Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser10995

Vendég
Megint sikerült alkotni,nyilatkozat csak rögért :D

Erre gyűjtöttem a kötvényt, van ahol épp csak meglett. Beváltom a leveleket is, akkor látom, hogy csak rög ... Örültem neki, most meg szórhatom el a kötvényeket ládára, meg ilyesmire, mert 2k lehet max.
 

DeletedUser

Vendég
Erre gyűjtöttem a kötvényt, van ahol épp csak meglett. Beváltom a leveleket is, akkor látom, hogy csak rög ... Örültem neki, most meg szórhatom el a kötvényeket ládára, meg ilyesmire, mert 2k lehet max.

Nem vagy vele egyedül.

Sokkal jobb lett volna ha az inno nem osztogat awesomos harcon, meg barátok meghívásáért 100as kötiket, helyette most megvásárolható lenne.

Van pár szó ami kavarog az agyamban róluk, nagyjából mind örökös kizárással érne fel. :D
 

DeletedUser11829

Vendég
Erre gyűjtöttem a kötvényt, van ahol épp csak meglett. Beváltom a leveleket is, akkor látom, hogy csak rög ... Örültem neki, most meg szórhatom el a kötvényeket ládára, meg ilyesmire, mert 2k lehet max.

Dettó... Eddigi alkalmakkor valamilyen oknál fogva nem volt rá kötim, most majd 4 k-t tartogattam rá borítékok képében. Mennek a levesbe, haszontalan vackokra. Max megveszem az összes nemzeti övet :D
:bajusz:
 

DeletedUser16397

Vendég
Sziasztok.
Valaki felvilágosítana hogy mit kell tenni azért hogy a templom építésért 2000 Tp járjon?
Köszi
 

DeletedUser16101

Vendég
Sziasztok.
Valaki felvilágosítana hogy mit kell tenni azért hogy a templom építésért 2000 Tp járjon?
Köszi

Hali

Keress egy olyan 120-140 szintű templomot! Az már óránként néha ad annyit.
De a 2000 átlag tp eléréséhez még ennél is nagyobb templom kell.
 

DeletedUser

Vendég
Ami érdekel hogy miért nevez téged csalónak Iceman ott. Abból mi igaz? :)

Iceman egy megszállott idős ember, aki másokon szeret nyerekedni. Piaci konkurens vagyok neki, és mivel csak a szintem látja, azt hiszi be tud csapni. Lenyúltam már az orra elől 1-2 látványosan olcsóbban felvett dolgot, és én adtam drágábban tovább. Például rózsát is csak tőlem tud venni, mert figyelem mikor csak tudom a piacot. Volt legutóbb egy jó vételem, CB kabát mindössze 500k-ért, ez sem esett jól neki.
Ez a kép mindent megmagyaráz, mióta 3x az orra alá dörgöltem (mikor éppen engem ócsárolt) abba is hagyta a piszkálásom.

http://www.kephost.com/image/GQN

Ha netán a külföldi fórumon is írt volna rólam kérlek írd meg nekem, és oda is beszúrom ezt a sokat mondó print screent.
 

krcsirke

el pollo diablo
Iceman egy megszállott idős ember, aki másokon szeret nyerekedni. Piaci konkurens vagyok neki, és mivel csak a szintem látja, azt hiszi be tud csapni. Lenyúltam már az orra elől 1-2 látványosan olcsóbban felvett dolgot, és én adtam drágábban tovább. Például rózsát is csak tőlem tud venni, mert figyelem mikor csak tudom a piacot. Volt legutóbb egy jó vételem, CB kabát mindössze 500k-ért, ez sem esett jól neki.
Ez a kép mindent megmagyaráz, mióta 3x az orra alá dörgöltem (mikor éppen engem ócsárolt) abba is hagyta a piszkálásom.

http://www.kephost.com/image/GQN

Ha netán a külföldi fórumon is írt volna rólam kérlek írd meg nekem, és oda is beszúrom ezt a sokat mondó print screent.

Iceman nem rossz ember, legalábbis velem rendes volt mikor beszélgettünk, üzletben viszont nem ismer barátságot, skót/zsidó.
 

krcsirke

el pollo diablo
boeP6jK.png
 

DeletedUser16101

Vendég
Próba cseresznye alapon egy ideig nem léptem be a norvég szerveren lévő karakteremre,mikor újból aktív lettem egy 1000 kötvényes boríték fogadott! :)
 

DeletedUser15427

Vendég
Barátság hét

Te jóságos Ég!

Most vettem észre kb 5 perce hogy van ez a Barátság hete eventsor.

Szerintetek van esélyem befejezni ma éjfélig?

:D Már ott tartok, hogy szerzem a 100$-t NPC párbajokból :D de még csak 30 $-om van a 100-ból és nagyon lassan jön, az energia meg 1000-rel megy le. :(
 

DeletedUser

Vendég
Iceman nem rossz ember, legalábbis velem rendes volt mikor beszélgettünk, üzletben viszont nem ismer barátságot, skót/zsidó.

Ma megint felbosszantottam úgy néz ki, 100k-t ad minden embernek, aki 48-ba rak. Bevallotta, hogy 112 millája van a bankban, és futja neki rá.
 

DeletedUser

Vendég
Iceman nem rossz ember, legalábbis velem rendes volt mikor beszélgettünk, üzletben viszont nem ismer barátságot, skót/zsidó.

Már játszom egy ideje azért, de ekkora seggfejt én még életembe nem láttam. Velem is veszekedett bétán elég sokáig, szavakat nem találok rá. Ez már nem is isten komplexus, nem suttyóság, nem erőfitogtatás, ez valami teljesen új. :D De nagyon vicces provokálni, ezt aláírom.
 

DeletedUser

Vendég
Már játszom egy ideje azért, de ekkora seggfejt én még életembe nem láttam. Velem is veszekedett bétán elég sokáig, szavakat nem találok rá. Ez már nem is isten komplexus, nem suttyóság, nem erőfitogtatás, ez valami teljesen új. :D De nagyon vicces provokálni, ezt aláírom.

Mondjuk elképesztő, hogy hány ember hízeleg neki, és ráadásul mindenféle országból, szövetségből. Közte a magyarok közül is, ami már nekem is kellemetlen volt, mivel ennyire masszív hízelgést még nem láttam :P. Szomorú. Kipróbálnám egyszer, hogyha kiosztanék 5-6 full Cullen szettet, amilyen világban élünk szerintem nekem is csettintésre szobrot emelnének.
 
Fent