Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
Aha, elvileg tesóm 2 nadrág+3 pulcsi ment el itthonról 6 után kicsivel, te ha mész ki a hidegbe mennyire öltözöl fel?
 

krcsirke

el pollo diablo
Van egy vékonyabb jégeralsóm, az ilyenkor előszokott kerülni, illetve vastag pulcsi, mondjuk ma ezek nélkül voltam, felül csak egy vékonyabb felső, merre jártál ma?
 

senki600

Egy vasútbarát
Mivel a kérdésed tegnapi, így a tegnapot mondom: otthon-háziorvos-kórház-otthon-vasútállomás-koli, ugye te se vagy a kórházba gyakori vendég?
 

krcsirke

el pollo diablo
Legutóbb 3 éve voltam sürgősségin sebészeti beavatkozás miatt, előtte meg pár éve ügyeleten, látogatóba se kell mennem szerencsére, így nem vagyok vendég ott semmilyen tekintetben, te leszel a vendégjük?
 

krcsirke

el pollo diablo
Bökéssel nincs gondom ha elsőre megtalálják a vénát (volt mikor többszöri próbálkozás után sem, akkor rosszul), viszont vérvétel után kell negyed óra hogy kicsit formába lendüljek, nálad súlyosabb?
 

senki600

Egy vasútbarát
Már a tű gondolatától rosszul vagyok, bár nálam elég egyszerű vénát találni, viszont iszonyat fájdalmas betenni a tűt meg kiszedni, bökés után neked meddig fáj még?
 

krcsirke

el pollo diablo
Semeddig ha jól böktek, egyszer volt két napig érzékeny a helye (de akkor nem jól böktek), max kényelmetlen míg a vattát le nem veheted, ezen kívül más panaszod szokott lenni, például ájulás?
 

senki600

Egy vasútbarát
Erős léleknek érzem magam, a fájdalat is elrejtem, illetve a lehető legkisebb mértékre csökkentem, érzéktelenítem magam, kivétel ha már azt érzem ki kell jönnie aminek ki kell, neked ilyesmi?
 

krcsirke

el pollo diablo
Fájdalmat azért érzékteleníteni nem tudom max elnyomni, bár általában ha valamim fáj nem gondolok rá és szó szerint megfeledkezek róla míg hozzá nem érek vagy megmozdítom, hasonló, de mégsem ugyanez, vagy de?
 

senki600

Egy vasútbarát
erős akarattal, magadnak beszéléssel, ki nem mondott szidalmazásokkal együtt el lehet tüntetni ami olyan (fejfájást sosem sikerült), te erre gondoltál?
 

krcsirke

el pollo diablo
Nem egészen hanem a fogösszeszorítás változatra, bár szidalmazásos enyhébb fájdalomra remek lehet, fejfájásra valóban nem hat, ott max egy órás alvás ami bevált, hogy telt a hétvégéd?
 

senki600

Egy vasútbarát
Tegnap lakáspakolás volt, és rettentően szarul bírtam, minden alkalommal mikor felértem a 4-re fejem is görcsölt, illetve has alatt is, ami már másfél hete, de már ritka, ma meg feljöttem Pestre, és a buszozás óta fáj a derekam is, neked hogy telt?
 

krcsirke

el pollo diablo
Egészen eseménytelenül, leszámítva pár rokoni látogatást, illetve a projektemen is dolgoztam, kilátásaid a hétre?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ma hazamegyek kultúrálódni, 1 órában alszok 8-at, holnap megcsinálok minden kötezőt, csütörtök-péntek megint nem otthon vagyok, hétvége temető, neked ez?
 

senki600

Egy vasútbarát
Kaposváron szinte nem lehet venni semmi temetői kelléket, pesten meg egy mezei rózsadombi spár meg tele volt, felétek ez hogyvan?
 

krcsirke

el pollo diablo
Mécses szinte mindenhol kapható, vázákat már csak két boltban találsz, koszorút/virágot meg egy helyről lehet rendelni, szóval így nézve jól állunk, nálatok nem ilyenek a kisboltok?
 

krcsirke

el pollo diablo
Remek kérdés, lehet boltot kellene váltaniuk, vagy imádkozni valamelyik nagyobb bevásárlóközpontban még kapnak, mit gondolsz az imáról?
 
Fent