Kibeszélő El Paso - A legveszélyesebb város - Kibeszélő

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Esetleg nem terveztek egy másik feltételt az építősöknek? Rendelkezzenek minimális mennyiségű építési ponttal vagy n szintű épülettel a városukban. A garantált díj az esemény egyik versenykategóriájához van kötve, de akik a másikban vesznek részt azokkal szemben szerintem igazságtalan az, hogy ők eles(het)nek ettől.

Ha az esemény végéig érdemleges versengés van, akkor az a faramuci helyzet is előfordulhat hogy mondjuk az első három helyezett (építés kategóriában) elesik a részvételi díjtól úgy hogy közben megnyerik a versenyt. :)

Jelen esetben nem tervezünk módosítani ebben a formában. Az építési kategória győzteseinek a garantált díjat az esemény végén jóváírjuk, ha esetleg nem érnék el a meghatározott eredményt.
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Esetleg nem terveztek egy másik feltételt az építősöknek? Rendelkezzenek minimális mennyiségű építési ponttal vagy n szintű épülettel a városukban. A garantált díj az esemény egyik versenykategóriájához van kötve, de akik a másikban vesznek részt azokkal szemben szerintem igazságtalan az, hogy ők eles(het)nek ettől.

Ha az esemény végéig érdemleges versengés van, akkor az a faramuci helyzet is előfordulhat hogy mondjuk az első három helyezett (építés kategóriában) elesik a részvételi díjtól úgy hogy közben megnyerik a versenyt. :)
Ha kiütteted magad is beleszámít a kihívásba, így talán nem elérhetetlen annyira, mint elsőnek tűnik.
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Érdekel,hogy a pearl és jose szettek azért maradtak ki mert túl erősnek gondoltátok vagy valami más oka van?

Próbáltunk egy kiegyensúlyozott eseményt létrehozni, emiatt is adtunk az Admin város boltjaihoz is főleg párbajra, illetve esetlegesen egy-két munkára is alkalmas tárgyakat.

Természetesen megoldható lett volna valamilyen formában elérhetővé tenni őket, de utólag is úgy lássuk, nélkülük is tudtok boldogulni :)
 

gameR29

Veterán
Üdv!

Két havonta fellépek ide is.

Amennyiben kifejezetten a párbajon lenne a hangsúly egy a jövőben megrendezésre kerülő/tervben lévő speed szerver/esemény esetén, javasolnám a nyeremények változatosabbá tételét, újra gondolását; (kalapon illetve övön kívül) Gringo már a múlté, keveseket vonz, kompetitív párbajosokat legkevésbé sem. (Nem véletlenül nem találkozni még a garantált díjra jogosult játékosok listája közt sem OG/veterán párbajos nevekkel. De felteszem egy-egy ilyen esemény szerver rangsorán való átfutás során sem gyakran botlani profi párbajosokba.)

Jutalom alatt gondolok új, kizárólag speed-en nyerhető párbajos buffokra, például:

Wild Bill Hickok öve
+1000-1000 sebzés párbajban
Használható: 1 akcióig

1. helyezett: 10db Wild Bill Hickok öve
2. helyezett: 5db Wild Bill Hickok öve
3. helyezett: 1db Wild Bill Hickok öve

Valami különleges...

Nyilván azért. Perryt meg ilyen szarokat senki nem használ már, ha komoly párbajról van szó.
Nem meglepő módon nem vettem részt az eseményen, így nem vagyok tisztában mely bolti cuccok voltak elérhetőek, és melyek nem adott városok szabójánál. Viszont amennyiben beszerezhető(ek) volt(ak), Perry cipő, illetve öv erős párbajos cucc lehet barna farmerrel, vagy barna bőrnadrággal (+mindenki által köz- és elismert fekete vászonkalappal/elegáns vászonkalappal, elegáns rojtos sállal, zöld felöltővel kombinálva...).
Érdekel,hogy a pearl és jose szettek azért maradtak ki mert túl erősnek gondoltátok vagy valami más oka van?
Josephine-t, Pearl-t bárki fel tudja venni, okkal hagyták ki, jól tették.

Ne értsetek félre, a jelenlegi győztesek amennyiben boldogok a belefektetett időért járó jutalommal, és öröm tölti el őket a Gringo láttán, gratulálni szeretnék nekik, nem nézek le senkit sem ezen és ehhez hasonló nem épp legversenyképesebb játékosok által vívott párbajos speed-(ek)en való részvételért, azon (/azokon) való versenyzésért. Azonban jó lenne látni a top párbajosokat összecsapni egy speed során, miképp mérkőznénk meg egymással, ki maradna a végén (egy tippem van, azonban őt és már többek közt engem sem tudom mi venne rá, hogy időt fektessek a játékba...)!

gameR29
 
Fent