Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Ez szomorú de nem értem mit vársz a support csapattól? Párbaj nem bűn, lopás ellen lehet tenni, amikor eldón írtak a harcokkal kapcsolatban nekünk készségesen segítettek és a kocsmai viselkedésért is csak akkor büntetnek ha jelentitek.
Amúgy én is csak azt tudom tanácsolni hogy ha nem foglalkozol vele meg fogja unni és lelép, még minden trollnak ez lett a sorsa.

Szerk.: Meg ez azért nem is ehhez a frissítéshez tartozik.
 
Utoljára szerkesztve:

Proli Pete

Well-Known Member
Ez szomorú de nem értem mit vársz a support csapattól? Párbaj nem bűn, lopás ellen lehet tenni, amikor eldón írtak a harcokkal kapcsolatban nekünk készségesen segítettek és a kocsmai viselkedésért is csak akkor büntetnek ha jelentitek.
Amúgy én is csak azt tudom tanácsolni hogy ha nem foglalkozol vele meg fogja unni és lelép, még minden trollnak ez lett a sorsa.

Szerk.: Meg ez azért nem is ehhez a frissítéshez tartozik.
Annyiban kapcsolódik, hogy a lopás megoldható lenne frissítéssel.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Amúgy a friss Nevadát épp veri szét troll. És semmi segítséget nem kapunk.
Amúgy itt nem értem milyen segítséget szeretnél kapni? Jelentsd aztán ha úgy ítéli a support kaphat pihit, de igazából még egy végleges tiltás sem biztos megoldást jelent. Amíg tud új karaktert regisztrálni és foglalkoztok is vele ez állandó probléma.
3523 bővítmény megtekintése

Erre van megoldási javaslatod, ha valaki ráhívással teszi tönkre az amúgy is gyengélkedő erődharcokat? Ideiglenesen átrakatás, de kétlem, hogy Klar örülne neki, ha ez a napi rutinja része kellene, hogy legyen :D
Az alapvető probléma az az, hogy explicit módon nincsen benne az ÁSzF-ben vagy a Szabályzatban, hogy ezen magatartásformát nem toleráljuk.

A posztod megírásáig egy játékos jelezte számunkra egy alkalommal a fennálló problémát (és azóta még egy), ahol minden további nélkül segítettünk neki. Ha nem jelzitek számunkra, akkor nem feltétlen szerzünk róla tudomást. Sajnos már a múltban is előfordult ilyen, de szerencsére sikerült ezt orvosolnunk különböző eszközök segítségével. Ez ha hosszabb ideig fennáll, akkor most sem lesz másképp és mi is törekedni fogunk ennek megoldására.

Az erődharcok áthelyezésével nincsen különösebb problémám, mivel kis erőbefektetéssel sok játékos számára tudunk elégedettséget okozni, a probléma ott kezdődik, ha ezzel a "jó szándékkal" picit visszaélnek a játékosok úgy, hogy nem törekednek arra, hogy időben legyen kihívva az erőd azon az alapon, miszerint mi úgyis megváltoztatjuk a kezdésének az időpontját.

(pár kevésbé releváns hozzászólást a 2.184-es frissítés kibeszélőjéből áthelyeztem ide)
 
Fent