[Archív] Gumiszoba

DeletedUser3632

Vendég
áááá ***** szupport

már megint 5 pont büntetés

azért mert azt írom "i will kill"
nah ez ki*******ul ugyanaz mint halállista vagy feketelista, de a barmok nem tudnak angolul

meg odaírtam hogy idióta aki 13 tp-ért támad
nagyon okosak ha hozzá tudják rendelni ezt valakihez

a tököm kivan velük, minden papucsállatka iq bajnok jelentget mert játékban nem tud lenyomni

a ***** supp meg nekik ad igazat, pfffáj

múltkor kaptam vagy 5 mocskoló levelet erre engem büntetnek végül
 

DeletedUser

Vendég
Miért nincs elseje??
:censored:
Jöjjön egy jó tárgy má'!
 

DeletedUser

Vendég
ááááááááááááá*******************support!!!!!5 nap kizárás a verseny közepén!:censored::censored::censored::censored:és ezt teljesen *****va igazságtalanúl kaptam.:mad:a másiknak meg már legalább 20*****pontot kellett volna kapnia,de nem,neki 1 :censored:*****s se jár neki!!!!:censored::censored:
 

DeletedUser

Vendég
HASBASZÚROM MAGAM!!! Bétán ugye felvitték a limitet 8000re, most a sok kicsi ott téblábol, azt sem tudják, mi a játék, de játszanak. Aki még nem játszott, minek jön egy angol tesztszerverre??? Aztán kapom a telegramokat az 5ös szintűektől az aranypuska megszerzéséről, meg a 10es szintűektől, hogy adjak már pénzt, holott a cseten már tízszer írtam, hogy nekem sincs pénzem, meg minden. De van eszük és benyalnak az embernek mélyen a s....be, a forró sz..ig.
B:censored:!:censored::censored::censored: :censored: :censored: :censored::censored:
 

DeletedUser

Vendég
de ******* mér találnak mások olyan jó kupec cuccot a ***** életbe ****** meg a jó ****
 

DeletedUser9614

Vendég
Már kezd a tök.. tele lenni a rengeteg :censored: offal! Büntetést akarok nekik!!!
Legyen már valami!
 

DeletedUser12119

Vendég
Ba**ki! NINCS PÉNZEM! És mások egy csomó kézügyességgel sirt rabolnak és bőven fürdenek a pénzben a piac miatt. És a csillagrendszer-Dzsucu(Tudom hogy egyszer már legyőzték a Spoiler Dzsuc-val) [SPOIL]****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]**************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************[SPOIL]A k***a f*sz! B@***a ki![/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL][/SPOIL]
 

DeletedUser9614

Vendég
12 óra munkavállalás kereskedőnként és SEMMI!!!! Egy :censored: követ vagy kinyúlt csúzlit sem dobtt!!!! Elegem van!
[SPOIL]ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ez van nekem meg 200HP-val párbajozom:D
És még nem ütöttek ki...
 

DeletedUser

Vendég
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shootout::shootout::shootout::shootout::shootout:
 

DeletedUser12146

Vendég
áááá ***** szupport

már megint 5 pont büntetés

azért mert azt írom "i will kill"
nah ez ki*******ul ugyanaz mint halállista vagy feketelista, de a barmok nem tudnak angolul

meg odaírtam hogy idióta aki 13 tp-ért támad
nagyon okosak ha hozzá tudják rendelni ezt valakihez

a tököm kivan velük, minden papucsállatka iq bajnok jelentget mert játékban nem tud lenyomni

a ***** supp meg nekik ad igazat, pfffáj

múltkor kaptam vagy 5 mocskoló levelet erre engem büntetnek végül

ennyire debileket....valami öreg vadállat lehet aki nem tud angolul:(
 

DeletedUser

Vendég
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.

Egyszóval:Á.
 

DeletedUser9614

Vendég
Hogy :censored: meg aki megvette előlem az aranyszablya utánzatot! Hogy halna éhen az egere!!!:shootout::censored::censored::censored:
 

DeletedUser

Vendég
Hogy :censored: meg aki megvette előlem az aranyszablya utánzatot! Hogy halna éhen az egere!!!:shootout::censored::censored::censored:

Te is arra nézted V7-en éppen készültem megvenni és közben álmodoztam :censored::censored::censored::censored::censored:: és megvették:mad::mad:
 
Fent