[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Kenneth G

Kroki-fan
Akkor megragadom az alkalmat :)

Jelentkeznék a "szintlepes a legrövidebb idő alatt 0-ról 150-re" teljesítménnyel ami kezdődött 2017.05.25. és vége lett 2017.12.02.-kor. Ami elvileg 184 nap, de utana kell szamolni, az a biztos...

Harvey A. Logan
Florida szerver
Felírva, megerősítést kérek, és változtatom a státuszt.
 

DeletedUser17478

Vendég
Akkor megragadom az alkalmat :)

Jelentkeznék a "szintlepes a legrövidebb idő alatt 0-ról 150-re" teljesítménnyel ami kezdődött 2017.05.25. és vége lett 2017.12.02.-kor. Ami elvileg 184 nap, de utana kell szamolni, az a biztos...

Harvey A. Logan
Florida szerver

A két dátum - regisztráció és 150-es szint elérése - a support rendszerben lévővel megegyezik.
Gratulálok :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Akkor megragadom az alkalmat :)

Jelentkeznék a "szintlepes a legrövidebb idő alatt 0-ról 150-re" teljesítménnyel ami kezdődött 2017.05.25. és vége lett 2017.12.02.-kor. Ami elvileg 184 nap, de utana kell szamolni, az a biztos...

Harvey A. Logan
Florida szerver
Annyit pontosítanék, hogy szerintem nem 184 nap hanem 192. :rolleyes:
 

DeletedUser17699

Vendég
Bár inkább egyéni rekordokat látok itt, azt gondolom, ennek is itt lehet a helye, ha már egy "Legnagyobb építési pontú város" féle rekordról is szó volt itt fentebb valaki által.

Én az egy városból egy adott erődharcon részt vevők számának rekordját szeretném felíratni, a város neve All Stars (Florida), és 41 fő vett részt a harcon. Link: https://www.westforts.com/hu14/battles/battle/31821
Tudtommal magyar szervereken soha nem volt még ebben a statisztikában jobb tőlünk! :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Bár inkább egyéni rekordokat látok itt, azt gondolom, ennek is itt lehet a helye, ha már egy "Legnagyobb építési pontú város" féle rekordról is szó volt itt fentebb valaki által.

Én az egy városból egy adott erődharcon részt vevők számának rekordját szeretném felíratni, a város neve All Stars (Florida), és 41 fő vett részt a harcon. Link: https://www.westforts.com/hu14/battles/battle/31821
Tudtommal magyar szervereken soha nem volt még ebben a statisztikában jobb tőlünk! :)

Részemről nem támogatom, mivel amint először valamelyik város elérte az 50 főt, onnantól már nem lehetne megdönteni a rekordot.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Bár inkább egyéni rekordokat látok itt, azt gondolom, ennek is itt lehet a helye, ha már egy "Legnagyobb építési pontú város" féle rekordról is szó volt itt fentebb valaki által.

Én az egy városból egy adott erődharcon részt vevők számának rekordját szeretném felíratni, a város neve All Stars (Florida), és 41 fő vett részt a harcon. Link: https://www.westforts.com/hu14/battles/battle/31821
Tudtommal magyar szervereken soha nem volt még ebben a statisztikában jobb tőlünk! :)
legnagyobb építési pontú város: nincs feltétel jelentkezéshez

Már rég van.
Utóbbit nem támogatom, mert "véges" rekordnak számít.
(kb ugyanez a helyzet a szintesnél is, de ott más probléma is van, de az még egy határkategória)
 

DeletedUser17699

Vendég
Régen volt olyan (2010-2011), hogy 50/50 fő részt vett 1-1 csatánál. :)
Lássuk a linket róla :)
Sokan nem tudnak a fórumról, lehet csomó rekord ami itt van nem is az adott kategóriában a legjobb, csak a fórumot 2 kezemen meg tudom számolni hány ember használja.
 

DeletedUser17699

Vendég
Részemről nem támogatom, mivel amint először valamelyik város elérte az 50 főt, onnantól már nem lehetne megdönteni a rekordot.
Azt kell mondjam, hogy amíg ezen világok és az újak ebben a formában léteznek és lesznek kialakítva, addig a 45 fő is toronymagas álom lesz, az 50-re pedig le kell írni, nincs esélye senkinek.

Szerintem bőven befér ez a rekord is, ha a fórum üzemeltetőinek a személyes dolgok miatt nem tetszik a dolog el kell fogadjam, elég ha az adott világon tud mindenki erről a rekordunkról :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Lássuk a linket róla :)
Sokan nem tudnak a fórumról, lehet csomó rekord ami itt van nem is az adott kategóriában a legjobb, csak a fórumot 2 kezemen meg tudom számolni hány ember használja.

Sajnos az ilyet már nem tudom bebizonyítani, mivel a 2010-2011-es harcok a westfortsról már elvesztek. 2014-ig már az összes törölve lett, ha akarod megnézed te is, és ellenőrizheted. De, ha nem elég egy vén róka véleménye tapasztalata, akkor ez van. :)
Screenshot_1.jpg
 

DeletedUser16538

Vendég
Azt kell mondjam, hogy amíg ezen világok és az újak ebben a formában léteznek és lesznek kialakítva, addig a 45 fő is toronymagas álom lesz, az 50-re pedig le kell írni, nincs esélye senkinek.

Szerintem bőven befér ez a rekord is, ha a fórum üzemeltetőinek a személyes dolgok miatt nem tetszik a dolog el kell fogadjam, elég ha az adott világon tud mindenki erről a rekordunkról :)

Miért gondolod azt, hogy egy városnak nincs esélye arra, hogy megdöntse a "rekordotokat". Megbeszéli egy szövetségen belül 50 erődharcos karakter hogy 1 harc erelyéig 1 városban lesznek . És pikk-pakk meg is van döntve a rekordod amit utána már nem lehet megdönteni mint ahogy krcsirke is mondta. Tehát nem támogatom.

U.I. Lényegében annyiból áll az egész hogy 1 városba gyűl össze mindenki a "rekordöntés" miatt és onnan vége a mesének.
 

DeletedUser7534

Vendég
Uly jól emlékszik, még talán a Convergence-es időkben. Hogy épp mi, vagy az ellen állította be, azt már nem tudom, de voltunk bőven.
Hogy Ronikának kép is kéne róla? Sajna nincs időgépem és akkor se volt, így senki nem tudta előre, hogy majd egyszer valaki csak azért kitalál egy kategóriát, mert a közelmúltban épp az ő városa a legsikeresebb e téren és mert az ellenkezőjét lehetetlen bizonyítani. :)
 

DeletedUser15763

Vendég
Nemcsak a buffalos Convi érte el. Előtte, utána az arizonai/coloradoi LOD is megtette v még arin a Horda is, de még v1-v8 között is voltak biztos olyan városok, ahol megtették, hiszen szövetségek nem voltak, csak városok, így az erődös brigádok v1-v8 között csak 1-1 városba tömörültek... Nah meg könnyen megvalósult a dolog, hiszen Arizonán hajdanán 60k játékos volt, Buffalon 50k, míg Colorádon kb 35-40k... és v1-v8 között is többen voltak még fent a szervereken...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17699

Vendég
Miért gondolod azt, hogy egy városnak nincs esélye arra, hogy megdöntse a "rekordotokat". Megbeszéli egy szövetségen belül 50 erődharcos karakter hogy 1 harc erelyéig 1 városban lesznek . És pikk-pakk meg is van döntve a rekordod amit utána már nem lehet megdönteni mint ahogy krcsirke is mondta. Tehát nem támogatom.

U.I. Lényegében annyiból áll az egész hogy 1 városba gyűl össze mindenki a "rekordöntés" miatt és onnan vége a mesének.

Ez hülyeség! Ugyanis ezen síkon haladva minden megdönthető, ami csapatjátékos rekord. Például van a top sebző. Beáll egyik oldalra vagy 30 top katona 20k feletti ép-vel. A másik oldalra pedig annyi ember, amennyi elegendő ahhoz, hogy a végéig védje az 1 szem full irist. Meg is van döntve Tarr barátom top sebzős rekordja! Nem néztem tüzetesebben át milyen rekordok vannak mg itt, de bőven mindet lehet manipulálni ami több emberen múlik. :) Szóval eme észrevétel több sebből vérzik.

Már nem nyitok új levelet így itt válaszolom meg a többieknek. Az, hogy mi volt korábban... honnan tudjátok, hogy nem lőtte túl pl Tarr-t senki? Csak az emberek 80%-a a fórum létezéséről se tud. Lehet nem jelentették. Miből gondoljátok, hogy ezek a fenti rekordok tutti biztosan a játék történelmében a legjobbak? Például Harvey fél év alatti 0-150re húzott karija. Simán lehetett más, csak más nem foglalkozott ezzel h ide kiirja.

Persze ez már rég eszmecsere, mióta látom, hogy kik írosgatnak ide többségében. Nem az "én oldalam", ha értitek mire gondolok :D :D
Szerintem sokszínűbb lenne a fórum, ha minél többféle kiírt rekord van, még talán motiválna egyeseket azt megdönteni. Persze, ha még itt is a személyes érintettségrő szól a játék, akkor maradjon így, ahogy van. Elég ha a rekordunkat egész Florida tudja :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Szerintem sokszínűbb lenne a fórum, ha minél többféle kiírt rekord van, még talán motiválna egyeseket azt megdönteni. Persze, ha még itt is a személyes érintettségrő szól a játék, akkor maradjon így, ahogy van. Elég ha a rekordunkat egész Florida tudja :)

Na akkor kérek ötletet, mivel tudnád kiegészíteni a rekordokat.
És nem, nem olyat kérek, ami véges rekord.
 

DeletedUser

Vendég
Azt megjegyeznem, hogy az ido mulasaval egyre egyszerubb fejlodni a jatekban, ami azt jelenti, hogy a multban, evekkel ezelott szerintem lehetetlen lett volna 192 nap alatt 150-re menni. Meg ugye sokaig 120 volt a max. A terkep kozepen levo munkak rengeteget segitenek a fejlodesben, ami szinten nem volt regen.

A veges rekordok pedig tenyleg feleslegesek. Marmint felirni oket. Szep es gratula, de amig lehet tudatosan manipulalni, erdemtelennek tartom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent