Bekérdező

krcsirke

el pollo diablo
Itt mondhatni, nem sok időm van sajnos (délután nagy részeim előre fixáltak) késő este van szabadidőm, de általában fáradt vagyok javarészt, neked több a szabadidőd most?
 

senki600

Egy vasútbarát
A szabadidőm túlzott beosztottsága miatt csak aludni járok haza, így javarészt nem, ezért írok hajnalba/későeste, nehéz a munka?
 

krcsirke

el pollo diablo
Sose leszel egyedül, max te gondolod úgy, fórumon meg játékon belül még van élet, vagy már kihaltunk?
 

senki600

Egy vasútbarát
A játék kihalt, gyakszin ténylegesen nem leszek egyedül, ha csütörtökön akar jönni egy ember fotózni a fűtőházat és engem is megkeresett a látnivalókkal, akkor elmenjek vele vagy se, ráérni ráérek?
 

senki600

Egy vasútbarát
Elmentem, második alkalommal fotóztam körbe a fűtőházat, holnap nem tudom menjek-e pár ismerőssel (én ott leszek eleve reggeltől 11:40-ig), de azt is úgy, hogy legkésőbb a 15:00-ás IC-vel haza, te így mennél? (számold bele, hogy lehet hogy csak délbe érnek oda)
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem jeleztek, hogy jönnek, így a delessel elmentem, legalább nem kellett kapkodni, meg kifelé menet belestem a körcsarnokba is, volt neked bármilyen középiskolai gyakorlatod?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ismerem, de világéletembe talán kétszer játszottam még osztálykirándulás során (így fix nem jól), legalább a színre szín menne?
 
Fent