[Archív] Gumiszoba

DeletedUser

Vendég
hogy az a rhdt életbe! már farmolnak bétán fényes fegyverekkel

****************** hogyaza ***** **** meg a *****

SZABÁLYSZEGÉSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
a ***** életbe a kisebb elver és gyenge a fegyója is! ****** *** * ***** *******!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Tele van már a hócipőm az össze-vissza írogató idiótákkal, akik nem képesek leírni egy értelmes mondatot, viszont itt verik a nyálukat s belekötnek mindenkibe...:mad: Tanuljanak meg leírni egy :censored: összetett mondatot, vagy írjanak tőmondatokat s ne okoskodjanak annyit. Már vagy két hete nyelem, hogy a kavics IQ-szintjével vetekvő emberek próbálnak okoskodni, de csak jobban leégetik magukat.
Az ilyenek tanuljanak meg írni, vagy húzzanak a :censored:ba.

Nem akarok s nem fogok ujjal mutogatni, de szerintem mindenki érti, akinek szól.
S akinek nem inge,...

Elnézést kérek, ha valakinek mélyen az önérzetébe gázoltam, de már :censored: elegem van ezekből, s szerintem nem csak én vagyok így vele...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11528

Vendég
Nem Bírok egy :censored: fazekat találni ******************************* v5-ön, hogy a ********* lekváros túrós Isten *********************************** sz*******ros lekvárt végre az asztalomra *********************-hassam :censored::censored: a szádat ************************* ketté a rohadt fazekaddal együtt :censored::censored:
 

DeletedUser

Vendég
A büdös k*****a életbe abba a retkes f*****a hogy a döglégy fészkeljen az orrába annak a sz*ros ládának!Annyi k****a erődharcra elmentem és jó is voltam de egy büdös k**** b***i kib*****tt repedt,törött,széthasadt,berozsdásodott sz*r ládát nem találtam!:censored::censored::censored:
.........
Ja és még **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************:censored:
:censored::censored::censored:

Köszönöm ez jól esett!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tele van már a hócipőm az össze-vissza írogató idiótákkal, akik nem képesek leírni egy értelmes mondatot, viszont itt verik a nyálukat s belekötnek mindenkibe...:mad: Tanuljanak meg leírni egy :censored: összetett mondatot, vagy írjanak tőmondatokat s ne okoskodjanak annyit. Már vagy két hete nyelem, hogy a kavics IQ-szintjével vetekvő emberek próbálnak okoskodni, de csak jobban leégetik magukat.
Az ilyenek tanuljanak meg írni, vagy húzzanak a :censored:ba.

Nem akarok s nem fogok ujjal mutogatni, de szerintem mindenki érti, akinek szól.
S akinek nem inge,...

Elnézést kérek, ha valakinek mélyen az önérzetébe gázoltam, de már :censored: elegem van ezekből, s szerintem nem csak én vagyok így vele...

:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Azt a kib@.zott scototképtelenség legyőzni.B@@@@s.za meg az egész szerver.Meg hogyamikor utaltam másnak pénzt pont a banki pénzt utalta oda és utána KI KO tak és elveszett a pénzem.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
hoho.bmp

Itt van egy jelentésb@.szameg.(remélem így is lehet írni.)
 

DeletedUser

Vendég
ó hogy azt a ****** ***** jó ***** a****** hogy e**** g*** k*****ú van chrs*** az élén!! ó hogy ba:censored::censored::censored::censored: :censored: mg!!!!
 

DeletedUser

Vendég
ma ezzel a nappal tele van a f:censored::censored::censored::censored: is!!! Sok rohasdt ingyenélő hogy ott r:censored::censored::censored::censored:meg!!!!!!! Egy kib*****szott 1$-t sem tud berakni!!! a k**** va a*** nem lehet több pofit irni!!!!!
 

DeletedUser13878

Vendég
Nem igaz hogy ahoz a kib*szott Daemon tools nem műkszik mer' má' vagy 2 órája nézegetek az interneten azután hogy mi a kód ahoz a sz*rhoz!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hogy b:censored:asza szájba aki feljelentett, a jó k:censored:r:censored:a:censored:ját!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
a jó telibe b*****tt t***s q**** életbe hogy mindig akkor laggol :censored::censored: ez a q*** szeró is amikor én játszok b**+ nemhiszem el 16x rákattintok a ro***dt gombra és nem képes ez a g*** szerver reagálni.................!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser13878

Vendég
Nem igaz hogy ahoz a kib*szott Daemon tools nem műkszik mer' má' vagy 2 órája nézegetek az interneten azután hogy mi a kód ahoz a sz*rhoz!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Na most már fent is van a gépemen, folyton sz*rakszik de mi a f....-ért írja azt ki hogy:

"Parancssori hiba"

Any*d a parancssori hiba!!!:mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
ELEGEM VAN ABBOL A ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************-BÓL AKI 28-SZOR TÁMADOTT MEG ÉS LEVERT 5nAP ALATT (most képzeljétek ide az égboltot)
 

DeletedUser

Vendég
Elegem van ebből a :mad:q**a kib***tt fórumos te*ves hibaüzenetből, hogy "a q**a üzenet túl rövid, minimum 10 g**i karakter kell legyen !!" elegem van :mad:g**i elegem van ebből a :mad:f*s beállításból b***a meg, nem hiszem hogy nem lehet q***a hibaüzenet nélkül elküldeni annyit hogy "ya" :mad:b**dmeg !! :censored:P**ba !!!:censored:
 
Fent