[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12080

Vendég
Könnyű ha Awesoniás harc volt akkor nem ér ha sima harc volt volt ér :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15659

Vendég
Akkor viszont be kéne vezetni pár új kategóriát Avesomiás harcokra. Ott vannak a legnagyobb kritek és mint látható az én átlagom is. Sebzés nem tudom, hogy volt-e már nagyobb, mint a jelenlegi 37k-s rekord, de néhány jól sikerült krittel az is megdőlhet.
 

krcsirke

el pollo diablo
Akkor viszont be kéne vezetni pár új kategóriát Avesomiás harcokra. Ott vannak a legnagyobb kritek és mint látható az én átlagom is. Sebzés nem tudom, hogy volt-e már nagyobb, mint a jelenlegi 37k-s rekord, de néhány jól sikerült krittel az is megdőlhet.

Ennyi erővel legtöbb paradicsom a tatyóban is lehet rekord. Mivel egy adminnak tetszőleges épe lehet, és lehet az egyik helyen csak egy 15ks admin van, másikon meg 3 20k-s, jó nem biztos, hogy származna belőle, amúgy is, jutalom azokon a harcokon van.
 

DeletedUser16101

Vendég
Meg értitek ez egy ideiglenes "esemény" ez az Awes harc. Szóval bellítasz egy rekordot és ha végen van soha többet nem lehet megdönteni? :D
 

DeletedUser

Vendég
Valószínű, hogy volt admin krit, de nem tudok semmi konkrétat mondani, mert végig off voltam.

"valószínű"

Biztos. 2K-s kriteket lőttél végig, szóval ha nem adminba akkor folyamatosan min. 16-17K-s tankoknak kellett volna veled szemben állniuk 11 körön át amire azért nincs túl sok esély.
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
Szeretnék frissíteni egy rekordot:

- legnagyobb párbajpontú város: Disconnected, Florida, 44.770 pont

Valamint szeretnék gratulálni a tagoknak,hogy közel 9500 nyert párbaj alatt mindössze 500 vesztett párbajt produkáltak. A 95%-os teljesítmény szerintem nem rossz :P

Ebből látszik azért, hogy a 10000 párbajból mennyi volt igazán párbajos ellen :)
 

DeletedUser16742

Vendég
Szeretnék frissíteni egy rekordot:

- legnagyobb párbajpontú város: Disconnected, Florida, 44.770 pont

Valamint szeretnék gratulálni a tagoknak,hogy közel 9500 nyert párbaj alatt mindössze 500 vesztett párbajt produkáltak. A 95%-os teljesítmény szerintem nem rossz :P

Köszönjük szépen!

Egy apró megjegyzés csupán, 495 a vesztett nem 500 :)
(azóta már 10141) lassan megy de ígérjük hogy 20.000 ig meg se állunk, határ a csillagos ég :P
Itt szeretném megragadni az alkalmat hogy frissítsem a rekordjaimat:

Nersus, Florida
Legtöbb ko: 2252

illetve legtöbb elfogott körözött: 108
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük szépen!

Egy apró megjegyzés csupán, 495 a vesztett nem 500 :)
(azóta már 10141) lassan megy de ígérjük hogy 20.000 ig meg se állunk, határ a csillagos ég :P
Itt szeretném megragadni az alkalmat hogy frissítsem a rekordjaimat:

Nersus, Florida
Legtöbb ko: 2252

illetve legtöbb elfogott körözött: 108

2252 K.O? Hát Te nem vagy normális :D :D Nem szeretem a 0 motis PB-seket, de ehhez grat! :)
 

DeletedUser13096

Vendég
Valóban szép eredmény, nem lehetett könnyű rányomni a párbaj gombra a munkások ellen. :D
 

DeletedUser

Vendég
Valóban szép eredmény, nem lehetett könnyű rányomni a párbaj gombra a munkások ellen. :D

Mert óránként benyomni 1 építést és néha felhasználni 1 - 2 buffot keményebb munka. :) Én is építek, félre ne érts, de pont ezért nem becsülöm le ezt az eredményt se.
 

DeletedUser13096

Vendég
De az építés nem mások kárára megy. Hadd ne legyen az rekord hogy ki tudja kiütni a legtöbb munkást...
 

DeletedUser16742

Vendég
Mert óránként benyomni 1 építést és néha felhasználni 1 - 2 buffot keményebb munka. :) Én is építek, félre ne érts, de pont ezért nem becsülöm le ezt az eredményt se.

Köszönöm! Végre valaki megmondta a tutit. :-)
 

DeletedUser16742

Vendég
De az építés nem mások kárára megy. Hadd ne legyen az rekord hogy ki tudja kiütni a legtöbb munkást...

1. Igen, valószínűleg minden ko-m munkás ellen volt... erre kb akkora az esély mint hogy te eddigi életedben még nem ittál mást csak vizet... ;-)
(kicsit gondolkozzunk azért postolás előtt)
2. A játék a vadnyugaton játszódik, ha vadnyugat akkor párbaj. Mások kára? Ugyanmár.Ha valakinek nem tetszik ott a farmerama ott is lehet paradicsomot szedni.
3. A rekord az rekord, ez a legtöbb? Ez.
A számok meg mint tudjuk nem hazudnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16742

Vendég
Párbajosok szégyene.


hofitomi
V1
Párbajjal szerzett legtöbb tp
3.057.330



Köszönjük.Rövid, tömör, velős és 100% ban magyar mentalitás. Had gratuláljak.

Na de hogy ne offoljuk szét a szobát:

Nersus Florida
Legtöbb ko : 2262
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
A ZMD (nulla motis párbajosok) jelenségre az Inno újabb lépéseket tervez a jövőben, tehát nem kell amiatt aggódni, nem tesznek semmit, ezen is dolgozgatnak, párbajszintek lehetséges átdolgozása is szóba jöhet.

A tp-s rekordhoz meg grat!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent