Dumaláda - Off Topic

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Kedves Játékosok!

A témát szerkesztő kolléga csapatból történő távozásával én veszem át a rekordok rögzítését.
Egyelőre egy dolog kivételével minden marad változatlan: ebben a témában hozzászólásként bekülditek a rekordként rögzíteni kívánt eredményt, majd ellenőrzés után fel fog kerülni a Dicsőségek Csarnokába .

Amiben változtatni fogunk az a következő:
nem lehet jelentkezni rekordra olyan karakterrel, amely 2019. augusztus 21. után büntetve lett multizás vagy pushing miatt. Ez vonatkozik az eddig rögzített rekordokra is, tehát minden olyan eredmény eltávolításra fog kerülni a következő hetekben, amelyeket elérő játékos fentebbi okokból büntetve volt.

Köszönjük a megértéseteket, és továbbra is sok sikert kívánunk mindenkinek! :)

Tesóm, akkor törölj kérlek. Köszi!
 

krisz1212

Active Member
Szóval, ha mentem most a listát és megnézem kb 2 hét múlva, hogy kik is kerültek le, akkor a supp kiad jópár nevet (amit ugyebár elvileg nem adhatnak ki, hogy ki is mivel csalt stb.)

Picit vicces h saját magát cáfolja a supp sokszor, hogy nem adhat ki a játékos még supp levél tartalmat se, de jelenleg a rekordok közül kiad majd kb 5-6 nevet, akik multiztak/pushingotlak :D Mentve is a lista kiváncsi vagyok ki, hogy kerül akkor le róla :)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szóval, ha mentem most a listát és megnézem kb 2 hét múlva, hogy kik is kerültek le, akkor a supp kiad jópár nevet (amit ugyebár elvileg nem adhatnak ki, hogy ki is mivel csalt stb.)

Picit vicces h saját magát cáfolja a supp sokszor, hogy nem adhat ki a játékos még supp levél tartalmat se, de jelenleg a rekordok közül kiad majd kb 5-6 nevet, akik multiztak/pushingotlak :D Mentve is a lista kiváncsi vagyok ki, hogy kerül akkor le róla :)

Egyszerűbb nagyokat mondani, mint gondolkodni :D
 

Ghost of Red James

Well-Known Member
A játékosok kizárása eddig sem volt titkolt dolog, hiszen bárki láthatta a profilon megjelenő (Kizárva) feliratot. A kizárás pontos körülményeiről, a büntetés mértékéről kizárólag az érintett játékossal tudunk beszélni, ez a továbbiakban sem fog változni.

Azt gondolom, hogy a Rekordok részből történő eltávolítás nem egyenlő azzal amit írtatok, hiszen -ahogy már említettem- a szabálysértések elkövetésével a Csarnokba kerüléshez könnyen előnyt szerezhetett a szabálykövető játékosokkal szemben, ez pedig valljuk be, nem túlzottan fair.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
A játékosok kizárása eddig sem volt titkolt dolog, hiszen bárki láthatta a profilon megjelenő (Kizárva) feliratot. A kizárás pontos körülményeiről, a büntetés mértékéről kizárólag az érintett játékossal tudunk beszélni, ez a továbbiakban sem fog változni.

Azt gondolom, hogy a Rekordok részből történő eltávolítás nem egyenlő azzal amit írtatok, hiszen -ahogy már említettem- a szabálysértések elkövetésével a Csarnokba kerüléshez könnyen előnyt szerezhetett a szabálykövető játékosokkal szemben, ez pedig valljuk be, nem túlzottan fair.

De a kizárás oka, ami elvileg csak a Supportra, és a játékosra tartozik, így már ez alapján egyértelmű :)
Engem nem izgat az, hogy levesztek akár engem, akár mást, azon derülök jókat, hogy a saját szabályaitokkal mentek szembe.
Remélem ezért ti is ki lesztek zárva :DDDDDD
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Mert ugye már az is tiltott, hogy másnak megmutasd, hogy mi fogad bejelentkezéskor, ha éppen büntetésben részesülsz .. :)
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Pontosabban az tiltott hogy te elmond másnak, ezek szerint az hogy a support kitárgyalja az nem tiltott...
Azt lehet tudni hogy réce csak ezt a topicot vagy az újságot is abbahagyja?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Pontosabban az tiltott hogy te elmond másnak, ezek szerint az hogy a support kitárgyalja az nem tiltott...
Azt lehet tudni hogy réce csak ezt a topicot vagy az újságot is abbahagyja?
Mandarinrece már nem tagja a magyar The West Csapatnak. Az újsággal kapcsolatban pedig maradjon a kérdésed nyitott egészen augusztus elsejéig, amikor kiderül rá a válasz! :boone:
 
Utoljára szerkesztve:

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Matuka Targaryen
DCk8ye8.png


Ne már, elspoilerezted nekem. Én még ahol tartok (7. rész vége), ott még Daemon nem hordott szemfedőt. Na de hogy még @Matuka. is benne lesz, ez váratlanul ért nagyon.
 
Fent