[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser13096

Vendég
Ki mondta, hogy minden pénzem benne van??

A másik, hogy vitázni sem tilos még talán, elmondod te is a véleményed én is, nem kell egybevágjon és nem is kell feltétlenül megértsd, nem az életem a dolog, csak játszom, nem fogok a tengernek sem menni a kivennék vagy törölnék bármennyire is szeretnéd ezt pajtás :)

Nem is azt szeretném, én elmondtam mi a véleményem erről, de te letértél az objektívság útjáról így nem hagyhattam hogy egyedül járj ott. (:
 

DeletedUser14678

Vendég
Nem is azt szeretném, én elmondtam mi a véleményem erről, de te letértél az objektívság útjáról így nem hagyhattam hogy egyedül járj ott. (:

a téveszméidről nem én tehetek, azzal magadban számolj el ne velem. :)
és köszönöm a kéretlen törődésed, de nem kérek belőle! :P

Azonban ne offoljuk szét ezt a topicot maradjunk szigorúan a témánál:

frissíteném a legtöbbet épített(felhasznált építési pontok)

Deanie OBanion, Colorado, 1178872 pont
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Komolyan nem értem hol a hiba. A játék élmény elrontása nem érv mert a legritkább esetekben járok vissza valakire mert vándorlok a térképen nem célom hogy miattam töröljenek a népek.

Most ezt te komolyan várod, hogy elhiggyük ezt, ezután a stílus után? Szerintem ez arról szól, hogy örülsz, ha elrontod más játékát. Ha írnak, akkor már csak azért is menni fogsz.

Félreértés ne essék, már leírtam elég sok oldallal ezelőtt : nekem is volt ilyen párbajosom, de eszembe se jutna, hogy ebből rekordokra jelentkezzek, az meg pláne nem, hogy itt menőzzek egész álló nap.
 

DeletedUser13096

Vendég
"akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek"! :)

szigorúan a pontosság kedvéért, nehogy kapufa legyen, tán tudnom kéne vakon, kinek mennyi van aranypofa? :)

Meg hát te is kukkoltál utánam! :D

Nem kell tudnod de ezzel a dologgal bizonyítottad hogy mi is a fontos valójában neked.

Készültél rá, ahogy a "nehogy kapufa..." is bizonyítja. :D

Az aranypofa és egyéb megszólításokat pedig mellőzzük mert nem őriztünk együtt disznót. :P
 

DeletedUser14678

Vendég
Nem kell tudnod de ezzel a dologgal bizonyítottad hogy mi is a fontos valójában neked.

Készültél rá, ahogy a "nehogy kapufa..." is bizonyítja. :D

Az aranypofa és egyéb megszólításokat pedig mellőzzük mert nem őriztünk együtt disznót. :P

Elnézést ha belegázoltam az érzékeny lelkivilágodba remélem túléled valahogy, disznóőrzés nélkül is! :D

Nem akartam én semmit sem bizonyítani csak tárgyilagosan szerettem volna bejelenteni egy rekordot, ugyanis az bármilyen furcsa is neked ezt a topicot valójában arra találták ki. Elvileg. :)

De szerintem ne itt írogass most hanem futás gyorsan építeni! Végülis nem behozhatatlan! :D
 

DeletedUser13096

Vendég
Elnézést ha belegázoltam az érzékeny lelkivilágodba remélem túléled valahogy, disznóőrzés nélkül is! :D

Nem akartam én semmit sem bizonyítani csak tárgyilagosan szerettem volna bejelenteni egy rekordot, ugyanis az bármilyen furcsa is neked ezt a topicot valójában arra találták ki. Elvileg. :)

De szerintem ne itt írogass most hanem futás gyorsan építeni! Végülis nem behozhatatlan! :D

Persze hogy nem akartad bizonyítani, pont azt akartad bizonyítani hogy téged nem érdekelnek a rekordok, de valahogy pont úgy sült el a dolog hogy pofán köpted magad. (:
 

DeletedUser14678

Vendég
Persze hogy nem akartad bizonyítani, pont azt akartad bizonyítani hogy téged nem érdekelnek a rekordok, de valahogy pont úgy sült el a dolog hogy pofán köpted magad. (:

Szépen beszélj kisfiam, értem én hogy ideges vagy meg sokminden fáj neked de hogy ennyire! :D Ejnye te! :)

A másik meg, hogy az égvilágon senki sem mondta hogy nem érdekelnek a rekordok, azt mondtam hogy az sem érdekel ha törlik, nem különösebben izgat a dolog, kicsit több pontosságot kérnék! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12080

Vendég
Illetve ha már te beszóltál, nos grat a sok tp hez v1en a legrégebbi szerveren kb olyan a tp gyűjtős rekord mint anno a fejpénzes volt nem tehetség csak kitartás kell hozzá tehát nem is értem miért van ilyen rekord. Ha ehhez hozzávesszük a szánalmas nyert vesztett arányodat nos rögtön érthető miért szólsz be.
Savanyú a szőlő cimbi? ;-)
1.V1 igaz legrégebbi világ de ha megnézed a TOP 20 pbst sok lesz aki nem ott kezdte...
2.Az összpárbaj/tp arány az más tészta lehet amikor még nem is játszottál(kb másfél éve) akkor nem volt külön párbajTP csak a sima TPt kaptad meg a párbajban tehát a mostani rekrodtartónak is ha az akkori párbajTP-je fel lett volna szorozva 3X(ahogy most van) akkor ,amikor volt az a frissítés volt hidd el sokkal több TP lenne az...
3.Ahogy már említetted a V1 régi világ hofit nem tudom ott-e kezdte de ha ott akkor 6 évig legyen pbs csak hogy jó legyen az aránya?Volt közben tank is akkor meg jönnek a pb-sek mind a sáskák így ez megint felesleges beszólás.
 

DeletedUser

Vendég
Legtöbb épített pontja amúgy egy Eldós munkásnak volt, aki annó nem jelentette be a rekordot és már törölt. De mindkettőnél több volt, arra emlékszem. :)
 

DeletedUser16140

Vendég
Az miért volna csalás? hiszen nincsen előírva ,hogy egy városban kell rostokolni és templomot építeni ami 100 körüli pontokat ad csak elég magas szinten...
 

krcsirke

el pollo diablo
Az miért volna csalás? hiszen nincsen előírva ,hogy egy városban kell rostokolni és templomot építeni ami 100 körüli pontokat ad csak elég magas szinten...

Pontosan... Ha így folytassuk lassan törüljük az egész rekordok dolgot, hisz mindig lesz, amibe bele lehet kötni. Vagy egyszerűen fel kell állítani pár alapszabályt és aki részt akar venni az egészben elfogadja azt. KO rekord is ilyen. Valóban a nulla motis párbajozás öli meg egyesek játékát alacsony szinten, de mivel még van rá lehetőség, ezt kiskapunak lehet nevezni maximum. Ugyanúgy vonatkozik a táskás és a templomosra is, ha van lehetőség, akkor kihasználják.
 

DeletedUser

Vendég
Az miért volna csalás? hiszen nincsen előírva ,hogy egy városban kell rostokolni és templomot építeni ami 100 körüli pontokat ad csak elég magas szinten...

Ha azt írom hogy "csalás" és azt hogy csalás, akkor van némi különbség. :) Csak arra utaltam, hogy a templomépítők versengenek itt, holott máshogy 5 - 6-szor könnyebb ezt a rekordot felállítani. Pusztán megjegyeztem, semmi egyéb.
 

DeletedUser16742

Vendég
Kedves Newerending!
Hogy hiszel-e nekem vagy sem az számomra kb annyira releváns mint hogy reggel milyen szinű boxert veszek fel...
A témát megint te erőlteted leállhatnál végre, igaz legyezgeti a hiúságomat hogy téged ennyire izgat kicsiny rekordom de a rajongásnak is vannak határai... :-D
Illetve kérlek engedd meg nekem higy jobban tudjam kire járok vissza vagy sem igaz közel 5000 párbajnál elkerülhetetlen az egyes emberek ismétlődése de ha pl olyan hangnemű levelet kapok ami nem retszik nem ko- zgatom 2 naponta a tagot egy jelentés a staffnak sokkal egyszerűbb.
Fentebb egy kolléga megemlítette higy ezt a fajta játékot engedi a west nem szabályellenes és amíg nem az kérlek ne te ítéld meg hogy mennyit ér a rekord.
Amugy sincs már jó ideje 0 motis párbaj a készítők tettek róla mikor a pb motit különszedték az npc illetve játékos párbajoknál tehát már ez sem érv drága barátom.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Kedves Newerending!
Hogy hiszel-e nekem vagy sem az számomra kb annyira releváns mint hogy reggel milyen szinű boxert veszek fel...
A témát megint te erőlteted leállhatnál végre, igaz legyezgeti a hiúságomat hogy téged ennyire izgat kicsiny rekordom de a rajongásnak is vannak határai... :-D
Illetve kérlek engedd meg nekem higy jobban tudjam kire járok vissza vagy sem igaz közel 5000 párbajnál elkerülhetetlen az egyes emberek ismétlődése de ha pl olyan hangnemű levelet kapok ami nem retszik nem ko- zgatom 2 naponta a tagot egy jelentés a staffnak sokkal egyszerűbb.
Fentebb egy kolléga megemlítette higy ezt a fajta játékot engedi a west nem szabályellenes és amíg nem az kérlek ne te ítéld meg hogy mennyit ér a rekord.
Amugy sincs már jó ideje 0 motis párbaj a készítők tettek róla mikor a pb motit különszedték az npc illetve játékos párbajoknál tehát már ez sem érv drága barátom.

Első körben tiszteld már meg a másikat azzal, hogy leírod rendesen a nevét, tudom hogy nehéz az angol, de próbáld meg. Másrészt nem vagy a barátom, úgyhogy ezt a megnevezést is próbáld már meg annak a néhány embernek tartogatni, akik esetleg még annak tartanak.

Itt nem a szabályellenességről van szó, eddig sem ezt hozta fel senki, csak azt, hogy sok kezdő, a játékkal ismerkedő játékosnak rontod el a játékát, ha valaki szól miatta, akkor meg csak azért is csinálni fogod. Nyilván nem a potenciális rögözőkét, de mégis nagyban rontod más játékélményét azért, hogy te itt válaszolgass mindenkinek kényszeresen kéthetente, hogy mekkora király vagy.

Azt pedig hiába próbálod beadni, hogy ez mekkora rekord és kihívás, buffalon olyan 1000 párbaj körül hagytam abba ezt a játékstílust, de nyilván ott rengeteg inaktív volt, akiknek nem osztott és nem szorzott az, hogy hányszor megyek rájuk.

Ügyes legyél, tessék szépen párbajozni, majd egyszer véget ér ez a dolog :)
 

DeletedUser16742

Vendég
Kösz de nincs gondom az angollal csak tartottalak annyira inteligensnek hogy felismered a nevedet... melóból telefonról írok rövidítek ahol lehet.
Mindent értek, te amolyan Terézanya lennél a westen az elesett és gyenge kis karakterek lelki világának őre, azért érdekel téged mások játékélménye ennyire.
Szerintem ha valaki nem foglalkozik a párbajokkal mert épít meg küldizik meg ilyenek az pont leszarja higy kiütötték letelik a 8 órája a hotelban és épít tovább.
Vagy esetleg valami titkos fórumon jelentkezik nálad hogy ennyire tudod zavarja-e?
A frissítés ügyén is mint sok mindenben tévedsz nem arcolásból frissítem a rekordot de ha szerinted így van maradj is e hitben.
Még 1 apróság , ha te lepatkányozhatsz engem akkor kérlek ne zavarjon hogy a barátomnak hívlak 1 hszben örülj inkább hogy nem hasonlóan kedves jelzőkkel illetlek mint amikkel te megtiszteltél engem.Köszi.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent