Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Várost a játékosok alapítanak vagy alapból benne lesz mindenki egyben?
Te alapítod, mivel nem kötelező csatlakozni.

Ez így igaz. Mindenki ez alapján tervezze meg a 8 órás "pihenőidejét".

A VIP duplázza a Speciális karakterosztály bónuszokat is?

Nem, mivel ezeket mi biztosítsuk speciális beállításokkal.

Két felhasználóval részt lehet venni? Szívesen építenék mert az nem időigényes, de párbajozni is kedvem lenne pár napot

Nem lehetséges. Viszont reméljük, hogy majd sikerül eldöntened, melyik utat választod :up:
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Az egyik multiddal is beregisztrálsz. :D
200w.gif
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Hogyan lesz ellenőrizve, hogy nem játszanak össze egymással emberek?
Vajon hány ruha nélkül, ököllel kiálló 1-2-3-4 haver ellen párbajozik majd napi szintem a KO kategória leendő győztese vagy az aki majd a TOP 3 párbajos közt lesz?

Valamint nem értem, hogy miért csak ezek a kategóriák lesznek, miért nem lehet kalandornak való speed is, ahol a termékszedés, minél több kaland teljesítése, erődharcok száma, kilövések száma, nyert MPI-k, stb. is számítanának és lenne értük nyeremény?

Továbbá lesz majd aki sok rögöt költ az elején, és megveszi a fullos szettet az első nap míg más rengeteget gyűjt, hogy minél hamarabb meglegyen neki, neki szinte esélye se lesz már a TOP 3-ra nem? Akkor minek ekkora felhajtás egy ilyen Speed szerverért, ahol a többség már az elején labdába sem tud rúgni, és alig kap valami nyereményt míg az első helyezett majd úszik a Gringoban meg a banki hitelben?
Ezek csak apró részletkérdések... Várom a válaszokat!

Üdv:
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Hogyan lesz ellenőrizve, hogy nem játszanak össze egymással emberek?
Vajon hány ruha nélkül, ököllel kiálló 1-2-3-4 haver ellen párbajozik majd napi szintem a KO kategória leendő győztese vagy az aki majd a TOP 3 párbajos közt lesz?

Valamint nem értem, hogy miért csak ezek a kategóriák lesznek, miért nem lehet kalandornak való speed is, ahol a termékszedés, minél több kaland teljesítése, erődharcok száma, kilövések száma, nyert MPI-k, stb. is számítanának és lenne értük nyeremény?

Továbbá lesz majd aki sok rögöt költ az elején, és megveszi a fullos szettet az első nap míg más rengeteget gyűjt, hogy minél hamarabb meglegyen neki, neki szinte esélye se lesz már a TOP 3-ra nem? Akkor minek ekkora felhajtás egy ilyen Speed szerverért, ahol a többség már az elején labdába sem tud rúgni, és alig kap valami nyereményt míg az első helyezett majd úszik a Gringoban meg a banki hitelben?
Ezek csak apró részletkérdések... Várom a válaszokat!

Üdv:
1. A munkásoknak valahogy ki kell üttetni magát 24 óránként.
2. Ez egy mini speed, több kategória a karácsonyin szokott lenni. Termékszedős, szakmás 2-3 hónapja volt. Hfbc , tehát erőd is volt már idén. Mpi pedig a legmanipulálhatóbb és a legnagyobb szerencsére alapuló mivel nem tőled függ hogy nyersz-e hanem hogy kivel oszt össze/ ki az ellenfél.
3. Speed mindig arról szólt hogy a legjobb teljesítményt nyújtsd a résztvevők közül. Ha nem lenne rög meg az lenne a baj te csak 6 órát tudsz secezni még más 12-t. Tapasztalatom alapján max. pár óra alatt kiszedhető egy szett a speedeken, szóval ha nem akarsz rögöt költeni tudod kompenzálni több idő töltéssel.
Én meglátásom, hogy a "többség" a rögmentes speeden se tud labdába rúgni, ők eljöhetnek szórakozásból, jó szokott lenni a társaság.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
1. A munkásoknak valahogy ki kell üttetni magát 24 óránként.
2. Ez egy mini speed, több kategória a karácsonyin szokott lenni. Termékszedős, szakmás 2-3 hónapja volt. Hfbc , tehát erőd is volt már idén. Mpi pedig a legmanipulálhatóbb és a legnagyobb szerencsére alapuló mivel nem tőled függ hogy nyersz-e hanem hogy kivel oszt össze/ ki az ellenfél.
3. Speed mindig arról szólt hogy a legjobb teljesítményt nyújtsd a résztvevők közül. Ha nem lenne rög meg az lenne a baj te csak 6 órát tudsz secezni még más 12-t. Tapasztalatom alapján max. pár óra alatt kiszedhető egy szett a speedeken, szóval ha nem akarsz rögöt költeni tudod kompenzálni több idő töltéssel.
Én meglátásom, hogy a "többség" a rögmentes speeden se tud labdába rúgni, ők eljöhetnek szórakozásból, jó szokott lenni a társaság.
Értem, most egy kicsit megnyugtattál. Talán még jövök is. :lovetw:
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Paden Tolbert, Sarah Astor, Perry Owens és Helen Gibson szetteknél a lószettek is elérhetőek lesznek, valamint James Brooks és Polly Cooper-nél a fegyverek?

Igen, mint ahogy a bejelentő is tartalmazza, aranyrögért, kötvényért és dollárért a SHOP-ban. Annyi a különbség a fegyverszettek esetén, hogy ott csak ládaként lehet megvenni őket, külön, egymagában nem kaphatóak.
 

Achilleus1999

Well-Known Member
Garantált díj
  • Azok a játékosok, akik elérték a "Bunyós" eredményt (Kezdeményezz 10 párbajt) szerver zárása előtt, jogosultak lesznek a garantált nyereményre, amit az eredmény hirdetés során leplezünk le.
Esetleg nem terveztek egy másik feltételt az építősöknek? Rendelkezzenek minimális mennyiségű építési ponttal vagy n szintű épülettel a városukban. A garantált díj az esemény egyik versenykategóriájához van kötve, de akik a másikban vesznek részt azokkal szemben szerintem igazságtalan az, hogy ők eles(het)nek ettől.

Ha az esemény végéig érdemleges versengés van, akkor az a faramuci helyzet is előfordulhat hogy mondjuk az első három helyezett (építés kategóriában) elesik a részvételi díjtól úgy hogy közben megnyerik a versenyt. :)
 
Fent