[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A ritkaságok ára meg minden világon más, ezért ez a fajta rekord, amit Te gondolsz Jakovlev, már itt véget is ért. Fogadd el, hogy ezt a rekordot Deni tartja.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Lehetne több fajta kategória is akkor a hátizsákokra. Pl.: legtöbb különböző tárgyak egy táskában, legtöbb extra tárgyak, stb..
Mert hát a zsák értéke is egy rekordban ne azon múljon már, hogy kinek van több pénze, jó akinek van rá pénze, tartsa nyugodtan a rekordot, de akkor legyen több fajta zsákos rekord, legyen olyanoknak is esélye egyfajta rekordot tartani, akik nincsenek elárasztva milliókkal :)
 

DeletedUser13096

Vendég
A ritkaságok ára meg minden világon más, ezért ez a fajta rekord, amit Te gondolsz Jakovlev, már itt véget is ért. Fogadd el, hogy ezt a rekordot Deni tartja.

Félreértettél 2 dologban is.
Én nem azt mondtam hogy legyen egy új rekord, és nem is zavar ki tartja a rekordot.
 

DeletedUser

Vendég
Nem mondtam, hogy új rekord legyen.
Akkor nem értem miért erőlteted hogy nevezzék át a rekordot.
 

DeletedUser13096

Vendég
Inkább azt hogy töröljék, hogy miért már leírtam. Az átnevezés is megoldás, vagy az amit Lacx javasolt.
 

DeletedUser14678

Vendég
Inkább azt hogy töröljék, hogy miért már leírtam. Az átnevezés is megoldás, vagy az amit Lacx javasolt.

Persze, van rá más megoldás is, de hát ne 2 ember döntse el, szavaztassátok meg legalább, úgy mint az erődharccal kapcsolatos javaslatokat! :)
 

DeletedUser16742

Vendég
Nem mondtam, hogy új rekord legyen.
Akkor nem értem miért erőlteted hogy nevezzék át a rekordot.

Valamibe bele kell kötnie anélkül unalmas tudod :-)
Nem értem a dolgot (személyemtől illetve a velem kapcsolatos ellenszenvdtől vonatkoztassunk el kicsit eme hozzászólás nem kötözködés vagy a fentebbi hangulat ujraszítása) nos tehát legértékesebb hátizsák ergo azé akinek van mit a tejbe aprítani, ez a rekord hogy hogy érte el mellékes érték kell hozzá nem speckó cuccok ilyenek. Hol a hiba?
Nem kell ehhez phd ennyi a rekord ebbe belekötni totális értelmetlenség.Simán lehetne pl legtöbb paradicsom is miért ne? Ha Xy nak van a legtöb hát legyen.Idő és fáradtság volt összeszedni.
Lassan elérjük az offtopicba való átdobás határát amúgy :-D:-D
 

DeletedUser16742

Vendég
Inkább azt hogy töröljék, hogy miért már leírtam. Az átnevezés is megoldás, vagy az amit Lacx javasolt.

A logikád alapján a párbajban szerzett legtöbb tp is kuka mert Floridán pl esélye sincs senkinek összehozni annyit mint egy v1 en évek óta hentelő tag. Ez se igazságos. De ennyi erővel a fele rekord mehetne a levesbe.
 

DeletedUser13096

Vendég
Nem az esélyeket vitattam hanem hogy egy rekord mennyire szól tehetségről, kitartásról vagy szerencséről.
 

DeletedUser14678

Vendég
Nem az esélyeket vitattam hanem hogy egy rekord mennyire szól tehetségről, kitartásról vagy szerencséről.

kettő biztosan kellett a mind a pénzhez mind pedig az egyes tárgyak megszerzéséhez :) az eltelt 5és fél év pedig hozzá nem kevesebb mint a kitartás próbájáról szólt, a tehetséget vitathatnánk, ez nem tehetség kérdése szerintem én ezt nem tartom annak senkinél sem.
 

DeletedUser13096

Vendég
Kérdéses mennyi kitartás kell felregelni minden világra és átnyomatni a pénzt oda ahol a legkedvesebb karaktere van az ember fiának. :D

Lehetnek valakinek értékes (ritka és fényes) tárgyai, de nem azok fogják az első hozzászólásba repíteni a nevét hanem nagyrészt azok a tárgyak amiket boltokból vett.
 

DeletedUser16742

Vendég
A 3 közül minden rekord szól valamelyikről. A táskás témánál maradva nem kis meló lehetett benne illetve meg önuralom, én már rég eladtam volna a cuccokat a fenébe :-) bár én csóró vagyok floridán lehet azért.
Kitartás is kell jó párhoz erre az enyém remek példa azért 1-1 szabadnapon ott ülni és csapatni egész nap nem olyan könnyű.
Na de táskát is meg mást is van esélye mindenkinek jobbat többet meg értékesebbet összehozni engem jobban zavar(na) amit írtam hogy pl a v1es tp rekord embertelen meló lehetett de kb a másik tizen nem tudom mennyi szerveren héderező párbajosnak esélye sincs hozzászagolni. Na de ez engem hatványozottan nem érint :-D
 

DeletedUser14678

Vendég
Kérdéses mennyi kitartás kell felregelni minden világra és átnyomatni a pénzt oda ahol a legkedvesebb karaktere van az ember fiának. :D

Lehetnek valakinek értékes (ritka és fényes) tárgyai, de nem azok fogják az első hozzászólásba repíteni a nevét hanem nagyrészt azok a tárgyak amiket boltokból vett.

annak biztosan sok aki így szerzi, de az meg nem én vagyok ;)

a pénz összegyűjtése hozzá, akkor is munka, kitartás és pl szerencse is tekintve hogy a lottón is jó pár millió hasznom lett anno :)
ugyanúgy van értékes és ritka cuccom egyaránt, van olyan is amiből sok van, olyan is ami senki másnak sincs, és vannak olyanok is amiket a boltból vettem abból a pénzből amiért keményen megdolgoztam, és ez egyáltalán nem kicsinyíti le a rekordot amiről szól egyébként, legfeljebb egyes játékosoknak szúrhatja piszkálhatja az orrát, vitatni lehet, de hogy mivel, annak jogosságát meg én szintén vitatnám. én nem akarom ezzel fényezni magam, nekem ez nem jelent olyan sokat, de ha reálisan elérhetőnek látok valamit akkor megcsinálom de semmi több, bárkivel szívesen versenyzek ebben is, ha törlik akkor törlik az sem érdekel. Egy valami azonban biztos én legalább eddig senki rekordjánál nem kerestem a kákán a csomót, ezzel a kis plusszal bátorkodom büszkélkedni azonban! :)
 

DeletedUser13096

Vendég
A 3 közül minden rekord szól valamelyikről. A táskás témánál maradva nem kis meló lehetett benne illetve meg önuralom, én már rég eladtam volna a cuccokat a fenébe :-) bár én csóró vagyok floridán lehet azért.
Kitartás is kell jó párhoz erre az enyém remek példa azért 1-1 szabadnapon ott ülni és csapatni egész nap nem olyan könnyű.
Na de táskát is meg mást is van esélye mindenkinek jobbat többet meg értékesebbet összehozni engem jobban zavar(na) amit írtam hogy pl a v1es tp rekord embertelen meló lehetett de kb a másik tizen nem tudom mennyi szerveren héderező párbajosnak esélye sincs hozzászagolni. Na de ez engem hatványozottan nem érint :-D

Néhány mostani v1-es karakter nem ott kezdte a pályafutását hanem egy régebbi világon. Ergó hátrányból indultak, mégis most láthatod őket az élmezőnyben.

A te "rekordodhoz" is kell kitartás, viszont teljesen erkölcstelen és nem tisztességes. Ha a te házadat valaki kitartó módon tönkreteszi akkor az elismerésre méltó csak azért mert kitartó?
 

DeletedUser

Vendég
bárkivel szívesen versenyzek ebben is, ha törlik akkor törlik az sem érdekel. Egy valami azonban biztos én legalább eddig senki rekordjánál nem kerestem a kákán a csomót, ezzel a kis plusszal bátorkodom büszkélkedni azonban! :)

Ezzel teljes mértékben egyet értek! Ez így van, nem is kell több szót pazarolni erre.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon kezd elterelődni egy rossz irányba srácok. Ugye mindannyian tudjátok, hogy mi egy online játékot játszunk? Szóval minden amit csinálunk, azt egy képernyő előtt görnyedve tesszük, az egeret nyomogatva. Ezután hogy az a nyomogatás templomépítés, táskába cucc gyűjtés vagy párbajozás, már nem oszt, szoroz. (ezért tetszik nagyon, hogy lebecsülik egyesek más munkáját, mintha az övéké nagyobb lenne)

Mindenre lehet azt mondani, hogy nem nagy cucc. :) Könnyű dolog terméketszedni, pénzcserézni, elmenni a cuccokért amiket vettél, kereskedni hogy minél nagyobb legyen a táskád. De semmi mást nem csinálni, mint építeni és így elérni minél több építési pontot, na az már kemény munka és véres verejték eredménye... Ugyan már. :) (meg persze a legtöbb ima is biztos keményebb munka ennél, az még sincs megkérdőjelezve...) Profibbnál profibb játékosok versengenek azon, hogy melyikük eredménye "keményebb munka". Szerintem ha valaki a magyar szerókon legjobb eredményt ér el BÁRMIBŐL, az megbecsülendő. Nersusról meg annyit, hogy azt lehet neki mondani, hogy nem értetek egyet a játékával, vagy hogy szerintetek nem tisztességes, de LEBECSÜLNI nem kéne :)
 

DeletedUser16742

Vendég
Nem tudtam hogy v1 nél is volt régebbi világ. Ez esetben nem szóltam.
Még mindig nem értelek komolyan. A macskakörmös rekordozástól tekintsünk most el.
Travian vagy grepolisz megvan? Ott is lehet békésen legózni meg gyarmatosítani de ugyis jön valaki aki tönkrezuzza a városaidat illetve befoglalha őket. Mert a játék erről szól.Elő van ott írva hogy a 20 városos tag izom sereggel csak szintén egy hasonló tagot támadhat?
Gyenge vagy? Volt 1 városod.
A west sem egy békés hello kitty stílus vannak fegyverek és adott a párbaj. Nem tiltott dolgot csinálok nem csalok, játszok. Van 1 elfogadott párbaj etika ( szerintetek) na de az nem szabály ráadásul nem értek vele egyet.
Ez egy szerepjáték a vadnyugaton ha tetszik útonálló vagyok, hülyén nézne ki ha engedélyt kérnék támadás előtt vagy csak a hasonló útonállókat támadnám. Mert a vadnyugat nem erről szólt a west nem erről szól. Komolyan nem értem hol a hiba. A játék élmény elrontása nem érv mert a legritkább esetekben járok vissza valakire mert vándorlok a térképen nem célom hogy miattam töröljenek a népek.
Etikátlan? Az. És? Sértek szabályt? Nem.
Mind1 befejezem mert jön majd a verem a nyálam szöveg.
A rekordom él nem arcolok vele ha nem cseszegettek vele, ennyi.
 

DeletedUser16742

Vendég
Ez nagyon kezd elterelődni egy rossz irányba srácok. Ugye mindannyian tudjátok, hogy mi egy online játékot játszunk? Szóval minden amit csinálunk, azt egy képernyő előtt görnyedve tesszük, az egeret nyomogatva. Ezután hogy az a nyomogatás templomépítés, táskába cucc gyűjtés vagy párbajozás, már nem oszt, szoroz. (ezért tetszik nagyon, hogy lebecsülik egyesek más munkáját, mintha az övéké nagyobb lenne)

Mindenre lehet azt mondani, hogy nem nagy cucc. :) Könnyű dolog terméketszedni, pénzcserézni, elmenni a cuccokért amiket vettél, kereskedni hogy minél nagyobb legyen a táskád. De semmi mást nem csinálni, mint építeni és így elérni minél több építési pontot, na az már kemény munka és véres verejték eredménye... Ugyan már. :) (meg persze a legtöbb ima is biztos keményebb munka ennél, az még sincs megkérdőjelezve...) Profibbnál profibb játékosok versengenek azon, hogy melyikük eredménye "keményebb munka". Szerintem ha valaki a magyar szerókon legjobb eredményt ér el BÁRMIBŐL, az megbecsülendő. Nersusról meg annyit, hogy azt lehet neki mondani, hogy nem értetek egyet a játékával, vagy hogy szerintetek nem tisztességes, de LEBECSÜLNI nem kéne :)


Ezt a józan és normális hozzászólást. Köszönöm! :-)
Az utolsó előtti mondat különösen tetszik a magyar szerveres gondolat. Végszónak is tökéletes a jelen vitához.

Jakov te azért még vàlaszolj a hszemre hogy megértsem miért szúrom a szemed ennyire ha itt nem is pm ben.
Holnap 5 kor meló.
Jóccakát nektek!
 

DeletedUser13096

Vendég
annak biztosan sok aki így szerzi, de az meg nem én vagyok ;)

a pénz összegyűjtése hozzá, akkor is munka, kitartás és pl szerencse is tekintve hogy a lottón is jó pár millió hasznom lett anno :)
ugyanúgy van értékes és ritka cuccom egyaránt, van olyan is amiből sok van, olyan is ami senki másnak sincs, és vannak olyanok is amiket a boltból vettem abból a pénzből amiért keményen megdolgoztam, és ez egyáltalán nem kicsinyíti le a rekordot amiről szól egyébként, legfeljebb egyes játékosoknak szúrhatja piszkálhatja az orrát, vitatni lehet, de hogy mivel, annak jogosságát meg én szintén vitatnám. én nem akarom ezzel fényezni magam, nekem ez nem jelent olyan sokat, de ha reálisan elérhetőnek látok valamit akkor megcsinálom de semmi több, bárkivel szívesen versenyzek ebben is, ha törlik akkor törlik az sem érdekel. Egy valami azonban biztos én legalább eddig senki rekordjánál nem kerestem a kákán a csomót, ezzel a kis plusszal bátorkodom büszkélkedni azonban! :)

Persze, nem fényezésből, csak hogy elköltsem minden pénzem egy olyan dologra ami nem is érdekel ha kiveszik, de azért vitatkozok mellette. :D
 

DeletedUser14678

Vendég
Persze, nem fényezésből, csak hogy elköltsem minden pénzem egy olyan dologra ami nem is érdekel ha kiveszik, de azért vitatkozok mellette. :D

Ki mondta, hogy minden pénzem benne van??

A másik, hogy vitázni sem tilos még talán, elmondod te is a véleményed én is, nem kell egybevágjon és nem is kell feltétlenül megértsd, nem az életem a dolog, csak játszom, nem fogok a tengernek sem menni a kivennék vagy törölnék bármennyire is szeretnéd ezt pajtás :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent