Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
Valami Takács Nicolas adott elő valamit, de amúgy fel lett díszítve a főtér, de ki a csávó, akit fentebb írtam?
 

krcsirke

el pollo diablo
Változó, ha nem kell velük együtt olyan munkát végezni, ahol bárki komolyabban megsérülhetne, akkor miért ne, vagy te még ezt is bevállalnád?
 

krcsirke

el pollo diablo
Hasonlóan, jobban szeretem ha reggel van egy órám ébredés és indulás közt, fáradtságtól függetlenül, persze eltudok készülni percek alatt, de akkor délutánra tolódik a reggeli teendőim, te gyorsan elkészülsz?
 

Jane Foxx

Active Member
Én mindig hamarabb elkészülök és mindenhova előbb odaérek, szoktál várakozni vagy utolsó pillanatban érsz oda bárhova?
 

senki600

Egy vasútbarát
Indulással max 5 percet csúszok, de mindig hamarabb odaérek, ha valahova megyek (és nem vonatra vagy órára), akkor az érkezési időm és az esemény kezdete előtt hagyok magamnak min 15 percet, így ha erősebb akadályozó tényező van, így se kések sokat, veled hogy van ez?
 

krcsirke

el pollo diablo
Esetek többségében utolsó percekben érkezek, mint ma is a buszhoz, valahogy mindig pontosan érkezek, vagy sietve kések, mindig megvárnak ha kések, téged megszoktak?
 

senki600

Egy vasútbarát
a csütörtöki eseményeimen nem mindig, de ott tudják, hogy alapból 10 perceket kések, mindenhol máshol igen , vagy jönnek értem akkor, téged megvárnak, a busz kivételével?
 

krcsirke

el pollo diablo
Néha még a busz is, persze mikor lát a sofőr, főleg még akad pár régi ismerősöm közülük (némelyiket már lassan két évtizede is ismerem), neked vannak régi ismerőseid?
 
Fent