Bekérdező

senki600

Egy vasútbarát
Kötelező jelleggel 1 hét Balatonszemes lesz, illetve terv szintjén 2-szer 1 nap Miskolc és környéke, neked?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Idén Montenegróba fogok elutazni egy hetet, a belföldi üdülést már húsvétkor letudtam, neked milyen programokból áll egy pihentető nyaralás?
 

senki600

Egy vasútbarát
Nekem a nyaralás az, hogy hajnalba vonatra fel, éjjel le, vagy másnap vmikor le, vagy el mozdonyra, te elmennél egy egész napot vonatozni?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Talán, de csak is társaságban, mert beszélgetőtárs nélkül a 3 órás (eddigi leghosszabb vonatos utam) utazás második felében mér nehezen kötöttem le magamat, melyik vasútállomás tetszett eddig a legjobban?
 

senki600

Egy vasútbarát
Volt egy kis különmenet (gyomírtás), az meglett, utána benéztem a vasútmúzeumba, ott elintéztük a postát, a fűnyírást, és modellt javítottunk, majd hazajöttem enni, és most aludni akarok, neked hogy telt?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Elég nehezen indult a reggel; egy átforgolódott éjszaka után, sikeresen otthon hagytam a bérletemet (meg is volt az ház-buszmegálló közötti ingafutásom), a nap folyamán pedig sikerült magamra borítani egy csésze kávét, szóval őszintén örülök, hogy vége a napnak...Neked volt már olyan napod, amikor úgy érezted, hogy jobb lett volna ki sem kelni az ágyból?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Igen, motivált a tanulásba fektetett idő és utólag visszanézve jó barátokkal, ismerősökkel is gazdagodtam, téged mi ösztönöz abban, hogy tovább folytasd a tanulmányaidat (egyetemi jelentkezés)?
 

Abigail Knight

"[...] én csak ide feljárok."
Úgy gondolom, hogy a magaddal szemben felállított elvárásoknak kell elsősorban megfelelni, nem másokénak, elégedett vagy önmagaddal?
 
Fent