[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Cherrug

Well-Known Member
Beírtam az első oldalra is, de itt külön ki is emelem, hogy ha nem történik meg a frissítés időben, akkor írjatok a supportra és remélhetőleg valaki megcsinálja.
 

DeletedUser16140

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy új javaslatom rekordokra.

Nem emlékszem már melyik frissítéssel, de bejött hogy több alaptapasztalatot kapunk az erődharcokért (4500-->6000) emellett már az extra tapasztalatot adó tárgyak és szettek is növelhetik ezt az értéket. Úgy vélem emiatt lehetne egy
Legnagyobb kapott tapasztalat erődharc során nevű rekord,kihívás

Annyiból is előnőnyös lehetne hogy több rekord kerül az ,,erődharcok" kategóriához mivel jelenleg ezekből van a legkevesebb(5)

Amennyiben megvalósulna a kezdeményezésem neveznék is a rekordnak tartott eredményemmel:http://prntscr.com/am5pw5
Karakter: Miles Matheson
Világ: Florida
A jelentés nyílvános, a profilom(alján) megtekinthető.

Üdv
Miles/Casey
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
11100 volt nekem Coloradon... Annál többet jelenleg nem lehet szerezni. A rekordok fő tulajdonsága pedig az, hogy meg lehet őket dönteni. :-D
 

DeletedUser16140

Vendég
11100 volt nekem Coloradon... Annál többet jelenleg nem lehet szerezni. A rekordok fő tulajdonsága pedig az, hogy meg lehet őket dönteni. :-D

Az derék, én 10500-al számoltam mint maximum. Ám nekem nincs az a nyári? poncsó ami elég sok + tapasztalatot ad.
 

DeletedUser13096

Vendég
B*szki már a fórumot is a fejlesztők felügyelik? Ezért halt ki itt is az élet :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
?!

Én meg csak várom a fejlesztők mikor "felügyelnek*" :)



[SPOIL]*(frissítenek)[/SPOIL]
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
?

Türelemjáték.

Türelem, türelem rózsát teremjen...
Van ki elég türelmes? Csak ennyire az idő ne teljen,
Meg is szűnik szegény colorado a karakteremmel,
Mire frissül a rekordok könyve rendszer.

Miért tart ennyi ideig,
Frissíteni valamit?
Talán velem lenne baj?
Régen rövidebb idő volt, míg frissült rekordtéma.


:shootout::P
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Úgy gondolom, a screenshotos bizonyítékok manapság már nem elegendőek, pl. Google Chrome "vizsgálat" opciójával gyerekjáték betűket, számokat megváltoztatni a weboldalak felületén a frissítés erejéig.

Szerintem csak azt a rekordot kéne elfogadni, amit a support leellenőrzött, hisz az adminok csak látják a statisztikád, nem? Vagy mindig is így volt?

Így volt... de felesleges is ide írni, mert manapság, már az is csoda, ha frissítenek.

A hivatalos témába, meg csak rekordokat várnak mást szerintem nem szabad oda írni!

Amúgy Red mire célozgattál?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent