Csapatbővülés

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
hmmm.. elolvasva a névsort az a bizonyos mondás jutott eszembe hogy "rablóból lesz a legjobb pandúr" (van ennek persze egy ősibb mesterségre vonatkozó verziója is de hát na..)
Ugye azért kellett a 4 karakter mert így több gringo jut ?

Nah komolyra véve a mondókát sok sikert és jó munkát kívánok mindenkinek.
(a korrupciós borítékok küldése végett meg elérhetőséget is kérnék...)
Kutyaharapást szőrével
 

Tribe

Game Master
The West Csapat
Game Master
Szívesen elolvasnám a többiek bemutatkozását is, és gondolom nem vagyok egyedül ezzel :)
Sziasztok!

Pár sorral készültem én is magamról, hogy kielégítsem a kíváncsiságot:

Én anno Arizonán kezdtem a játékot, amit egy hosszabb kihagyás követett. Mikor ismét elkezdtem aktívan játszani, akkor éppen Kentucky volt a legfrissebb világ, ezért ott próbáltam visszatérve szerencsét, azonban sajnos szép-lassan egyre inaktívabbá vált, ezért közben Világ 1-en kezdtem karaktert, ezúttal jóval átgondoltabban. Egyik döntésem volt például a korábbi kedvenc kalandor kaszt lecserélése is. Perpill is az a fő világom, ahol aktívan vágtatok a prérin.

Ezúton én is sok szeretettel üdvözlök mindenkit és remélem élvezetesebbé tudjuk tenni számotokra a játékot a jövőben!
 
Sziasztok!

Enzo di Rosetti vagyok El Dorado kormányzója, sokáig ellenzékben west aktuál politikai passzivista voltam.
Másokat idegesítettem pénzért, ez volt a munkám. Megválasztásom óta szeretném a lehető legnagyobb békét elhozni az egész magyar vadnyugatra.
Alföldi és székely falusi lányok crushja vagyok, emellett szennylap újságíró, beteges reklamáló, kiéhezett irónia használó.
Tanulmányaim több mint 8 általános, de egyetemre már nem akartam járni mert én az egész életemben gengszternek képzeltem magam. Ez addig volt így ameddig fel nem nőttem, azóta nem képzelem magam gengszternek, tudom, hogy gengszter vagyok.
Mások piszkálásaval egy célom van, hogy jól szórakoztassam magam. Én felelek a magyar west fórum szórakoztató részéért és a fórum alapvető forgalmáért, amit puszta jószívűségből csinálok, de a hálátlan főnökeim sosem adnak legalább egy egyedi profilképet Eldón @Syntex @Klar @ChickenMcGuy . <Adjatok egy kis pénzt köszi.
Teljesen átérzem mindenki napi bajait, empatikus enber vagyok. Lehet hozzám jönni lelkisegélyért, jóslásért, portrékért.

Remélem a további 250 évben jól együtt tudunk majd dolgozni veletek játékosokkal. Namaste Namaste <3
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Enzo di Rosetti vagyok El Dorado kormányzója, sokáig ellenzékben west aktuál politikai passzivista voltam.
Másokat idegesítettem pénzért, ez volt a munkám. Megválasztásom óta szeretném a lehető legnagyobb békét elhozni az egész magyar vadnyugatra.
Alföldi és székely falusi lányok crushja vagyok, emellett szennylap újságíró, beteges reklamáló, kiéhezett irónia használó.
Tanulmányaim több mint 8 általános, de egyetemre már nem akartam járni mert én az egész életemben gengszternek képzeltem magam. Ez addig volt így ameddig fel nem nőttem, azóta nem képzelem magam gengszternek, tudom, hogy gengszter vagyok.
Mások piszkálásaval egy célom van, hogy jól szórakoztassam magam. Én felelek a magyar west fórum szórakoztató részéért és a fórum alapvető forgalmáért, amit puszta jószívűségből csinálok, de a hálátlan főnökeim sosem adnak legalább egy egyedi profilképet Eldón @Syntex @Klar @ChickenMcGuy . <Adjatok egy kis pénzt köszi.
Teljesen átérzem mindenki napi bajait, empatikus enber vagyok. Lehet hozzám jönni lelkisegélyért, jóslásért, portrékért.

Remélem a további 250 évben jól együtt tudunk majd dolgozni veletek játékosokkal. Namaste Namaste <3
Én egy színes forumnevvel is megelegednek
 

Logan

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok! :)

Több, mint egy évtizedes játék tapasztalattal, szeretném magamból a maximumot kihozni, mind felétek, mind a csapat felé. Az a célom, hogy egy hangulatos légkör alakuljon ki mindenhol, V1-től Nevadáig bezárólag.
Ha kérdésetek van, szívesen válaszolok, viszont annyit kérek legyetek türelemmel felém/felénk, amíg maximálisan beletanulunk ebbe az új környezetbe.
Biztos vagyok benne, hogy egy csapatként működve, jobbá tehetjük ezt a játékot.
 
Fent