Csapatbővülés

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
Kedves Játékosaink,

Mivel utóbbi időben rengeteg megkeresés érkezett irányunkba, hogy szeretnének csapattagok lenni, illetve érezhetően megfogyatkoztunk csapatlétszám tekintetében, így egy hosszabb mérlegelés után, sikerült megfelelő jelölteket találnunk a jelentkezők soraiban.
Mindannyian a szabályzatot kimerítő módon ismerő játékostársaink, így hiszek abban, hogy teljes mellszélességgel fogják képviselni az értékeinket, közösségünk igényeit és kéréseit teljes mértékben tudják szolgálni majd az elkövetkező időkben.

Nem is tartanálak titeket izgalomban, jöjjön akkor a névsor olvasás!
@.XelioX.
@Kék Futár
@Logan
@Tribe

Arra kérek mindenkit, hogy üdvözöljétek őket a köreinkben, illetve ha segítséget kérnétek, nyugodtan forduljatok hozzájuk!

Üdvözlettel,
A The West Csapata
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Az új supportnak tanácsolnám a gyógypedagógus végzettséget, mert komoly és váratlan esetek történhetnek főleg El Dorado vidékein. Jó munkát, bármi kérdésük van keressék nyugodtan a kormányzót aki már mindenkit reportolt legalább egyszer.
Most ezzel azt akarod mondani hogy nem vatyok rendes :(
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Na akkor írok pár sort magamról.

V1-en kezdtem, kisebb nagyobb szünetekkel játszottam, jelenleg Florida a fő szerverem.
Roppant módon kritikus voltam mindig a Support irányába, volt, hogy nem is alaptalanul.
Ide vezethető vissza a jelentkezésem oka is, meguntam, hogy csak beszélek róla, meg is szeretném mutatni, hogy lehet ezt jobban is csinálni.
Elsősorban Speedek szervezésére lettem felkérve, amiben pedig a Mandarinrece exkolléga által lefektetett irányvonalat igyekszem követni.
Továbbá, szeretném, ha a játékosok is leírnák nekünk az ezzel kapcsolatos ötleteiket.

Ha van valami a személyemet érintő kérdésetek, El Doradon mostanában többet leszek fent kékként, Floridán pedig harcidőpontokban vagyok elérhető. :)
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Na akkor írok pár sort magamról.

V1-en kezdtem, kisebb nagyobb szünetekkel játszottam, jelenleg Florida a fő szerverem.
Roppant módon kritikus voltam mindig a Support irányába, volt, hogy nem is alaptalanul.
Ide vezethető vissza a jelentkezésem oka is, meguntam, hogy csak beszélek róla, meg is szeretném mutatni, hogy lehet ezt jobban is csinálni.
Elsősorban Speedek szervezésére lettem felkérve, amiben pedig a Mandarinrece exkolléga által lefektetett irányvonalat igyekszem követni.
Továbbá, szeretném, ha a játékosok is leírnák nekünk az ezzel kapcsolatos ötleteiket.

Ha van valami a személyemet érintő kérdésetek, El Doradon mostanában többet leszek fent kékként, Floridán pedig harcidőpontokban vagyok elérhető. :)
Hát én még nem hallottam rólad, örülök hogy megtudhattam ezeket a dolgokat. Floridán milyen néven lehet elérni ?
 

Kanyim

Veteran Member
hmmm.. elolvasva a névsort az a bizonyos mondás jutott eszembe hogy "rablóból lesz a legjobb pandúr" (van ennek persze egy ősibb mesterségre vonatkozó verziója is de hát na..)
Ugye azért kellett a 4 karakter mert így több gringo jut ?

Nah komolyra véve a mondókát sok sikert és jó munkát kívánok mindenkinek.
(a korrupciós borítékok küldése végett meg elérhetőséget is kérnék...)
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
hmmm.. elolvasva a névsort az a bizonyos mondás jutott eszembe hogy "rablóból lesz a legjobb pandúr" (van ennek persze egy ősibb mesterségre vonatkozó verziója is de hát na..)
Ugye azért kellett a 4 karakter mert így több gringo jut ?

Nah komolyra véve a mondókát sok sikert és jó munkát kívánok mindenkinek.
(a korrupciós borítékok küldése végett meg elérhetőséget is kérnék...)
Egyek vagyunk.
Mármint egy csapat!!!!
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Na akkor írok pár sort magamról.

V1-en kezdtem, kisebb nagyobb szünetekkel játszottam, jelenleg Florida a fő szerverem.
Roppant módon kritikus voltam mindig a Support irányába, volt, hogy nem is alaptalanul.
Ide vezethető vissza a jelentkezésem oka is, meguntam, hogy csak beszélek róla, meg is szeretném mutatni, hogy lehet ezt jobban is csinálni.
Elsősorban Speedek szervezésére lettem felkérve, amiben pedig a Mandarinrece exkolléga által lefektetett irányvonalat igyekszem követni.
Továbbá, szeretném, ha a játékosok is leírnák nekünk az ezzel kapcsolatos ötleteiket.

Ha van valami a személyemet érintő kérdésetek, El Doradon mostanában többet leszek fent kékként, Floridán pedig harcidőpontokban vagyok elérhető. :)

amúgy velkám tú szelioksz 9 év közös szerelem után végre a túlsó oldalon okoskodsz <3
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
hmmm.. elolvasva a névsort az a bizonyos mondás jutott eszembe hogy "rablóból lesz a legjobb pandúr" (van ennek persze egy ősibb mesterségre vonatkozó verziója is de hát na..)

jg8qWat.png
 
Fent