Bekérdező

krcsirke

el pollo diablo
Kézmosásba, távolság tartásba és maszkhordásba eddig senki se halt bele, ha betartható miért ne, ha nem, akkor lenne max gond, nem?
 

krcsirke

el pollo diablo
Mivel ez nem az én szakterületem és jelenleg amiket kérnek nem tűnnek kirívónak (máshol rosszabb), így nem foglalkozok vele, de azt érzem, lehet lesz valami új szabályozás, lehetséges szigor is, te hogy érzed?
 

krcsirke

el pollo diablo
Változatlan, míg nincs pár méteres távolságban senki, addig felesleges, ha tömegben vagyok akkor miért ne, mit gondolsz a téli gyümölcsökről?
 

krcsirke

el pollo diablo
Változó, de mandarint pár darabot mindennap eszek, hogy szezonja van, amolyan snack, te nem szoktál snacket enni?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nasizásról próbálok leszokni, bár vár engem otthon 2 tábla lejárt tortabevonó, meg még vmilyen csoki, téged mi vár haza?
 

krcsirke

el pollo diablo
Kb december közepén a tartósabb hozzávalókat megveszem, utána két ünnep közt a maradékot, nem sietem el, te?
 

senki600

Egy vasútbarát
hasonló, bár a karácsonyi cuccokat, ami kaja nem én szedem össze, karácsony előtt/alatt/után mész valahova kirándulni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Mindig családdal töltöttem, igaz sokszor vonatoztam haza ünnepekre, valamikor fél napba telt, ha azt kirándulásnak tekintjük igen, egyébként nem, te szoktál elmenni valahová?
 

senki600

Egy vasútbarát
Tavaly mentem egy dél-dunántúli kört, idén egy hosszabb van tervben, covidtól függ, te jártál már a Győr-Veszprém vonalon?
 
Fent