Dumaláda - Off Topic

DeletedUser17653

Vendég
Amugy komolyan mondom, megannyi káromkodást tudok ide beküldeni .net, .de, beta, illetve event fórumról teljes valójában, vagy kicsillagozva, vagy rövidítve, vagy kontúrozva, de ott vannak és senkit nem zavar. Egy random idiótizmus miatt (főnév, és létező jellemi fogalom, mielőtt hozzá akarnátok nyúlni) nem kellene moderálni. Az indokolatlan cenzúrát felesleges bevezetni, főleg hogy nekem azt mondta egyikőtök, ide (ebbe a topicba, mert OFF) bármit lehet írni, bizonyos kereteken belül.

Ha én elkezdeném vastagon mondani, ahogyan én azt szeretem, és szoktam, akkor megérteném hogy törlésre kerül, mivel a kiskutyáktól kezdve a megélhetési kurtizánokon át az etnikai és faji hova tartozáson keresztül a felmenőkig mindenkit megszólítok. De egy idióta miatt... Komolyan kérdezem: egyáltalán használhatjuk valamire a fórumot, vagy törlésre kerül mindenki napszaktól és hangulattól függően minden, ami picit is ellenszenves valakinek?

Amugy is marha kevesen írnak ide, az is 70%-ban baromság, és itt nem pszihopatákat, kannibálokat, többszörös gyilkosokat őrizgettek, hogy vas marokkal kelljen rendet rakni. Oké, ne legyen káromkodás (úgy is lesz), de nézzetek szét szerintem a többi fórumon, mi az amit a többiek még kint hagynak. Kapásból tudok olyat linkelni bétáról, eventről ami senkit nem zavar, és itt már 2 napot adnátok érte.

S igen, én is leszokóban vagyok az ide való íráshoz, mert vagy törlésre kerül, vagy valaki beleköt és át kell írnom. Én meg úgy vagyok vele, hogy akkor főjjön mindenki a saját levesében, és oldja meg mindenki a hibákat és marhaságokat ahogy akarja.

(ja és hozzá teszem, hogy ami tényleges off volt, azt nem törli a mai napig itt senki, de egy kérdés azonnal törlésre kerül. Sok mindent megértek, de azt nem fogom, hogy több esetben semmi nem történik, 2 esetben meg azonnal megy a nyavajgás, és a figyelmesztetés nélküli törlés. Vagy mindent, vagy semmit.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 779988

Vendég
Off: aki Borsodi, mit kell tudjak a környékről? Hó végén megyek arra az ország túlvégérél, és nem tudom, hogy hogyan kell elkerülni a tezsvíreket. (Admim ha az off rész nem maradhat, töröljétek)
Megye határt átlépve _mindenhol_ ott vannak. De vannak köztük jó arcok is. Csak arra figyelj, hogyha kérdezik az időt, ne vedd elő a telefonod, mert utána az már nem lesz a tiéd.
 

senki600

Egy vasútbarát
Megye határt átlépve _mindenhol_ ott vannak. De vannak köztük jó arcok is. Csak arra figyelj, hogyha kérdezik az időt, ne vedd elő a telefonod, mert utána az már nem lesz a tiéd.
Elméletben csak nem jönnek különvonatra, amúgy a Miskolc-Tiszain nem akarok olyan sokat lenni, így is 30+60+x percet ott leszek. 8.30 érek Pestről, és 17.30 érek a különvonatról, onnan 18.29 van legkorábban pestig közlekedő vonat, ami nem csak IC kocsit tartalmaz (spórolni kell).
 

Kenneth G

Kroki-fan
tervezek békésen meglenni, egyedül kollégával beszélnék, meg 1-2 mondatot szervezővel
Miskolci IC-ken nem szoktak beléd kötni, a személyvonatokon nem tudom mi a helyzet, a Szerencs-Sátoraljaújhely vonaton csak 1-2 volt, de azok is békések.
(am meg pl. S40-42-es vonatokon kell vigyázni, Budatétény-Ercsi között, ott már párszor rendőrt akartak hívni)
 

senki600

Egy vasútbarát
Miskolci IC-ken nem szoktak beléd kötni, a személyvonatokon nem tudom mi a helyzet, a Szerencs-Sátoraljaújhely vonaton csak 1-2 volt, de azok is békések.
(am meg pl. S40-42-es vonatokon kell vigyázni, Budatétény-Ercsi között, ott már párszor rendőrt akartak hívni)
Ercsin csak IC-vel járok át, ha járok, Borsodba meg a Hernád IC lesz, de nem lesz vészes, bár 3 nap se voltam messze Sötét Somogytól, kivéve suli
 

Deleted User - 779988

Vendég
Jó, lassan az összes régi topic fel lesz elevenítve.

Vajon lesz-e új? Vajon a jelenlegi kor csak elődeink vívmányait hasznosítják, vagy azokból tanulva létrehoznak valami újat?
 
Fent