[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Kenneth G

Kroki-fan
Tudom milyen tp-zni 15 mp-s munkákkal. Retek unalmas.
Most nem 150-es szintű viszonyokhoz beszélek, hanem csak 120, kettőt már felhúztam nulla templommal, mondjuk nekem nem is volt most célom, hogy 150-es legyek. Ha majd akarom, akkor belevágok, persze Harvey is így vágott bele.
 

DeletedUser17699

Vendég
Tudom milyen tp-zni 15 mp-s munkákkal. Retek unalmas.
Most nem 150-es szintű viszonyokhoz beszélek, hanem csak 120, kettőt már felhúztam nulla templommal, mondjuk nekem nem is volt most célom, hogy 150-es legyek. Ha majd akarom, akkor belevágok, persze Harvey is így vágott bele.

A leggyorsabb fejlődési mód kb 40es szntig a 15 másodperces munka, e fölött már bőven van más is :D
Harvey-ról azt hallottam, hogy a kezdetektől komolyan tolta, TUDATOSAN. Másképp kicsúszott volna ebből az időből.
Na de tényleg ne spameljünk, mert már vannak akik böngészik a westfortsot, hogy 42 fő/város/harcos adatokat találjanak :D :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Lenyegtelen te melyik szintet mikor erted el, nem errol szol a rekord.
Nem fog eljutni hamarabb senki, hidd el nekem. :)
 

DeletedUser17699

Vendég
Lenyegtelen te melyik szintet mikor erted el, nem errol szol a rekord.
Nem fog eljutni hamarabb senki, hidd el nekem. :)

Hát most felcsigáztál...vagy tudsz valamit amit mi nem tudhatunk, vagy nem tudom. Ha kizárnak eskü ráhajtok h megdöntsem, hogy meggyőzzelek :D Ennyit megér 1 kizárás?! :p :D
 

Kanyim

Veteran Member
Brutális rekord.. de mint minden rekord ez is megdönthető. Annyi a kérdés hogy lesz e majd olyan elvetemült alak aki megakarja dönteni.

Rengeteg idő kell hozzá, hiszen fél napokat kell 15 seceznie. Aztán éjjelre meg berakni templomozni a karaktert.
Lehetnek persze ismik akik tolják alá a buffokat, de akik keményen tolják azok nem buffoznak annyit hanem energia rögből, és csak életerőt (rózsavíz) és motit (rágódohány) tolnak buffokból.. esetleg mate tea.. de mezei teákból nem lehet olyan tempót elérni.

De új világon ezt a rekordot nem lehet megdönteni ! Ő is régi világon állította fel !

Szóval ha megakarnám dönteni akkor én pl úgy állnék hozzá hogy florin törlök. De a cuccaim (TP-t adó felszerelések, egyéb szettek amik a 150es melókhoz kellenek, építéses felszerelések) átadva isminek aki egyből visszaadja amint beregeltem. Természetesen így a pénzem is rendelkezésemre állna, de előtte tervezés során sok 1000 rágódohányt és rózsavizet betáraztam. Mivel új karakterről van szó kötim nincs, szóval rögből fog fogyni rengeteg. (energia feltöltés, mate tea)

Tehát régi világ kell, előtte tervezés (szettek, buffok beszerzése, átadása isminek), utána rengeteg idő, türelem és pokoli sok rög. (flori kezdetén a rohanásban közel 150.000 melót letoltam sok hónap 15 secezés alatt.. de akkor én pénzes szettben ügyködtem hogy a vagyonomat megalapozzam :D )

ui.: pl Harvey katona volt.. namármost ha rekordra hajaznék munkás lennék aki prémmel +10% TP.. (valamint régi világ azért is kell hogy kilegyenek épülve különféle templomok.. mert a mai építős szettekkel akár 130-140 fele is ellehet érni olyan templomokat amik az ezüst meló+tp-t adó cuccok 15 secezve kiváltja-lehagyja)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Igen tudok. Magat a jatekot, hogy hogy mukodik. Na es igen, nem is munkas karakterrel csinalta.. Kanyim jol mondja, ehhez rengeteg penz, mind jatekbeli, mind valos, buff, szettek, kitartas es tapasztalat kell. :)

Engem nem kell meggyozni, mert tudom hogy igazam van.
 

DeletedUser17699

Vendég
Igen tudok. Magat a jatekot, hogy hogy mukodik. Na es igen, nem is munkas karakterrel csinalta.. Kanyim jol mondja, ehhez rengeteg penz, mind jatekbeli, mind valos, buff, szettek, kitartas es tapasztalat kell. :)

Engem nem kell meggyozni, mert tudom hogy igazam van.
Ne haragudj, de Kanyimmal kell egyet értenem, megdönthető ez a rekord simán. De a haverod is szép eredményt ért el, ne csüggedj. :)
 

DeletedUser

Vendég
Persze, megdontheto, nem is allitottam hogy nem. En azt mondtam hogy nem fogjak megdonteni. Az pedig abszurd, hogy 'siman' megdontheto. A legboldogabb vagyok, nincs okom szomorkodni.
 

DeletedUser17699

Vendég
Persze, megdontheto, nem is allitottam hogy nem. En azt mondtam hogy nem fogjak megdonteni. Az pedig abszurd, hogy 'siman' megdontheto. A legboldogabb vagyok, nincs okom szomorkodni.
Hátha eme beszélgetés kapcsán valaki kedvet kap s megteszi. Személy szerint azt mondom, hogy a 41 fős városi rekordunkat is nehéz megdönteni 1-1 városnak, ha nem manipulatív a dolog, hanem 1 város tényleg ilyen jó. Reméljük megdöntik, ez csak motiválna minket, hogy még jobbak legyünk :D

Na de hagyjuk a témát. Inkább gondolkozzunk, hogy városi szinten erődharcok terén milyen összehasonlíthatóság van. Pl top sebzés top térés városi szinten. Ebbe is belekötne a tisztelt fórum? Ha igen, el se kezdem kutatni a dolgot :D
 

Kanyim

Veteran Member
Brutális rekord.. de mint minden rekord ez is megdönthető. Annyi a kérdés hogy lesz e majd olyan elvetemült alak aki megakarja dönteni.
És nálam itt válnak külön a támogatott és a nem támogatott rekordok.
Amit egy szint után nem lehet megdönteni, maximum beállítani az nálam nem felel meg a rekord kategória kitételének.

Tényleg dicséretes a létszám, brutális, de most tegyük fel hogy egy város eléri az 50 főt a harcon. Onnantól övé a rekord és puff ? (mi októberben 40 főt vittünk egy harcra, rendszeresen 35 fele járkálunk, a szövink 60+ embert ad a harcokra. Lelehetne szervezni még 10-15 embert ideiglenesre, és összehozni egy 50 fős harcot..de ezt akár V1-n is összetudnák hozni vagy florin a túloldalt.. persze hogy manipulált adat lenne, ez nem is kérdés, de attól még felállították a rekordot amit nem lehet megdönteni.

Pont ezen okból kifolyólag én a különféle tárgyfejlesztéses rekordokat sem tekintem rekordnak !
Legdrágább fejlesztett cucc ? Csak meg kell keresni a legdrágább bolti cuccot és feltolni 5-ösre. Persze hogy horribilis összeg lenne (kb 24 misi).. de egyre több a gazdag, unatkozó játékos és egyszer valaki megfogja lépni a rekord miatt és feltolja 5-ösre a [item=40182000] -t (asszem ez a legdrágább bolti cucc).. onnantól akkor övé a rekord amíg nem jön be egy fejlesztés újabb bolti cuccokkal ???
 

Kenneth G

Kroki-fan
És nálam itt válnak külön a támogatott és a nem támogatott rekordok.
Amit egy szint után nem lehet megdönteni, maximum beállítani az nálam nem felel meg a rekord kategória kitételének.

Tényleg dicséretes a létszám, brutális, de most tegyük fel hogy egy város eléri az 50 főt a harcon. Onnantól övé a rekord és puff ? (mi októberben 40 főt vittünk egy harcra, rendszeresen 35 fele járkálunk, a szövink 60+ embert ad a harcokra. Lelehetne szervezni még 10-15 embert ideiglenesre, és összehozni egy 50 fős harcot..de ezt akár V1-n is összetudnák hozni vagy florin a túloldalt.. persze hogy manipulált adat lenne, ez nem is kérdés, de attól még felállították a rekordot amit nem lehet megdönteni.

Pont ezen okból kifolyólag én a különféle tárgyfejlesztéses rekordokat sem tekintem rekordnak !
Legdrágább fejlesztett cucc ? Csak meg kell keresni a legdrágább bolti cuccot és feltolni 5-ösre. Persze hogy horribilis összeg lenne (kb 24 misi).. de egyre több a gazdag, unatkozó játékos és egyszer valaki megfogja lépni a rekord miatt és feltolja 5-ösre a [item=40182000] -t (asszem ez a legdrágább bolti cucc).. onnantól akkor övé a rekord amíg nem jön be egy fejlesztés újabb bolti cuccokkal ???

Szerintem a fejlesztés azért került bele, mert van rá lehetőség, hogy kiterjesszék mondjuk max. 10. szintre.
 

DeletedUser17699

Vendég
Minden rekord manipulálható, erről fentebb már énekeltem pár sort. Én inkább csinálnék egy "Hírességek csarnoka" fórumot, ahol a top játékosok, szövik városok vannak. Akkor a véges rekord ellenesek is ki lennének elégítve mert nem lenne bepiszkítva a rekordos fórum, de el lennének ismerve azok a teljesítmények, amelyekre büszkék lehetnek egyes játékosok.
Mondjuk nem tudom mekkora a fórum látogatottsága, 17 oldal van itt és abból csak ma nyomtunk bele 3 oldalt :D Várom az elutasító válaszokat 3. 2. 1. ... :)
 

pistike18

Ai gonplei ste odon.
Sziasztok

lenne egy kérdésem az egy találatból okozott legnagyobb sérülésnél (erődharc) a Ko is játszik?
mert ha igen akkor megint megdőlt a rekord :P
 

DeletedUser

Vendég
Nem csak a bolti cuccokat lehet fejleszteni. Azert ez a rekord megallja a helyet. :)
Szerintem az, hogy tovabb lehessen fejleszteni, mint otos szintig, nem most lesz behozva.
Nem minden rekord manipulalhato Ronika.
 

