Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
dehogynem, amúgy utálja a munkát mert nem fizet eleget szerinte, de ha keveset megy nem is ad sokat, hogy éltem túl a most érkező 40 fokos hőséget, ha a ventillátorok nincsenek még bekötve, és klíma sincs?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Arra jó, hogy bizonyos képzéseken részt vehess és betudj tölteni olyan munkaköröket, amihez elvárják, mi számodra az ideális hőmérséklet?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
18-23 fok között, inkább a hűvös száraz időt preferálom, mint sem a meleg párásat (ebben néha fulladom is), neked volt már bármilyen okból fellépő légszomjad?
 

senki600

Egy vasútbarát
főleg mikor kánikula van (mint most vagy jobban) és még mellé csinálni kell valamit, vagy ha a tesitanár szó szerint halálra szopat, Pécsről hova érdemes elvonatozni (mindenképp pécsi kiindulás, de nem jó válasz most a Pest, Miskolc és társai)?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha éppen van valamilyen program Murakeresztúron, akkor oda megéri elvonatozni Pécsről, nyugodt település, kedves emberekkel és rengeteg kirándulási lehetőséggel, ismersz jó éttermeket és pubokat a Balatonnál?
 

senki600

Egy vasútbarát
Úgy igazából nem, egyszer voltam de nem enni, hanem összefutottunk ismerősökkel, heti programot találtál ki magadnak?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Hétköznap, munka után már kevésbé lenne kedvem programozni, hétvégére viszont tervben van egy strandolás, te mivel töltöd a szabadidődet?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
A jövő hétvégin kívül nincsen tervben, nyáron mindig nehezebb ezeket összehozni, mindenkinek több programja van, határon kívül is szoktál vonatozni vagy csak belföldi úticélokat szoktál kitűzni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Ha a családi kedvenc is számít, akkor jelenleg is van két kutyánk, ha pedig csak a saját, akkor nagyon sokáig tartottam díszhalakat, ha tarthatnál, akkor te milyet tartanál?
 
Fent