Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
emeleti szomszéd, családtagok, ház előtti szomszéd (kiskoromba sokszor vigyáztak rám), házimunkához viszonyod?
 

krcsirke

el pollo diablo
Vegyes, nagy részét egybe tudom kötni mással, míg pl mosógép megy addig van időm westen és fórumon lógni :njub: , takarítás közben meg hallgatok vagy rádiót/podcastet vagy videót/zenét, kinti házimunkákat jobban kedvelem, neked van kedvenc?
 

krcsirke

el pollo diablo
Könnyen, főzés eleinte házimunkának tűnt, de miután kiismertem magam bennem már inkább kikapcsolódás, kertészkedés is hasonló, egyedül hólapátolásra nem találtam "gyógyírt", próbáld mindig megfordítani a gondolatot, ha jót főzöl, finomat eszel, ha jól gondozod a kertet, szép lesz, tiszta tányérból jobban esik az étel, érted már?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ezt értem, de továbbra is utálom elkezdeni, befejezésig meg sosem jutottam, dobnál széket arra akiből eleged van, főleg ha akkor zaklat amikor van épp elég más problémád?
 

krcsirke

el pollo diablo
Széktől függ, ha valami könnyű vacak talán, de megsebesíteni azért nem akarnám, vagy ennyire komoly volt a helyzet?
 

krcsirke

el pollo diablo
Tegnap mézeskalácsot sütöttem, ma linzereket fogok tölteni, holnap bejgli, talán ez egy segélysikoly lenne részemről, mit gondolsz?
 

senki600

Egy vasútbarát
Holnap nekiállok főzni-sütni, irányítás mellett, végre teljesek vagyunk, nálatok teljes lesz a létszám?
 

krcsirke

el pollo diablo
Plusz egy fő jelenleg még nincs jelen, de egyébként teljes, ma végre egy lazább nap volt, így fórumig is eljutottam tovább mint két gondolat, kaptál valamit ajándékba?
 

senki600

Egy vasútbarát
nem vártam semmit, de jött egy kevés, főleg kaja (nem merem megmérni, mert lehet, hogy 5kg lenne az egész mennyiség), te?
 

krcsirke

el pollo diablo
Pár apróságot, szerencsére semmi kínosat vagy olyat ami már úgyis van, így hasznát tudom venni mindegyiknek, szilvesztert merre töltöd?
 

senki600

Egy vasútbarát
23-ig alszok többé-kevésbe, utána mindent kitakarítunk (ne legyen szemét, mosogatnivaló, mosandó ruha), majd 00:00-kor koccintás, aztán majd meglátom, nálatok?
 

krcsirke

el pollo diablo
Valószínűleg reggel kellek és hajnaltájig lesz program, még nem tudom merre töltöm, itthon vagy máshol, viszont ez valami babona ez a takarításos dolog?
 
Fent