[Archív] Gumiszoba

DeletedUser

Vendég
zs**zsǝq ʎƃoɥ ǝpı ʞoɹí ʇǝƃésǝʎlüɥ ʎƃɐu ɐɹoʞʞɐ

Erről csak ennyit mondok:
[SPOIL]***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************![/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet igaz hogy az Inno ekkorát hazudott.Mer kinyitottam a ritka tárgyat tartalmazó táskát és aranypor f***ságra ment el 5000$
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem lehet igaz hogy az Inno ekkorát hazudott.Mer kinyitottam a ritka tárgyat tartalmazó táskát és aranypor f***ságra ment el 5000$

Nekem mondod?Nekem meg egy gyakori cuccot tartalmazó szarságból kijött egy k****a dohánylevél!
 

DeletedUser

Vendég
a q**** életbe vettem nagy drágán egy r**** dobozt oszt volt benne egy kib****tt q**** kukorica..mi a f***t csináljak vele b**** dugjam fel a s****be.....
 

DeletedUser

Vendég
tyű hogy azt a megmecskeredett güzü*begelernyézett rézfánfütyütülös*brünnyögőshátszázsáros rittyespityiskepityókáspattogó*
fityfirittyét tenné bele! Magyarul :***** ******!!!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9614

Vendég
assdasdsd adasdsd adsdssdsdaa adsdss asd ad s afa ds f a
:censored::censored::censored::censored::censored::censored::censored:
 
Fent