[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 779988

Vendég
A legnagyobb sérülést nem lehetne Katona-Nem katona karakterhez kötni?Mert ugye a katonának több élete lehet,mint egy pl munkásnak...
 

DeletedUser15763

Vendég
A legnagyobb sérülést nem lehetne Katona-Nem katona karakterhez kötni?Mert ugye a katonának több élete lehet,mint egy pl munkásnak...

Szerintem az egész téma értelmetlen már.
Utolsó frissítés 03.17-én volt, mikor még Cherrug supporter volt, azóta az új admin kapásból leszar mindent, köztük ezt a fórumot is. Kárnak jelentitek, és tesztek javaslatot, kb halottá vált mióta új admin van a pályán az egész fórum közösség. De nem csak itt, hanem a supporteri munkát végzésnél is érzem h kezd halottá válni az egész, sok sötét választ kapok, ha írok nekik egyáltalán, de mióta új vezetés van, és tömegesen itt hagyták a régiek a brigádot (macsek, cherrug, kirké, kopaszkutya stb), azóta már inkább felmegyek bétára, és rájövök a bajaimra, mint h zaklassam a többségébe hozzá nem értő magyar supp rendszert.
Szóval erre a felvetésre sem fogsz választ kapni, csak úgy mint, amit a többiek tettek fel az utóbbi időbe, akár itt, akár az MPInél stb.
Az is csoda lesz, ha valamelyik supporter az osztásom után írni fog ide...de másképp élet nincs itt a külső fórumon, bár tegnap hofi lefosozta az MPI-t azt sem moderálták... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
Szerintem az egész téma értelmetlen már.
Utolsó frissítés 03.17-én volt, mikor még Cherrug supporter volt, azóta az új admin kapásból leszar mindent, köztük ezt a fórumot is. Kárnak jelentitek, és tesztek javaslatot, kb halottá vált mióta új admin van a pályán az egész fórum közösség. De nem csak itt, hanem a supporteri munkát végzésnél is érzem h kezd halottá válni az egész, sok sötét választ kapok, ha írok nekik egyáltalán, de mióta új vezetés van, és tömegesen itt hagyták a régiek a brigádot (macsek, cherrug, kirké, kopaszkutya stb), azóta már inkább felmegyek bétára, és rájövök a bajaimra, mint h zaklassam a többségébe hozzá nem értő magyar supp rendszert.
Szóval erre a felvetésre sem fogsz választ kapni, csak úgy mint, amit a többiek tettek fel az utóbbi időbe, akár itt, akár az MPInél stb.
Az is csoda lesz, ha valamelyik supporter az osztásom után írni fog ide...de másképp élet nincs itt a külső fórumon, bár tegnap hofi lefosozta az MPI-t azt sem moderálták... :)

Kedves Ulysses!

Az elmúlt időszakban egy nagy változáson ment át az admin csapat, ami a személyi létszámot illeti. Reméljük, hogy folyamatosan érzékelni fogjátok minden téren a jelenlétünket és a segítségünket.

Én személy szerint nem veszem "osztásnak" a fentebb leírt véleményedet, a kritika vagy negatív vélemény is előrébb vihet.

A fórummal kapcsolatban... igazat kell, hogy adjak. Remélem a változást mihamarabb itt is tapasztalni fogod :)

macaron
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
igazad van Uly!

én már nem is tudom hányszor írtam Dannak, hogy frissítse a rekordomat :D

:)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ebben az egészbe csak annyi bökkenő van Kenneth, h te simán abba hagyod a játékot, és onnantól senki sem tudja ezt sem szerkeszteni, mint eldon a WTC-t intézted el. :)

A fórumot még olvastam, amikor abbahagytam.
A WTC-t meg nem tudtam kire hagyni, amint abbahagytam, mert senki nem volt hajlandó elvállalni.
Am meg én irányítani akartam volna, csak hát chaten a városvezető nem válaszolt. (meg most beszéltem az egyik haverommal, hogy a régieken kívül már senkit nem érdekel a WTC, de ha akarod, tehetek egy utolsó esélyt és ráírok a városvezetőre)
A játékot meg egyelőre nem tervezem abbahagyni. :P

Olyan valakinek kellett volna létrehoznia, aki valszeg még 1-2-3 évig játszani fog még a játékkal.

6 éve ismerem a játékot, és kb. 3 évig játszottam Eldon. (akkor még Juannal voltam, csak törölni kellett - aki ismeri, az ismeri, h miért is töröltem pontosan)
A követelményt meg tudnám teljesíteni.
 
Utoljára szerkesztve:

Kenneth G

Kroki-fan
Javasolnék két rekordot:

- Legmagasabb elért maximális nehézség a banditák levadászásában
- Legtöbb megszerzett északi zászló (a statisztikás)

Ha senkinek nincs ellenvetése, én rögtön beírnám.
 

Gurat

Active Member
Csináltam egy 5-ös Pat Desmond sálat... :cool:
Tudom, hogy a rekordokhoz nem fér be, de akkor is nehezebb összerakni mint egy boltban megvásárolható puskát :D Meg drágább is :rolleyes:
 

DeletedUser17286

Vendég
Kedves Játékosok!

Magyar rekordot DaN tartja, a nem válaszol a levelekre versenyben :)

Ha valaki tudja a titkot, mi kell a normális időbeni válasz elnyeréséhez kérem keressen és segítsen :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kedves Játékosok!

Magyar rekordot DaN tartja, a nem válaszol a levelekre versenyben :)

Ha valaki tudja a titkot, mi kell a normális időbeni válasz elnyeréséhez kérem keressen és segítsen :)

Publikus a levél?

Mi lenne a kérdésed? Ha tudunk mi játékosok segíteni én is szívesen válaszolok. :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Kedves Játékosok!

Magyar rekordot DaN tartja, a nem válaszol a levelekre versenyben :)

Ha valaki tudja a titkot, mi kell a normális időbeni válasz elnyeréséhez kérem keressen és segítsen :)

Én tudom, de a titok titok :p DaN nem hatalmazott fel hogy leírjam - vállalom a sarokban kukoricán térdelést - de az elmúlt időszakban az Innogames kötötte le aktívan az idejét, a válaszig megértésedet és türelmedet kérjük :)
 

DeletedUser17286

Vendég
Én tudom, de a titok titok :p DaN nem hatalmazott fel hogy leírjam - vállalom a sarokban kukoricán térdelést - de az elmúlt időszakban az Innogames kötötte le aktívan az idejét, a válaszig megértésedet és türelmedet kérjük :)
Kedves Macaron!

......... nem szoktak térgyepölni :p .......... . Majd számoljuk a napokat, és lehet az eddigi rekord is megdől.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7602

Vendég
Üdv mindenkinek!

Ha jól olvasom, további rekordokkal is ki lehet egészíteni, a már meglévő listát, és ez ügyben a kibeszélőben lehet írni. Mivel nem találtam hasonló bejegyzést a már meglévő rekordok között, igy kérvényezném egy új felvételét ami: "0-150 -es szint elérése a legrövidebb idő alatt" -i teljesitmény lenne. Természetesen profilomra kitettem a jelentést, ami a 150-es szint elérésekor kaptam. Ami érdekesebb, az a regisztrációm dátuma, amit képpel is(http://prntscr.com/hi3ra5), és akár egy admin, fiókomba történő belépéssel is meg tudja nézni, és igazolni annak valodiságát.

Harvey A. Logan,
Florida

Update: Egy admin kellene aki meg tudja nézni mennyi időt töltöttem el Buffalo világban a költözésem előtt, hogy pontos legyen az össz idő mennyiség...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kenneth G

Kroki-fan
Üdv mindenkinek!

Ha jól olvasom, további rekordokkal is ki lehet egészíteni, a már meglévő listát, és ez ügyben a kibeszélőben lehet írni. Mivel nem találtam hasonló bejegyzést a már meglévő rekordok között, igy kérvényezném egy új felvételét ami: "0-150 -es szint elérése a legrövidebb idő alatt" -i teljesitmény lenne. Természetesen profilomra kitettem a jelentést, ami a 150-es szint elérésekor kaptam. Ami érdekesebb, az a regisztrációm dátuma, amit képpel is(http://prntscr.com/hi3ra5), és akár egy admin, fiókomba történő belépéssel is meg tudja nézni, és igazolni annak valodiságát.

Harvey A. Logan,
Florida

Update: Egy admin kellene aki meg tudja nézni mennyi időt töltöttem el Buffalo világban a költözésem előtt, hogy pontos legyen az össz idő mennyiség...

A legnagyobb gond ezzel, hogy nem tudom ellenőrizni. Support segítségével meg lehet oldani, csak nem tudom, nekem kiadnák-e a regisztrálási dátumot.
Mindenesetre napirenden lesz ez a rekord, aztán meglátom mi lesz.

Ui: Ha emelik a szintet, mi lesz akkor? Másik probléma.
 

DeletedUser7602

Vendég
Felveszem a kapcsolatot ez ügyben a supportal, hogy valami hivatalos formában közöljék, ha meg tudják nézni a kezdésemet Buffalon, mivel a többi adatot, a Floridára érkezésem, és a szint elérését már lehet igazolni másképpen is, ami jóval egyszerűbb.

Ha emelik a szintet? megy archívba...
De ahogy látom nincs tul sok jelentkező ilyen rekorddal, nem kell attol tartani, hogy spam mennyiségű uj rekord születne ebben a kategoriában :)
 

DeletedUser17478

Vendég
A legnagyobb gond ezzel, hogy nem tudom ellenőrizni. Support segítségével meg lehet oldani, csak nem tudom, nekem kiadnák-e a regisztrálási dátumot.
Mindenesetre napirenden lesz ez a rekord, aztán meglátom mi lesz.

Ui: Ha emelik a szintet, mi lesz akkor? Másik probléma.

A se
A legnagyobb gond ezzel, hogy nem tudom ellenőrizni. Support segítségével meg lehet oldani, csak nem tudom, nekem kiadnák-e a regisztrálási dátumot.
Mindenesetre napirenden lesz ez a rekord, aztán meglátom mi lesz.

Ui: Ha emelik a szintet, mi lesz akkor? Másik probléma.

Mindenkinek csak a saját adatait adhatjuk ki, de ettől még megoldható. Ha valaki jelzi itt hogy a rekordra jelentkezik xxyy regisztrációs dátummal, akkor azt arra a kommentbe reagálva meg tudom erősíteni vagy cáfolni. Ez így működhet, ehhez a segítségemet felajánlom. :)
 

DeletedUser7602

Vendég
A se


Mindenkinek csak a saját adatait adhatjuk ki, de ettől még megoldható. Ha valaki jelzi itt hogy a rekordra jelentkezik xxyy regisztrációs dátummal, akkor azt arra a kommentbe reagálva meg tudom erősíteni vagy cáfolni. Ez így működhet, ehhez a segítségemet felajánlom. :)

Akkor megragadom az alkalmat :)

Jelentkeznék a "szintlepes a legrövidebb idő alatt 0-ról 150-re" teljesítménnyel ami kezdődött 2017.05.25. és vége lett 2017.12.02.-kor. Ami elvileg 184 nap, de utana kell szamolni, az a biztos...

Harvey A. Logan
Florida szerver
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent