[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Akkor egy kicsit hosszabban. Legmagasabb fejpénz rekord törölve lett(teljesen jogosan) ,mivel csak pakoltuk a pénzt a párbaj vége felé az ellenfélre,így egy értelmetlen versengés kezdödött,aminek semmi köze a rekordhoz. Csak mi ezt, kezet feltartva, beismerve igazat adva Cherrugnak tudomásul vettük.
Amit te csinálsz az is hasonló,nem is értem miért kap teret az ilyen rekord, sokak játékát tönkre téve. Küld el Floridan az utolsó 20 ko-s gyözelmed,és rögtön kiderül kiket versz. Ne legyen kifogás, hogy pl. már törölted.
 

DeletedUser16742

Vendég
Akkor egy kicsit hosszabban. Legmagasabb fejpénz rekord törölve lett(teljesen jogosan) ,mivel csak pakoltuk a pénzt a párbaj vége felé az ellenfélre,így egy értelmetlen versengés kezdödött,aminek semmi köze a rekordhoz. Csak mi ezt, kezet feltartva, beismerve igazat adva Cherrugnak tudomásul vettük.
Amit te csinálsz az is hasonló,nem is értem miért kap teret az ilyen rekord, sokak játékát tönkre téve. Küld el Floridan az utolsó 20 ko-s gyözelmed,és rögtön kiderül kiket versz. Ne legyen kifogás, hogy pl. már törölted.

Teljesen jogis annak a törlése mivel ahhoz nem kell tehetség hogy pakolj magadra vagy másra fejpénzt. Na de a ko- nem lehet valakire rápakolni, oda kell menni és leverni.
Kiket verek? Mindenkit. Ha a szintemen van és teszem azt katona vagy párbajhős de éppen munkához van öltözve az az én hibám?? A játék tönkretételéről meg csak annyit hogy kb hálásak lehetnének nekem 48 órán át tudnak nyugiban legózni vagy zöldséget szedegetni bár ismétlem erre ott a farmerama.Az a baj h itt fórumon megy az oltás de aki ki is hív néha
(és nem munkások hívnak ki) szal azok sorra pattannak le tisztelet a kivételnek mert az is akad igaz elenyésző.Na de nem baj elfér rajtam mondjátok csak a magatokét ha jól esik :-)
Ha meg annyira zavarja akkor lépjen ki a városból és probléma megoldva ha meg a városban marad akkor a város párbajosai védjék meg... könyörgöm mi ez óvoda? Jaaj a csúnya bácsi elvert amíg dolgoztam brühühü. Nőjünk már fel lányok.
Illetve ha már te beszóltál, nos grat a sok tp hez v1en a legrégebbi szerveren kb olyan a tp gyűjtős rekord mint anno a fejpénzes volt nem tehetség csak kitartás kell hozzá tehát nem is értem miért van ilyen rekord. Ha ehhez hozzávesszük a szánalmas nyert vesztett arányodat nos rögtön érthető miért szólsz be.
Savanyú a szőlő cimbi? ;-)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem Te egy igazi gyökér vagy, és akkor még finomkodtam.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Ha ehhez hozzávesszük a szánalmas nyert vesztett arányodat nos rögtön érthető miért szólsz be.
Savanyú a szőlő cimbi? ;-)

:D Öregem te el vagy tévedve. Fogd már fel a csökött agyaddal, hogy
1. senki sem irigy rád
2. szánalmas, amit floridán csinálsz
3. külön szánalmas, amit itt csinálsz
 

DeletedUser16742

Vendég
:D Öregem te el vagy tévedve. Fogd már fel a csökött agyaddal, hogy
1. senki sem irigy rád
2. szánalmas, amit floridán csinálsz
3. külön szánalmas, amit itt csinálsz

1. Én csak válaszolok, ti csesztettek folyton. Adott 1 rekord én szeretném frissíteni erre jönnek a trollok szerintem ez a szánalmas. Illetőleg mi ez ha nem irigység?
2. Folyamatosan elbeszélünk 1más mellett mert a szemetekben a 0 motis az munkásverő és nem párbajos a szememben meg aki tp ért párbajozik csak hogy felmenjen a pb szintje és egy munkás is elverje csak mert 40 szinttel nagyobb de ki tudja hivni a megugrott szint miatt...nos az ostoba.
Mind1. Mi floridán kicsiny városom lakóival nem vagyunk tömegemberek, árral szemben úszunk, Farkasok vagyunk a birkák között... mi vagyunk a párbajos elit.
(több mint 10k párbaj illetve szerény személyem eredményei, lehet ám hasonlót letenni az asztalra de ehelyett mi megy? a rinya. Szánalmas.Bár ez a kis emberek sajátja tehát a ti dolgotok :-) )
Na de higy rövidre fogjam:
Vagyunk Mi és vagytok Ti csak ti a fegyver rossz végén álltok.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
1. Én csak válaszolok, ti csesztettek folyton. Adott 1 rekord én szeretném frissíteni erre jönnek a trollok szerintem ez a szánalmas. Illetőleg mi ez ha nem irigység?
2. Folyamatosan elbeszélünk 1más mellett mert a szemetekben a 0 motis az munkásverő és nem párbajos a szememben meg aki tp ért párbajozik csak hogy felmenjen a pb szintje és egy munkás is elverje csak mert 40 szinttel nagyobb de ki tudja hivni a megugrott szint miatt...nos az ostoba.
Mind1. Mi floridán kicsiny városom lakóival nem vagyunk tömegemberek, árral szemben úszunk, Farkasok vagyunk a birkák között... mi vagyunk a párbajos elit.
(több mint 10k párbaj illetve szerény személyem eredményei, lehet ám hasonlót letenni az asztalra de ehelyett mi megy? a rinya. Szánalmas.Bár ez a kis emberek sajátja tehát a ti dolgotok :-) )
Na de higy rövidre fogjam:
Vagyunk Mi és vagytok Ti csak ti a fegyver rossz végén álltok.

1. Nem úgy néz ki, hogy van hozzád hasonló patkány szerte a világokon, nem kell frissítened az eredményt, tiéd a legjobb. Persze te ki vagy éhezve arra, hogy itt verd a nyálad, úgyhogy minden második hétben frissíted, hogy éppen hányat ütöttél ki egy hét alatt. Ez szánalom a köbön, semmi egyéb.
2. Borzasztóan el vagy tévedve kicsiny városkáddal egyetemben. Azért adnak tapasztatot a párbajért és azért van párbajszint, hogy egy idő múlva azok az emberek, akik a párbajnak élik életüket, már csak egymást üthessék, nem pedig azokat az erődösöket, munkásokat stb, akik pár hobbipárbajon kívül nem foglalkoztak a játék ezen részével. Te pedig úgy gondolod, hogy ezzel te végtelenül király vagy, mert echte ellenfél nélkül nyomogatod hörögve a két pisztolyos gombot. Ragyogó vagy. Különösen akkor, amikor a másik párbajarányát leszólod. Tudod öregem régebben még szinte csak úgy lehetett 48-ba kerülni, hogy kiüttetted magad párbajjal, nem volt 15 mp és társai, úgyhogy ha valaki nem csak a párbajt csinálta a karakter kezdésétől mostanáig, annak bizony vannak csúnya vereségei is. Nyilván a két számadat (nyert/vesztett) ritkán árul el bármit is, fogalmad se lehet, hogy akkor, amikor párbajozik, milyen az aránya. Persze florida gyermekeként az ilyeneket honnan is tudhatnád :)

Hasonlót itt senki nem akar letenni az asztalra. Kicsiny városkád az egyetlen, aki ezt hőstettnek tartja, csak és kizárólag ti. De persze a legrosszabb kombináció az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul, ez nálatok ragyogóan megy, ráadásul még biztatjátok is egymást, hogy ti mekkora párbajosok vagytok. Elárulok egy titkot : nem.

A fegyver rossz végéről pedig csak annyit tudok mondani, hogy hidd el, ha tudnálak támadni, megtenném. De sajnos várnom kell még egy darabig.
 

DeletedUser16742

Vendég
Részemről lezártnak tekintem a dolgot az utolsó hszemmel tehát nem fárasztom magam a válasszal kedves Neverending.
1 dolgot reagálnék csak az utolsó mondatodra.
Alig várom a találkozást , illetve a pillanatot mikor az első tőlem kapott ko után bocsánatot kérsz.
 

DeletedUser14678

Vendég
Nersusnak:

A legmagasabb besöpört fejpénzes dologban érintve voltam én is, végülis az archívumban az én eredményem maradt meg mementónak. Valóban ott volt az a bizonyos kiskapu ez nem vitás. Azonban én azt sem becsülném le teljes mértékben mivel azt a pár száz ezer dollárt sem a szél fújta össze ami rákerült az egyes emberekre. Ott ugyanúgy oda kellett menni és le kellett nyomni azt a párbajt, mint ahogyan azt te is megteszed ezekkel a KO-kal.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Részemről lezártnak tekintem a dolgot az utolsó hszemmel tehát nem fárasztom magam a válasszal kedves Neverending.
1 dolgot reagálnék csak az utolsó mondatodra.
Alig várom a találkozást , illetve a pillanatot mikor az első tőlem kapott ko után bocsánatot kérsz.

Ezért vagytok csak öten a városban, gyakorlatilag tele vagytok, akkora arcod van :D
 

DeletedUser16742

Vendég
Deanie.

Teljesen igazad van, jobban belegondolva.A rekord az rekord 1 adott kategóriában a legtöbbvagy a legmagasabb számadat az biza rekord. Tegyék vissza a fejpénzes kategóriát!
Bár gondolom az itteni hivatásos rinyagépeknek nem kevés munkájuk van benne hogy kivették...
Lehet bekerülök melléd és csak 1 memento lesz a múltból az én rekordom is na de addig is csapassuk :-D
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Nersusnak:

A legmagasabb besöpört fejpénzes dologban érintve voltam én is, végülis az archívumban az én eredményem maradt meg mementónak. Valóban ott volt az a bizonyos kiskapu ez nem vitás. Azonban én azt sem becsülném le teljes mértékben mivel azt a pár száz ezer dollárt sem a szél fújta össze ami rákerült az egyes emberekre. Ott ugyanúgy oda kellett menni és le kellett nyomni azt a párbajt, mint ahogyan azt te is megteszed ezekkel a KO-kal.

Na ebbe azért belekötnék... Mindenütt van egy olyan párbajos/magas párbajszintű valaki, akit akármilyen pontozással el tudsz verni, ezt mindannyian tudjuk. Na most innentől az a rekord a 'kinek van több pénze' kategóriába csúszott át, aminek egyrészt nincs köze az előbb említett okokból a párbajnak, a szerencsének, csak annak, hogy a párbaj vége előtt 10 másodperccel ráraksz a másikra annyi pénzt, amennyi van. Nyilván ha az lenne a helyzet, hogy teszem azt xy emberre megharagudott az egész szerver és 25 ember rárakott kétmilliót, a legügyesebb, legszerencsésebb pedig leverte róla, akkor azt mondom, hogy legyen helye ennek a kategóriának, hiszen komoly szervezőmunka is kellhet hozzá akár. De így sajnos átment valami másba, ezt Cherrugék is észrevették, ezért lett vége a mókának akkor. Ugyanezen okokból nincs 'legtöbb paradicsom' kategória sem, az sem szól semmi másról.
 

DeletedUser13096

Vendég
Ez igaz a felszerelésre is. Azt is meg lehetne szüntetni, vagy átnevezni legértékesebbről legdrágábbra. :D
 

DeletedUser14678

Vendég
Nincs mibe belekötni, mert nem azért írtam, meg megemlítettem azt a bizonyos kiskaput is, igazából csak amiatt volt mert Nersus felhozta hogy az sem olyan nagy valami. Végülis nem is volt az csak mint írtam, nem lebecsülendő annyira az sem az ő rekordjához képest. :)
Az meg már más dolog hogy mennyit ér, ért. Illetve ugye az sem mind1 hogy az ember hogyan tálalja vagy viseli ezt a bizonyos címet. Bárminél.
 

DeletedUser14678

Vendég
Ez igaz a felszerelésre is. Azt is meg lehetne szüntetni, vagy átnevezni legértékesebbről legdrágábbra. :D

Nem éppen igaz, meg miért kéne megszüntetni? Átnevezni meg át lehet természetesen, de hogy kinek mi az értékes és hogy mennyit ér, ember legyen a talpán aki megmondja, olyannyira változóak az árak.
 

DeletedUser13096

Vendég
Miért nem igaz? Nem arról szól kinek nagyobb a pénztárcája? Hasonló a fejpénzeshez.
 

DeletedUser14678

Vendég
Miért nem igaz? Nem arról szól kinek nagyobb a pénztárcája? Hasonló a fejpénzeshez.

azért nem igaz mert míg a fejpénzesnél akár te magad is rátehetted a pénzt a célpontra és ezzel érhetted el az eredményt, addig a felszerelésnél azt jobbik esetben te magad szedted össze sokéves kemény munkával.
abban igaz csak hogy arról szól kinek van több pénze, csak épp maga az eredmény elérésének mikéntje lehet a különbség.
 

DeletedUser13096

Vendég
Mert most nem olyan tartja a rekordot aki a boltból vette a cuccokat?
 

DeletedUser13096

Vendég
Azt mondom ugyanaz mint a fejpénzes rekord. Azt mutatja kinek van több pénze, ahhoz pedig sem tehetség, sem szerencse nem kell ezért nem érzem létjogosultnak ezt a rekordot és ezért mondtam hogy ez nem a legértékesebb hátizsákról szól hanem legdrágábbról. Véleményem szerint értékesebb egy olyan hátizsák amiben sok ritkaság van mint egy olyan ami több tíz milliót ér.
 

DeletedUser14678

Vendég
Azt mondom ugyanaz mint a fejpénzes rekord. Azt mutatja kinek van több pénze, ahhoz pedig sem tehetség, sem szerencse nem kell ezért nem érzem létjogosultnak ezt a rekordot és ezért mondtam hogy ez nem a legértékesebb hátizsákról szól hanem legdrágábbról. Véleményem szerint értékesebb egy olyan hátizsák amiben sok ritkaság van mint egy olyan ami több tíz milliót ér.

ez is egy vélemény, de a pénzt összeszedni hozzá sem kismiska dolog ugyanis nem a pénzt termő bokorról szüreteltem hozzá.
ritkaságok meg nálam is fellelhetőek! :P
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent