[Archív] Gumiszoba

DeletedUser

Vendég
A k:censored:a életbe elegem van már a sokszor sz:censored:rakodó Tom Blackből....Takarodjon el a fórumról vagy mit tudom én hova tűnjön de akkor is menjen el ez a f:censored:sz.

Nekem meg elegem van a sok olyan h:censored:e hátékosból akik úgy akarnak nagyok lenni, hogy a végtelenségig zeklatják a másikat.:mad: Lehet, hogy egyszer rosszat tett, de abba lehetne hagyni :mad:. Nem csodálkoznék ha bann-t kapnának néhány hétre. Takarodjanak el a fórumról vagy mit tudom én hova tűnjön de akkor is menjenek el:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Hogy azt a fészkes :censored:ének a fácán fütyülőjébe!!!!!
 

DeletedUser13790

Vendég
Hogy az a jó k**** frissítésbe mindíg ez van nem teszik rá csak hétfőn.Azt a re**** ****** ***********
 

DeletedUser

Vendég
Hogy a k:censored:a életbe egy logót sem tudok feltölteni...:mad:De még egy gramm sz:censored:rt se tudok feltölteni:blink::mad:

Érvénytelen URL

Any*d az érvénytelen URL:mad::mad::mad:

nem tudok én se feltölteni 1 k:censored:a logot se hogy rohadnának meg:( azt irja ki hogy érvénytelen URL
 

DeletedUser

Vendég
meg a másik hogy a r:censored:t frisitést is csak hétfön kapjuk meg hogy a jó k:censored:a életbe
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ubulkának(nem aki itt van felhasználó) hogy meg:censored:atod a jó k:censored:a édes:censored:at.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Unalmas hogy csak 3 nap múlva rakják fel azt a k:censored:a frissítést!

Én már kitaláltam mi lesz az az á:censored:t profilképem!:bajusz:
 

DeletedUser

Vendég
Azt a b:censored:s r:censored:t k:censored:a eget, valaki vesz egy 5000 forintos tornacipőt, és azt hiszi, hogy menő... Hányok tőlük...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Attól még hogy nem vagyok a főnököd tanulj meg helyesen írni,tagold az ötleteidet,ne káromkodj és még látom szánalmas vagy:)

1.Te ne oktass ki ha te sem tudsz rendesen írni.
2.Én szoktam tagolni az ötleteimet.
3.Amúgy sem fogok több ötletet írni.
4.Ha sértegetnek soha nem tűrőm tétlenűl.
5.Miért lennék szánalmas?
 

DeletedUser

Vendég
1.Lehet hogy én 11 age vagyok de oktatni biztos kéne mert nagy a helyesírási hibád
2.[SPOIL][/SPOIL]
:whistle:
3.Biztos nem tartod be a szavadat
4.De akkor sem szabad káromkodni
5.Mert egyrészt káromkodsz szóval menőzől.

1.addig ne kritizálj a helyesírásal amíg nem kapok egy 2-est.
2.Nem látod a szóközöket?
3.Majd meglátjuk.
4.Tényleg nem szabad de nem tudom kibírni tétlenűl a sértéseket.
5.Nem menőzök és kezdetlegesen amúgy sem káromkodo csak ha sértegetnek ezzel reagálok(ha már az iletőt nem látom).
 

DeletedUser

Vendég
1.Soha nem kapsz 2-est csak egy kib:censored:szott egyest fogsz kapni az ötletedre:P
2.Te ember miről beszélsz?Így kell

[SPOIL][/SPOIL]

3.Biztos fogsz írni ötleteket
4.Attól még lehet kulturáltan gumiszobázni is
5.Amit az előbb írtam:
6.Javaslom ezeket:Foci,iskola

[SPOIL]Plusz a helyesírásod miatt meg mi az hogy hozzákapcsoljuk SO(Spanyolország) a vadnyugathoz?[/SPOIL]

1.Én a helyesírásomra gondoltam

2.tessék mostmá boldog vagy?

3.Kizárt ahányszór írok egy ötletet sértegetek és utálom ha sértegetnek

4.hiszem ha olvasok egy olyan dühöngő hsz-t amiben nincs csilagozás vagy káromkodás

6.szoktam focizni és iskolába járni
 

DeletedUser

Vendég
Hagyjátok már abba basszus!!!! Mindketten egyformák vagytok. Okos enged, szamár szenved. Chris nem tud normálisan írni, pc pedig mindenen fennakad. Nem vagyunk egyformák, senki sem tökéletes, jó lenne, ha ezt vennétek figyelembe.!
 

DeletedUser

Vendég
zs**zsǝq ʎƃoɥ ǝpı ʞoɹí ʇǝƃésǝʎlüɥ ʎƃɐu ɐɹoʞʞɐ
 
Fent