Bekérdező

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ebbe a hétvégébe sikerült belesűríteni egy strandolást és egy amerikai autós találkozóra való kinézést is, te mit szólsz a közelgő eventhez az eddigi információk alapján?
 

senki600

Egy vasútbarát
Ami meglesz 15-ig bezárólag az megvan, utána meg úgysem leszek már 29-éig (fórumot lesz könnyebb látnom), miért jó az event, mikor már a köré épülő esemény megtörténik előtte?
 

senki600

Egy vasútbarát
Minden szett, ami régi, és van újabb és jobb helyette, mit csináljak kedden 9 és 10:30 között a Keleti környékén, vagy Pesten bárhol úgy, hogy 10:30-ra akkor is a Keletiben legyen?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Alapvetően azt javasolnám, hogy nézz ki a Városligetbe, de gyalogosan lehet szűkös lenne rá az idő, felétek volt ma vihar?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Errefelé csak nagyobb szél, pedig szükség lenne már némi csapadékra, van olyan dolog (tárgy, szokás, élőlény, cselekvés...bármi igazából), amit a legtöbben nem szeretnek, de te kifejezetten kedvelsz?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Kifejezetten szeretek és jól alszok nagy viharban, míg másokat zavar a mennydörgés és az egyéb ezzel járó hangok, neked mitől lesz a legkomfortosabb az alvásod?
 

senki600

Egy vasútbarát
főleg akkor alszok jól ha nem akarok megsülni, nincs zaj, meg el is tudok aludni, a többi az kikerülhetetlen, szeretsz sokat (10+ órákat) aludni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Szeretnék, de 6-7 óránál sajnos képtelen vagyok többet aludni, akkor is,ha lenne rá időm, töltöttél már ébren több, mint 24 órát?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Egyetem alatt néhányszor, főleg a képzés vége felé, de azóta szerencsére nem volt rá példa, van jó praktikád a fáradtság leküzdésére?
 
Fent