Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
Egész jól, nekem az őszi szünetre van beütemezve egy kis kirándulás, jó sok vonattal, sajnos/szerencsére pesti alvással, ez neked hogy hangzik?
 

krcsirke

el pollo diablo
Kimaradt pesti létem során, inkább szórakozóhelyeket látogattam a pesti oldalon, illetve plázákat, párszor belógtam kinectet tolni, azt ismered?
 

krcsirke

el pollo diablo
Xbox Kinect, mozgásérzékelős kiegészítő, azzal irányítottad a játékbeli énedet, többen játszva még mókás is volt, így megvan?
MagnificentUnpleasantFrilledlizard-max-1mb.gif
 

senki600

Egy vasútbarát
De igen, beleképzelném magamaz benne, és részt is vennék ha nem pusztulnék meg, neked van bármilyen nem kellemes dolgod?
 

krcsirke

el pollo diablo
Úgy értve néha vacakol a csuklóm, kb fél évente pár napig, de elviselhető, mivel nem azzal írok, erre gondolsz?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nagyjából igen, részvetem hozzá, tudom milyen amikor az ember a fájdalmai közt él, de legyen kedvesebb téma: szereted a hideget?
 

krcsirke

el pollo diablo
Szeretni szeretem nyáron, télen nem, valahogy mindig akkor kedvelem mikor melegem van, kivétel az első hó, vagy karácsony, te hogy vagy vele?
 

krcsirke

el pollo diablo
Gyerekként nem egyszer almáskertek felé mentem iskolába, varjakkal tarkított hófödte tájt látván mindig ez jut eszembe, neked kedvenc téli tájlátványod?
 
Fent