Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser10023

Vendég
De akkor ez most mi akar lenni? Csak tesztelgettek valamit vagy valami konkrétabb szándékotok is van?
 

DeletedUser

Vendég
De akkor ez most mi akar lenni? Csak tesztelgettek valamit vagy valami konkrétabb szándékotok is van?

Most tényleg nem azért, de senki se látta a FB-os postot? Szerintem legyőzhetőek lesznek vagy ilyesmi, jutalommal meg mindennel. Nyilván nem unalomból regiztek fel. :)

Sőt, ahogy nézem, a wikibe is bekerült pár új ID időszakos VIP bónuszokról. Talán ez lesz a nyeremény. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Persze, én is láttam már őket, csak ugye most kerültek be a Wikibe... Amúgy erről az Erődharcos játékról mit lehet tudni? :)

Szerintem van köze a középen található erődhöz :) (most, hogy rápillantottam a súgóra, tényleg van :D)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser10995

Vendég
Most tényleg nem azért, de senki se látta a FB-os postot? Szerintem legyőzhetőek lesznek vagy ilyesmi, jutalommal meg mindennel. Nyilván nem unalomból regiztek fel. :)

Sőt, ahogy nézem, a wikibe is bekerült pár új ID időszakos VIP bónuszokról. Talán ez lesz a nyeremény. :)

Ki a fenét érdekel a FB? Komolyabb oldalon nem is volt vita, hogy nem szabad regisztrálni sem oda, vagy te minden szemben jövőnek elmondod, hogy most a macskád gyomra fájt, vagy épp berúgtál tegnap, hogy komolyabb dolgokat ne is említsek? Ez nem ellened szólt, hanem, hogy létezik FB nélküli élet is, tehát ha ott írnak valamit, akkor legalább a fórumon is említsék meg, nekem fogalmam nincs miről van szó és nem is fogok regisztrálni a FB -re ezért (sem).
 

DeletedUser

Vendég
Ki a fenét érdekel a FB? Komolyabb oldalon nem is volt vita, hogy nem szabad regisztrálni sem oda, vagy te minden szemben jövőnek elmondod, hogy most a macskád gyomra fájt, vagy épp berúgtál tegnap, hogy komolyabb dolgokat ne is említsek? Ez nem ellened szólt, hanem, hogy létezik FB nélküli élet is, tehát ha ott írnak valamit, akkor legalább a fórumon is említsék meg, nekem fogalmam nincs miről van szó és nem is fogok regisztrálni a FB -re ezért (sem).

Tudod, ha valakinek a Westen túl is vannak ismerősei, akikkel nem találkozik minden nap, valahogy tartania kell velük a kapcsolatot... :) Na, de ne hagyjuk szerintem, nem ez volt a lényeg...
 

kopoltyu

Active Member
Gratulálok coloradon LOD városának hogy a westfortson a városok közötti listában átvette az első helyet az összesített magyar szerverek litáján, úgy hogy soha nem volt cél az aktív erődharcosok városba csábítása szövetségen belül!!
Természetesen a LOD-OK szövetség minden tagjának jár a gratuláció!!!

http://prntscr.com/3lgp80
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
Gratulálok coloradon LOD városának hogy a westfortson a városok közötti listában átvette az első helyet az összesített magyar szerverek litáján, úgy hogy soha nem volt cél az aktív erődharcosok városba csábítása szövetségen belül!!
Természetesen a LOD-OK szövetség minden tagjának jár a gratuláció!!!

http://prntscr.com/3lgp80
[/SPOIL]

Hm, eltévesztetted a fórumot? Ez nem a szövifórum, hanem a külső, ha nem vetted volna észre.
Bár amilyen öntömjénező vagy, gondolom másoktól is várod ezért a hajbókolást. Csak így tovább. :P
 

DeletedUser15030

Vendég
Írásodban benne van a válasz, mert ebből látszik, hogy nem vagyok az. :P Egyébként nem kell védened a párod, majd megvédi ő magát.

Én speciel többet járok fel erre a fórumra, mint szövetségire... Bezzeg ha az lenne a téma, hogy xy városnak nőtt a templom szint e-pénisze az már nem sérteni a kis erődharcos hater lelkivilágodat...

Komolyan nyerted volna meg annó a baratság pontok utáni az egyéni szervert. Te is boldog lennél mert lenne egy saját erőd harcoktól és minden erődös dologtól mentes helyed, és mi is mert nem it basztatnád a rezet.
 

DeletedUser16101

Vendég
Komolyan nyerted volna meg annó a baratság pontok utáni az egyéni szervert. Te is boldog lennél mert lenne egy saját erőd harcoktól és minden erődös dologtól mentes helyed, és mi is mert nem it basztatnád a rezet.

Mennyire igazad van! ;)
 

DeletedUser10995

Vendég
Tudod, ha valakinek a Westen túl is vannak ismerősei, akikkel nem találkozik minden nap, valahogy tartania kell velük a kapcsolatot... :) Na, de ne hagyjuk szerintem, nem ez volt a lényeg...

Nekem is van jó pár ismerősöm, ráadásul mind Westen kívüli és FB nélkül is remekül tudjuk tartani a kapcsolatot. Érdemes lenne elolvasni mondjuk a konteó blogon mi mindent tud rólunk - önszántunkból! - a FB, kevésbé önszántunkból a Google, biztos jó ez nekünk? De tényleg arra írtam, hogy van a játéknak egy hivatalos fóruma, akkor itt is leírhatnák azt amit a FB -n megjelenik, mert van akinek komoly adatvédelmi aggályai vannak és ezért nem használ FB -t.
 

DeletedUser

Vendég
Én speciel többet járok fel erre a fórumra, mint szövetségire... Bezzeg ha az lenne a téma, hogy xy városnak nőtt a templom szint e-pénisze az már nem sérteni a kis erődharcos hater lelkivilágodat...

Komolyan nyerted volna meg annó a baratság pontok utáni az egyéni szervert. Te is boldog lennél mert lenne egy saját erőd harcoktól és minden erődös dologtól mentes helyed, és mi is mert nem it basztatnád a rezet.

Ez az, pont jó helyen fogtad meg a témát, az erőd dolog a lényeg. :laugh:
A templomosnak ugyanannyi értelme lenne, mint ennek a bejelentésnek. Vagy egy olyannak hogy a lod már nem x tagú hanem x+1, vagy annak hogy kukutyinpéternek már 2 milliója van stb.
Mi értelme van ide beírni ezeket, ha nem az hogy itt éltessék őket, meg gratuláljanak hogy ti aztán tudtok valamit, netán még hajbókoljanak is ezeknek a híreknek, hiszen ő/ők a sztár/sztárok. Egy szövifórumos beírással, netán körlevéllel több sikert el lehetett volna érni, a csapatmorálra is jobban hatna, az ilyen hír oda való.
 

DeletedUser

Vendég
Ez az, pont jó helyen fogtad meg a témát, az erőd dolog a lényeg. :laugh:
A templomosnak ugyanannyi értelme lenne, mint ennek a bejelentésnek. Vagy egy olyannak hogy a lod már nem x tagú hanem x+1, vagy annak hogy kukutyinpéternek már 2 milliója van stb.
Mi értelme van ide beírni ezeket, ha nem az hogy itt éltessék őket, meg gratuláljanak hogy ti aztán tudtok valamit, netán még hajbókoljanak is ezeknek a híreknek, hiszen ő/ők a sztár/sztárok. Egy szövifórumos beírással, netán körlevéllel több sikert el lehetett volna érni, a csapatmorálra is jobban hatna, az ilyen hír oda való.

Tudod, hála az istennek nem volt még lehetőségem megismerni téged komolyabban, sem a kipécézett embereket, akiket minden erődből próbálsz kritizálni. A LOD-hoz sem állok túl közel, főleg nem a Colóshoz. De bemásoltak egy szép eredményt, egy komoly munka gyümölcsét az "általános beszélgetés" topicba. Ezután nem értem, Neked mi bajod van vele. Ez nem az a téma, ahol minden hozzászólásnak világmegváltó gondolatnak kell lennie szerintem. :)
 

DeletedUser15030

Vendég
Ez az, pont jó helyen fogtad meg a témát, az erőd dolog a lényeg. :laugh:
A templomosnak ugyanannyi értelme lenne, mint ennek a bejelentésnek. Vagy egy olyannak hogy a lod már nem x tagú hanem x+1, vagy annak hogy kukutyinpéternek már 2 milliója van stb.
Mi értelme van ide beírni ezeket, ha nem az hogy itt éltessék őket, meg gratuláljanak hogy ti aztán tudtok valamit, netán még hajbókoljanak is ezeknek a híreknek, hiszen ő/ők a sztár/sztárok. Egy szövifórumos beírással, netán körlevéllel több sikert el lehetett volna érni, a csapatmorálra is jobban hatna, az ilyen hír oda való.

Szóval mindenről lehet beszélni egy általános témában, bármenyire is triviális mert azoknak nincs semmi közük erödözéshez... kivéve erödös dolgokról mert az fúj!

Akkor csak azért is itt kérdezem meg, hadj föjjél egy kicsit a levedben:laugh:

Colon full JJ (ruha, fegyó) szetben tolom full ÉP-s pontozással az erödözést, de ugy érzem a kitérésem egy kicsit gyenge. Az ziher hogy a modern péncélzat ezután alap lesz mivel nincs fen a GG-m. Most a szetben 110 kitérésem van a kérdésem az lenne érdemes-e még 20 pontot rákölteni, hogy a játék a 130-as határral számoljon? Esetleg mások milyen módszert használnak rezis összeálításban a kitérés növelésére ?

Jö lenne ha legalább 2 oldalon keresztűl sikerülne megvitatni a dolog problematikáját és külön kérem, hogy 5ß-sek és egyébb erpdharcos szövi tagok is szóljanak hozzá a témához, hogy Aysakk lelki békéje is meglegyen miszerint ezt a kérdéskört nem lehet megvitatni egy mezei város/szövi fórumon. VILÁG ERÖDHARCOSAI GYÜLEKEZZETEk:tiszt::dél::észak:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent