Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Törölt tag 18099

Vendég
hát nem tudom nekem ment minden a classicon kívül (az tegnap este óta nem ment délig) :D
Tl;dr

php beállításokon és os frissítésen esett át a szerver hogy szegmentációs hibákat orvosoljanak, majd további beállítások után még rosszabb lett a szerver, ami után rájöttek hogy rossz értékeket változtattak addig. Most jelenleg percenként futtat egy alap vizsgálatot a szerver hibák után keresve az eddigi 24 órás gyors újraindítás helyett, így ha valami baj van, rövid időn belül helyre tud állni a rendszer.

És nem, nem az a baj hogy nem értenek hozzá. A baj az volt hogy marhára nincs rendes hozzáférésük és eszközük nekik jelenleg azt a szervert karban tartani, illetve nincs 24 órás felügyelet alatt a szerver. Ahhoz képest hogy a classic jelenleg csak úgy van semmilyen támogatás nélkül, egy 20 órás leállás még egész istenes, 1 hónap után.
 

Kruikov

Az Admirális
4379 bővítmény megtekintése
Ezt itt hagyom, ha esetleg valakinek kétségei lennének az rng faktor tökéletes működését illetően... (emellett végig beleálltam a lövéseibe a párbaj során)
Itt most mi a probléma? Végig találtál. Annyi célzása még lehetett az ellenfélnek,hogy 800-as kértérés ellen párszor karra betaláljon. Főleg, ha beleállsz.
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Mikor jön a függetlenség napi event és milyen szettek, nyeremények lesznek?
Azt hogy mikor jön,a jó isten se tudná megmondani,tekintve még betara sem kerult be.
Tavaly itt nálunk 6.án jott be,ami elég fura,elvégre egy Július 4.i eventről beszélünk,aminek inkább előbb mint utóbb kéne kezdődni,szerintem..
De ez részletkérdés
Ha jó minden majd jövőhéten érkezik.
 

Keats

New Member
Mikor jön a függetlenség napi event és milyen szettek, nyeremények lesznek?
Tegnap én is kutatgattam, fölkerestem a The West Beta angol fórumát. Ezeket tudtam meg a leendő új szettekről:
Az gyűjthető, ingyenes szett egy építős ruha lesz, tapasztalat és munkapont bónusszal.
A három nyithatót:
1. Egy lőfegyveres párbajos szett tapasztalat, pénz és munkapont bónusszal.
2. Egy irányítós erőd szett, tapasztalat és támadás bónusszal.
3. Egyelőre ez tűnik a legrosszabbnak lovaglós, párbajos, elég hasztalannak tűnik.

Itt a forrásom, de ne vegyétek készpénznek, ez bőven változhat, ahogyan az itt föltűntetett bónuszok már meg nem ezek, de körvonalazódnak az új ruhák és fegyverek értékei.
 

Harland David Sanders

Kentucky Colonel
Tegnap én is kutatgattam, fölkerestem a The West Beta angol fórumát. Ezeket tudtam meg a leendő új szettekről:
Az gyűjthető, ingyenes szett egy építős ruha lesz, tapasztalat és munkapont bónusszal.
A három nyithatót:
1. Egy lőfegyveres párbajos szett tapasztalat, pénz és munkapont bónusszal.
2. Egy irányítós erőd szett, tapasztalat és támadás bónusszal.
3. Egyelőre ez tűnik a legrosszabbnak lovaglós, párbajos, elég hasztalannak tűni
Köszi szépen! :)
 
Fent