[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15763

Vendég
Azt megjegyeznem, hogy az ido mulasaval egyre egyszerubb fejlodni a jatekban, ami azt jelenti, hogy a multban, evekkel ezelott szerintem lehetetlen lett volna 192 nap alatt 150-re menni. /QUOTE]

Gondolj bele, a szerelmesek szettjével építettünk. 7 hónap alatt értem el 138-ról 150-re, és max templom szintünk 240 volt kb. 1-2k/h tp-ért küzdöttünk, hogy 150-sek lehessünk. :D
 

DeletedUser17699

Vendég
Na akkor kérek ötletet, mivel tudnád kiegészíteni a rekordokat.
És nem, nem olyat kérek, ami véges rekord.
A leggyorsabban elért 150es szint az nem véges? Tegyük fel, keresnénk a lehető leggyorsabb fejlődés receptjét, és amikor megtaláltuk, megbíznánk egy embert azzal, hogy a gyakorlatban a receptet követve húzza fel a karit 150-re. Tételezzük fel, hogy mindent kiszámítva a lehető legrövidebb idő alatt a 150et elérni teszem fel 10 nap alatt lehet. Mert ugye egy építés egy párbaj fix idő, tehát ettől gyorsabban nem lehet. Akkor ez véges rekordnak minösül. Miért van fent?

Már elvonatkoztatva beszélek a városom brutális minőségétől erről a témáról, most már a te írásodra reagáltam s cáfoltam meg, ennek kérném kibeszélését. (Lévén h itt ki lehet beszélni a rekordokat s annak módját)
 

DeletedUser17699

Vendég
Azt megjegyeznem, hogy az ido mulasaval egyre egyszerubb fejlodni a jatekban, ami azt jelenti, hogy a multban, evekkel ezelott szerintem lehetetlen lett volna 192 nap alatt 150-re menni. Meg ugye sokaig 120 volt a max. A terkep kozepen levo munkak rengeteget segitenek a fejlodesben, ami szinten nem volt regen.

A veges rekordok pedig tenyleg feleslegesek. Marmint felirni oket. Szep es gratula, de amig lehet tudatosan manipulalni, erdemtelennek tartom.
Köszi a gratulációt, átadom a lakóknak :)
 

DeletedUser16538

Vendég
Ez hülyeség! Ugyanis ezen síkon haladva minden megdönthető, ami csapatjátékos rekord. Például van a top sebző. Beáll egyik oldalra vagy 30 top katona 20k feletti ép-vel. A másik oldalra pedig annyi ember, amennyi elegendő ahhoz, hogy a végéig védje az 1 szem full irist. Meg is van döntve Tarr barátom top sebzős rekordja! Nem néztem tüzetesebben át milyen rekordok vannak mg itt, de bőven mindet lehet manipulálni ami több emberen múlik. :) Szóval eme észrevétel több sebből vérzik.

Már nem nyitok új levelet így itt válaszolom meg a többieknek. Az, hogy mi volt korábban... honnan tudjátok, hogy nem lőtte túl pl Tarr-t senki? Csak az emberek 80%-a a fórum létezéséről se tud. Lehet nem jelentették. Miből gondoljátok, hogy ezek a fenti rekordok tutti biztosan a játék történelmében a legjobbak? Például Harvey fél év alatti 0-150re húzott karija. Simán lehetett más, csak más nem foglalkozott ezzel h ide kiirja.

Persze ez már rég eszmecsere, mióta látom, hogy kik írosgatnak ide többségében. Nem az "én oldalam", ha értitek mire gondolok :D :D
Szerintem sokszínűbb lenne a fórum, ha minél többféle kiírt rekord van, még talán motiválna egyeseket azt megdönteni. Persze, ha még itt is a személyes érintettségrő szól a játék, akkor maradjon így, ahogy van. Elég ha a rekordunkat egész Florida tudja :)

Mint ahogy te is mondtad, lehet volt más város is a többi világról aki lehet nem foglalkozott azzal, hogy ide beírja hogy épp hányan vettek részt 1 adott erődharcon :D. Harvey-t hozod fel példának, hogy honnan tudjuk hogy ő érte el a leggyorsabban az adott szintet? Onnan, hogy ő vette a fáradságot, hogy beírta a support is vette a fáradságot és le is ellenőrizte, nem kis munka volt 190+ nap alatt több millió expét betolni azért, munkáktól és templomoktól függetlenül ( mellesleg az ő rekordja megdönthető). Ugyanebből az elvből kiindulva TE honnan tudod hogy ti vettetek a legtöbben részt 1 városból 1 erődharcon?o_O A másik dolog a rekordok manipulálásáról beszélsz :rolleyes: honnan tudjuk, hogy ti nem manipuláltátok az eredményt? 2-3 harc erejéig összegyűjteni 1 szövin belülről az erődharcosokat és kész is a dolog így ez a rekordjavaslat téged idézve "több sebből vérzik" hiszen több játékoson múllik ez a dolog is :confused::confused:. HA és kihangsúlyozom holott eredeti Floridás karakter vagyok ha jól emlékszem ti sem jártatok folyamatosan egymást követő harcokon 40+ fővel :p de lehet még sincs annyira tisztában ezzel a dologal mindenki Floridán mint ahogy azt te gondolod :cool:

U.I. Zárójelben megjegyezve event szerveren 140 fő a rekord 1 erődharcon 1 városból való résztvevők száma, ezt döntsétek meg :cool::p:D
 

Kenneth G

Kroki-fan
A leggyorsabban elért 150es szint az nem véges? Tegyük fel, keresnénk a lehető leggyorsabb fejlődés receptjét, és amikor megtaláltuk, megbíznánk egy embert azzal, hogy a gyakorlatban a receptet követve húzza fel a karit 150-re. Tételezzük fel, hogy mindent kiszámítva a lehető legrövidebb idő alatt a 150et elérni teszem fel 10 nap alatt lehet. Mert ugye egy építés egy párbaj fix idő, tehát ettől gyorsabban nem lehet. Akkor ez véges rekordnak minösül. Miért van fent?

Már elvonatkoztatva beszélek a városom brutális minőségétől erről a témáról, most már a te írásodra reagáltam s cáfoltam meg, ennek kérném kibeszélését. (Lévén h itt ki lehet beszélni a rekordokat s annak módját)
Dehogynem véges. És ezzel a rekorddal más bajok is vannak, amit ki lehetne küszöbölni, csak értelmetlen annyi rekordot behozni.
Eleinte én se támogattam a javaslatot, de láttam benne lehetőséget.

Ebbe viszont nem.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Mint ahogy te is mondtad, lehet volt más város is a többi világról aki lehet nem foglalkozott azzal, hogy ide beírja hogy épp hányan vettek részt 1 adott erődharcon :D. Harvey-t hozod fel példának, hogy honnan tudjuk hogy ő érte el a leggyorsabban az adott szintet? Onnan, hogy ő vette a fáradságot, hogy beírta a support is vette a fáradságot és le is ellenőrizte, nem kis munka volt 190+ nap alatt több millió expét betolni azért, munkáktól és templomoktól függetlenül ( mellesleg az ő rekordja megdönthető). Ugyanebből az elvből kiindulva TE honnan tudod hogy ti vettetek a legtöbben részt 1 városból 1 erődharcon?o_O A másik dolog a rekordok manipulálásáról beszélsz :rolleyes: honnan tudjuk, hogy ti nem manipuláltátok az eredményt? 2-3 harc erejéig összegyűjteni 1 szövin belülről az erődharcosokat és kész is a dolog így ez a rekordjavaslat téged idézve "több sebből vérzik" hiszen több játékoson múllik ez a dolog is :confused::confused:. HA és kihangsúlyozom holott eredeti Floridás karakter vagyok ha jól emlékszem ti sem jártatok folyamatosan egymást követő harcokon 40+ fővel :p de lehet még sincs annyira tisztában ezzel a dologal mindenki Floridán mint ahogy azt te gondolod :cool:

U.I. Zárójelben megjegyezve event szerveren 140 fő a rekord 1 erődharcon 1 városból való résztvevők száma, ezt döntsétek meg :cool::p:D

lehet ellenőrizni az erődharc napló által.
 

DeletedUser16538

Vendég
lehet ellenőrizni az erődharc napló által.

Ezzel én is tisztában vagyok, csak cáfoltam amit ő mondott, hogy honnan tudni hogy Harvey érte el a leggyorsabban a 150-es szintet. Support rendszeren keresztül ellenőrizhető igaz de szerintem nem fog neki Macaron végnézni több ezer játékost hogy mikor regisztrált valaki és mennyi idő alatt érte el a 150 -es szintet. De ha akarod te végnézheted az összes világ összes erődjének összes harcjainak a logját hogy ellenőrizd melyik városból hányan jártak csak hogy bizonyítsd hogy Cronikáék városa az egyetlen ahol 43 án voltak 1 erődharcon. Hiszen csak erről tudunk mert más nem jelezte.

Jó munkát hozzá és kitartást o_O:p
 

DeletedUser17699

Vendég
Mint ahogy te is mondtad, lehet volt más város is a többi világról aki lehet nem foglalkozott azzal, hogy ide beírja hogy épp hányan vettek részt 1 adott erődharcon :D. Harvey-t hozod fel példának, hogy honnan tudjuk hogy ő érte el a leggyorsabban az adott szintet? Onnan, hogy ő vette a fáradságot, hogy beírta a support is vette a fáradságot és le is ellenőrizte, nem kis munka volt 190+ nap alatt több millió expét betolni azért, munkáktól és templomoktól függetlenül ( mellesleg az ő rekordja megdönthető). Ugyanebből az elvből kiindulva TE honnan tudod hogy ti vettetek a legtöbben részt 1 városból 1 erődharcon?o_O A másik dolog a rekordok manipulálásáról beszélsz :rolleyes: honnan tudjuk, hogy ti nem manipuláltátok az eredményt? 2-3 harc erejéig összegyűjteni 1 szövin belülről az erődharcosokat és kész is a dolog így ez a rekordjavaslat téged idézve "több sebből vérzik" hiszen több játékoson múllik ez a dolog is :confused::confused:. HA és kihangsúlyozom holott eredeti Floridás karakter vagyok ha jól emlékszem ti sem jártatok folyamatosan egymást követő harcokon 40+ fővel :p de lehet még sincs annyira tisztában ezzel a dologal mindenki Floridán mint ahogy azt te gondolod :cool:

U.I. Zárójelben megjegyezve event szerveren 140 fő a rekord 1 erődharcon 1 városból való résztvevők száma, ezt döntsétek meg :cool::p:D

Ezt az írást két ember fogalmazhatta csak meg! Kizártnak tartom, hogy Floki barátom ellentmondásba kerüljön önmagával!
Egyszer leírtad, hogy "ő vette a fáradtságot és beirta ide", majd mikor én írtam erről, akkor el lettem utasítva Convergence példája miatt. Én vettem a fáradtságot és beírtam ide, senki más eszébe nem jutott Convergencet beírni. Ez fura....
Honnan tudjuk, hogy mi manipuláltuk az eredményt? Akkor visszakérdezek, honnan tudjuk, hogy Tarr barátom nem egy manipulált harcon lőtte a brutál 53k-t? (Előre is bocsi Jani, hogy veled példálózok, de más rekordot nem néztem meg csak átfutottam :D ) És a többi rekord, honnan tudjuk, hogy nem egy fenti manipuláció eredménye? Naugye :)

A proflom javaslom átnézésre, volt ott még 41 fős harc, meg 38-39es is :)
Ja, és akkor ismét visszakérdezek :D "ti sem jártatok folyamatosan harcokon +40 fővel" ----> Tarr barátom se lőtt mindig 53k-át :D :D Ettől még a rekorja ott van. Ki mondta, hogy konstans jelleggel hozni kell az adott rekordot? (még ha mi többször hoztuk is).

Csak megjegyzem, már rég nem a meggyőzés a célom, de érdekes beszélgetés ez. Többször kellene ezt a fórumot használnom.
 

DeletedUser16538

Vendég
A te rekordjavaslatoddal csak az a gond, hogy könnyen meg lehet dönteni mint azt már fentébb is írtuk 1 városban összegyűjtesz 50 embert elmentek 1 harcra és kész rekord megdöntve és onnan már nincs visszaút mivel 50 a maximális létszám és mehet az arhívumba a rekord :p. A sebzéssel meg az a helyzet hogy minél tovább él egy szerver annál több ismétlő kalandot lehet megcsinálni több képességpont, több tulajdonságpont több tovább fejlsztett erődharcos ruha és sok sok ép. Ameddig az ép nő addig a sebzés is fog. Fentébb írtad azt hogy 10 nap alatt elérni a 150-es szintet azt ugye te sem gondolod komolyan? :D 10 nap alatt 22.628.789 exp-ét miként tolsz be? Igazad van azonban 1 idő után ez is eléri a minimumját ami alatt meg lehet csinálni viszont ez sokkalta tovább fog tartani, mint az hogy 1 erődharcon 43 fő vesz részt 1 adott városból ( személyem szerint nekem csak ez a gondom vele, hogy 1 szövetség gondol 1 et akár a hétvégén és meg is dönti, azzal tartott a rekord 1 hetet a bejelentés pillanatától számítva). Manupulálni szinte bármit lehet de vagy elfogadod vagy nem ezeket a rekordokat a jelenlegi állapotukban

De gyere még más javaslattal is. Ha van benne potenciál én támogatni fogom ezt a jelenlegit ebben a formában nem tudom :p:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Jol mondod Uly.. mar akinek megvolt a szerelmesek szettje.. mert persze ahol kellett, ott nem kaptam meg. :D

Valoszinu sokak nem latjak at, milyen tpt hajkuraszni... 22.6 millio tapasztalat rengeteg.. 192 nap alatt elerni pedig eszmeletlen teljesitmeny.. ez az igazi rekord (meg nem normalis is, szeri van Harvey), mikor sajat magad szoszerint megkuzdesz a cel eleresevel, nagyon sok aldozatot meghozva.. O ezt valasztotta es megcsinalta. Lehet utana csinalni, de a nyakamat ra, hogy ez a rekord evekig nem lesz megdontve, vagy talan soha se.

Az alap otletet meg mindig nem tamogatom, ahonnan kiindult a beszelgetes. Azonban barmi egyeb, idovel es munkaval megdontheto rekordnak en szemely szerint szivesen orulnek.
 

DeletedUser17699

Vendég
A te rekordjavaslatoddal csak az a gond, hogy könnyen meg lehet dönteni mint azt már fentébb is írtuk 1 városban összegyűjtesz 50 embert elmentek 1 harcra és kész rekord megdöntve és onnan már nincs visszaút mivel 50 a maximális létszám és mehet az arhívumba a rekord :p. A sebzéssel meg az a helyzet hogy minél tovább él egy szerver annál több ismétlő kalandot lehet megcsinálni több képességpont, több tulajdonságpont több tovább fejlsztett erődharcos ruha és sok sok ép. Ameddig az ép nő addig a sebzés is fog. Fentébb írtad azt hogy 10 nap alatt elérni a 150-es szintet azt ugye te sem gondolod komolyan? :D 10 nap alatt 22.628.789 exp-ét miként tolsz be? Igazad van azonban 1 idő után ez is eléri a minimumját ami alatt meg lehet csinálni viszont ez sokkalta tovább fog tartani, mint az hogy 1 erődharcon 43 fő vesz részt 1 adott városból ( személyem szerint nekem csak ez a gondom vele, hogy 1 szövetség gondol 1 et akár a hétvégén és meg is dönti, azzal tartott a rekord 1 hetet a bejelentés pillanatától számítva). Manupulálni szinte bármit lehet de vagy elfogadod vagy nem ezeket a rekordokat a jelenlegi állapotukban

De gyere még más javaslattal is. Ha van benne potenciál én támogatni fogom ezt a jelenlegit ebben a formában nem tudom :p:rolleyes:

Az aláhúzott részben megválaszoltad magadnak a kérdésed,így én nem teszem.

Ha egy rekord " nehezebben megdönthető" vagy "tovább fog tartani" akkor hamarabb felkerül ide, mint azok amelyek könnyebben megdönthetőek és hosszabb távon fenn állhatnak?
Ha hosszabb távon beszélünk a témáról, akkor ígérem, megnézem az aktuális felírt rekordokat, és kapásból fogok találni olyat, amely könnyen megdönthető, véges, avagy manipulálható.
Csak jelzem, hétvégére szervezem a harcot Tarr barátom sebzésének megdöntése céljából, ehhez 20 db 25k-s katonát keresek. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem igy megy. Szerintem nem hiszem, hogy lenne mondjuk 4-5 olyan ismerosod (nagyon jo baratod), aki csak azert, hogy Te felallits egy rekordot, toljak alad a tomenytelen mennyisegu es erteku buffokat. Masreszt egy ilyen dologhoz fel napokat a jatek elott kell ulnod, es az se art ha ertesz a jatekhoz. Higgyetek el, ez a rekord nem lesz megdontve.
 

DeletedUser17699

Vendég
Jol mondod Uly.. mar akinek megvolt a szerelmesek szettje.. mert persze ahol kellett, ott nem kaptam meg. :D

Lehet utana csinalni, de a nyakamat ra, hogy ez a rekord evekig nem lesz megdontve, vagy talan soha se.

Látom nem leszek népszerű a kövi írásommal... no de sebaj :D
Én 2016.09.07-én kezdtem a karakterem. Jelenleg 147-es vagyok (1 hét és 148). Soha nem rögöztem. Még csak támogatást se kértem a fejlődésemhez soha (az elején 1-2 építős szettet csak). Nem tudok konkrét dátumot mondani, így nehéz, de elmondanám, hogy decemberre már 120-130as 1000% h megvoltam. (Mondom, ha utána lehet nézni a suppnál, megteszem). Különösképpen nem akartam fejlődni, csak templomoztam és PB-ztem. És külön kiemelné, hogy Államvizsgára készültem, tehát templomépítés 0-24ben amíg a játék által adott rög kitart (amikor nem volt akkor persze nem ment ez így koránt sem). Szóval szerintem totál nem lehetetlen, lévén h megcsinálta, és ahogy hallottam, bőven így állt a karijához, hogy neki ez a célja. Így azért nem oly nehéz. Szerintem valaki kipróbálhatja ha van ennyi ideje, mert ezen feltételekkel ami neki volt simán meg lehetett csinálni.

De nagyon elkanyarodtunk már. Nem fogja ezeket a kommenteket törölni senki ugye? Másképp nem marad nyoma, és a párbeszéd fontos, ez hiányzik a mai the westből :)
 

DeletedUser

Vendég
Tehat 3 honap alatt felmentel 125-os szintre kb. S akkor meg masik 25 szint ott van 3 honapra.. jelentektelen amit leirtal.

Mindaddig, amig nem tudod megerteni, hogy milyen unalmas tpt szedni, es milyen kitartas kell ehhez, felesleges szajkoznom. Azt hiszitek, hogy mert O ezt elerte, mas is eltudja, mintha mindennapos lenne, mintha olyan egyszeru lenne. Latszik nem ertesz ehhez a reszehez a jateknak.
 

DeletedUser17699

Vendég
Tehat 3 honap alatt felmentel 125-os szintre kb. S akkor meg masik 25 szint ott van 3 honapra.. jelentektelen amit leirtal.

Mindaddig, amig nem tudod megerteni, hogy milyen unalmas tpt szedni, es milyen kitartas kell ehhez, felesleges szajkoznom. Azt hiszitek, hogy mert O ezt elerte, mas is eltudja, mintha mindennapos lenne, mintha olyan egyszeru lenne. Latszik nem ertesz ehhez a reszehez a jateknak.
Írni fogok a supportnak ez ügyben, hogy melyik szintet mikor értem el. Tudom, haverod, spanod, elfogult vagy, ez normális. De szerintem az általam fentebb leírt dogok miatt érte el ezt (tehát 0-24ben tolta saját maga állítása szerint is, eredetileg is ez volt a célja stb), és egyáltalán nem vagyok benne biztos, ha egy - a játékhoz értő - ember elkezdi 0-ról a karit Harveyhoz hasonló módon, céllal, segítséggel, nem jutna el hamarabb a 150ig.

Szerintem a témát lezárhatjuk, főleg hogy a városom brutál eredménye volt a fő irányvonal, de azt is jobb lezárni. Viszont szívesen folytatom az eszmecserét ha van rá igény :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent