rád irányul, hogy Téged nem lehet motiválni már holmi Gringo-val, mint profibb párbajos...
(Ha most hirtelen eladó lenne a fegyószettem 35 millióba egyik leghangosabb lennél aki vinné, gondolom, volt ez már így ugye?, robbant a tg, hogy Téged érdekel mikor csak hülyéskedtem...) na de mindegy is, ez nem lényeg...

Amint Te leírtál jelenség az annak tudható be, hogy van aki el sem indul mert időigényes és az élet más terén kell helytállnia, nem engedheti meg magának, hogy itt üljön órák hosszat. A képlet egyszerű volt, ideülsz, 15sec, szettek erősre húzva és egy jól összerakott taktika ahhoz, hogy célba érj. Külön kiemelném Joe Masseria játékost aki elmondta, hogy MIÉRT JÖTT...MI A TAKTIKA...és hibátlanul vitte végig azt, HIBÁTLANUL, nem is véletlen nyerte amiért jött! Nem ismerem Őt, nem ledegradálva, de a nevét sem hallottam mégis hibátlan taktikával jött ide, nem Gringo-ért...

Úgyhogy szerintem sem helyénvaló az a kijelentéssorozat, hogy "bezzeg a top párbajosok" meg "jobb speed" meg "értékesebb jutalmak" meg "ha lenne időm én is ott lennék" mert aki egy ilyen speeden nem tud vagy nem akar győzni az fikarcnyit sem jutna előrébb egy komolyabb versenyen se. Reméljük Te nem csak szájkaratés vagy. Mindenesetre a TOP 3 játékostól egy ici picit még el vagy maradva elért eredményben így vagy szerényebben kellett volna fogalmazni velük szemben, vagy NE degradált le Őket olyan kijelentésekkel, hogy szerinted Ők nem "top párbajosok" a játék történelmében.
 

Goldberger

Member
Sziasztok!
Ez volt az első speed versenyem 14 év alatt, és nagyon tetszett! Időnként a 2 bónuszt a világokra is ki lehetne terjeszteni mert igen feldobná azokat szerintem.
Viszont valami furcsa érzésem van még mindig a játékkal kapcsolatba amire ma jöttem rá és ez a hiány.
A hiányérzetért pedig a diszkrimináció a felelős!
Diszkriminációnak érzem hogy a top 30 párbajost jutalmazták de ez nem jár a top 30 építősnek,
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Üdv!

Két havonta fellépek ide is.

Amennyiben kifejezetten a párbajon lenne a hangsúly egy a jövőben megrendezésre kerülő/tervben lévő speed szerver/esemény esetén, javasolnám a nyeremények változatosabbá tételét, újra gondolását; (kalapon illetve övön kívül) Gringo már a múlté, keveseket vonz, kompetitív párbajosokat legkevésbé sem. (Nem véletlenül nem találkozni még a garantált díjra jogosult játékosok listája közt sem OG/veterán párbajos nevekkel. De felteszem egy-egy ilyen esemény szerver rangsorán való átfutás során sem gyakran botlani profi párbajosokba.)

Jutalom alatt gondolok új, kizárólag speed-en nyerhető párbajos buffokra, például:

Wild Bill Hickok öve
+1000-1000 sebzés párbajban
Használható: 1 akcióig

1. helyezett: 10db Wild Bill Hickok öve
2. helyezett: 5db Wild Bill Hickok öve
3. helyezett: 1db Wild Bill Hickok öve

Valami különleges...


Nem meglepő módon nem vettem részt az eseményen, így nem vagyok tisztában mely bolti cuccok voltak elérhetőek, és melyek nem adott városok szabójánál. Viszont amennyiben beszerezhető(ek) volt(ak), Perry cipő, illetve öv erős párbajos cucc lehet barna farmerrel, vagy barna bőrnadrággal (+mindenki által köz- és elismert fekete vászonkalappal/elegáns vászonkalappal, elegáns rojtos sállal, zöld felöltővel kombinálva...).

Josephine-t, Pearl-t bárki fel tudja venni, okkal hagyták ki, jól tették.

Ne értsetek félre, a jelenlegi győztesek amennyiben boldogok a belefektetett időért járó jutalommal, és öröm tölti el őket a Gringo láttán, gratulálni szeretnék nekik, nem nézek le senkit sem ezen és ehhez hasonló nem épp legversenyképesebb játékosok által vívott párbajos speed-(ek)en való részvételért, azon (/azokon) való versenyzésért. Azonban jó lenne látni a top párbajosokat összecsapni egy speed során, miképp mérkőznénk meg egymással, ki maradna a végén (egy tippem van, azonban őt és már többek közt engem sem tudom mi venne rá, hogy időt fektessek a játékba...)!

gameR29
Kedves Gamer!

A rendelkezésre álló lehetőségek sajnos "csak" Gringo szettrészekre, különleges itemekre, illetve régi avatarra terjedtek ki.
Sajnálom, hogy ez téged nem hozott lázba, viszont ellentétben veled, egészen sok játékos részt vett, és remekül érezte magát az eseményen.

Reméljük a későbbiekben a versenyzők sorai közt tudhatunk téged, valamint az általad említett TOP párbajos kollégákat is.
 
Fent