DeletedUser

Vendég
Pistike, az a kategoria is elegge unfair.. eles harcon kellene loni, nem manoveren, csakhogy tisztes rekord legyen, ne ilyen humbuk. (Nem rad celzok)
 

Kanyim

Veteran Member
gondolkozzunk, hogy városi szinten erődharcok terén milyen összehasonlíthatóság van. Pl top sebzés top térés városi szinten. E

Ezeket én kimondottam támogatnám :)

néhány lehetőség:

- város által legtöbb térés 1 harcon (1017-el neveznénk is.. https://prnt.sc/hm6u0x https://www.westforts.com/hu14/battles/battle/33616 )

- város által legtöbb sebzés 1 harcon (381,999-el neveznénk is. https://prnt.sc/hm6ush https://www.westforts.com/hu14/battles/battle/34308 )
(bár itt nekem rémlik valami 400k+ V1-ről)

- város által 1 hónapban szerzett legtöbb westforts pont. (https://prnt.sc/hm6vsn https://www.westforts.com/hu14/town/battles/19356 )
(ahogy én tudom 7 millió fölé is csak néhányszor jutott magyar város... mi a legutobbi 3 hónapban mindig 8 millió felett végeztünk első magyar városként)
 

DeletedUser17699

Vendég
Nem minden rekord manipulalhato Ronika.
Megnéztem néhány rekordot. A teljesség igénye nélkül sorolok 1-2 simán manipulálhatót.
Erődharcok
- legtöbb találat
- legtöbb KO
Egy top full irist tábival bedobsz csomó kis ép-s közé. Egyértelműen megoldható a rekorddöntés, ha akarod.


- Legnagyobb okozott sebzés: Úgy helyezkedik az iris h csak nagy ép-sre löjön.
- legtöbb kitérés találat elől: Ez egyértelmű, kis kezdőket állitassz az ellenhez, te meg top katona vagy. Simaliba.

És sorolhatnám....mindegyik manipulálható.

Legértékesebb munkánál talált tárgy. Erre csak leírnám még, hogy ti okosabbak vagytok ebben, biztosan tudjátok, hogy melyik a legértékesebb tárgy a játék adatbázisában. Ha valaki azt megtalálja, akkor ez a rekord véges. Nemde? Khm :)
- legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál: 5s a max, ha elérem a karabélyommal, nyertem? véges rekord.
legtöbb teljesített kaland: Ha megcsináltam minden kalandot, nyertem. Véges rekord.


Ezekre azért érdemes ránézni. Nem néztem tovább, találhatok ha még szeretnétek :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Megnéztem néhány rekordot. A teljesség igénye nélkül sorolok 1-2 simán manipulálhatót.
Erődharcok
- legtöbb találat
- legtöbb KO
Egy top full irist tábival bedobsz csomó kis ép-s közé. Egyértelműen megoldható a rekorddöntés, ha akarod.


- Legnagyobb okozott sebzés: Úgy helyezkedik az iris h csak nagy ép-sre löjön.
- legtöbb kitérés találat elől: Ez egyértelmű, kis kezdőket állitassz az ellenhez, te meg top katona vagy. Simaliba.

És sorolhatnám....mindegyik manipulálható.

Legértékesebb munkánál talált tárgy. Erre csak leírnám még, hogy ti okosabbak vagytok ebben, biztosan tudjátok, hogy melyik a legértékesebb tárgy a játék adatbázisában. Ha valaki azt megtalálja, akkor ez a rekord véges. Nemde? Khm :)
- legmagasabb elért szint fejleszthető tárgyaknál: 5s a max, ha elérem a karabélyommal, nyertem? véges rekord.
legtöbb teljesített kaland: Ha megcsináltam minden kalandot, nyertem. Véges rekord.


Ezekre azért érdemes ránézni. Nem néztem tovább, találhatok ha még szeretnétek :)

Az első két erődharcos rekordot 7 éve nem döntötték meg.
Csak majdnem volt rá példa, illetve beállították.

A legnagyobb okozott sebzést le lehet beszélni, hogy fogsz egy embert beöltözik Patbe, neked meg csak durrogtatnod kell. Egyébként kikag sebzése nem főharcból született, de a fake harcok sebzéseit is elfogadom.
Kitérésre honnét szerzel annyi embert? Régi világon? Új világokon meg lehetett dönteni, ezért is lett szétválasztva.

A talált tárgyasnál nem hinném, hogy valaki is meg fogja találni Ulysses felöltőt.
A szintesnél van a karabélynál értékesebb tárgy is.
Legtöbb teljesített kalandnál meg az a helyzet, hogy minden frissítésnél jön be egynéhány.

Ennyi erővel szüntessük meg a rekordokat, és ne legyen semmi. Minek is?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent