Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ezt nem osztom. Én sok évig vezettem nagy szövit és kaptam mindenfélét és le is szartam azokat. De amikor egyik kedves játékostársunk gyülölettől vezérelve konkrétan azt vágta a fejemhez egy nagy (és végleges) veszekedés során hogy "legyen rákos a gyerekem"... na én onnantól zéró tolerenciát alkalmaztam. ( és bárki aki csak bevédte ezt az illetőt az is a szememben halott lett azonnal)
Igenis van az az írás amiért tökéletesen megérdemelt a végleges kizárás. Van egy szint ami alá nem megyünk. Ha valaki mégis, akkor arra az emberre nincs szükség a játékban. (és lényegtelen hogy azért mert ilyen primitív az illető , vagy csak annyira idióta hogy azt hiszi hogy valami még poénos)

Végleges kizárást nem osztogatnak csak úgy. Ezeket nem holmi b***meg után kapják hanem igenis olyan dolgokért amiért normális ember a való életben is kb megszakítja velük a kapcsolatot.
adxweK2W_700w_0.jpg


De a viccet félretéve.

Tényleg vannak olyan megszólalások, amiért jogos a tiltás.
De ez más játékoknál is így van, aki pl. rendszeresen xenofób és rasszista jelzőkkel tarkítja a kommunikációját, egyből repül bárhonnan.
Tekintet nélkül az accountja tartalmára, értékére.
Ugyanakkor fel sikerült ismerni, hogy azért egy "paszki" és társai óhatatlanul kicsúsznak az ember száján, és ezekre nincs is büntetés.
Én anno arra kaptam az első 5 büntetőpontomat, mikor az egyik kollégának azt mertem írni, hogy "buta vagy". Tehát fejlődés van e téren szerencsére.
Szerintem ez még bőven belefér a normális keretekbe.
De ezt a "rákosssh" témát, illetve a totalitárius rendszerekre utaló kifejezéseket hagyjuk a játékon kívül.
Eleve, német játékról beszélünk, gondolom pontosan ez miatt is különösen figyelnek az ilyen megnyilvánulásokra.
Az okokat pedig szerintem nem kell részletezni.
Ha valakivel pedig nagyon "perlekedni" szeretne az ember, akkor azt meg tegye úgy, hogy ne lehessen rá pontot adni. :D
 
Utoljára szerkesztve:

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Jó, valóban ha nagyon durva személyeskedéseket ír valaki/családtagoknak kíván egyéb dolgokat akkor tényleg megérdemli... de addig a szintig nem is gondoltam, mivel az nem normális dolog már... :)

Ha valakivel pedig nagyon "perlekedni" szeretne az ember, akkor azt meg tegye úgy, hogy ne lehessen rá pontot adni. :D
Győzze le pbben :D
 

-Lótusz-

Active Member
Bocs, kb 1 hete érdeklődtem, mikor kezdődik a tüzijáték gyűjtögetés? Válszt a ma naig nem kaptam, sőt, mivel már itt az idő és a napi feladatok között is szerepel a tüzijáték doboz, -de minek-, mert az akció még mindig nem indult be.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Bocs, kb 1 hete érdeklődtem, mikor kezdődik a tüzijáték gyűjtögetés? Válszt a ma naig nem kaptam, sőt, mivel már itt az idő és a napi feladatok között is szerepel a tüzijáték doboz, -de minek-, mert az akció még mindig nem indult be.
Szia! A kérdésed feltevésekor még nem volt nyilvános az esemény kezdete, azonban a július elsején publikált The West Times újság ezt az információt is tartalmazza. Júli 6. és 26. között fog zajlani az esemény.
 

-Lótusz-

Active Member
Szia! A kérdésed feltevésekor még nem volt nyilvános az esemény kezdete, azonban a július elsején publikált The West Times újság ezt az információt is tartalmazza. Júli 6. és 26. között fog zajlani az esemény.
Köszönöm a választ, de jobb lenne, ha hivatalosan -ahogy eddig is- tennétek meg a bejelentést, mert, bár nagyon restellem, de én nem olvasom az újságot, eddig sem olvastam és úgy érzem ezután sem fogom.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Köszönöm a választ, de jobb lenne, ha hivatalosan -ahogy eddig is- tennétek meg a bejelentést, mert, bár nagyon restellem, de én nem olvasom az újságot, eddig sem olvastam és úgy érzem ezután sem fogom.
Ki fog kerülni az eseményről szóló bejelentés még annak kezdete előtt, ígérem. Csupán egyfajta bónusz információként döntöttem úgy, hogy most belefoglalom az újságcikkembe.
 

gameR29

Veterán
Üdv!

Szükségem lenne egy kis segítségre. A (mellékelt képen megtalálható/megtekinthető) veterán kabáthoz milyen úton-módon lehet hozzájutni (a játékon belül)? A válaszokat előre is köszönöm!

veterankabat.jpg

Üdv: gameR29
 

gameR29

Veterán

Lacx

2x
Speed győztes 2022
A nyereményjátékos szavazatok hogy számítódnak?
Ha én minden világon játszok és ugyanarra szavazok, akkor előnyben vagyok/az én szavazatomnak nagyobb a súlya azzal szemben aki csak egy világon tud szavazni, nem? :D
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
A nyereményjátékos szavazatok hogy számítódnak?
Ha én minden világon játszok és ugyanarra szavazok, akkor előnyben vagyok/az én szavazatomnak nagyobb a súlya azzal szemben aki csak egy világon tud szavazni, nem? :D
Csinálsz multikat minden világra, és boostolod a saját képedet szavazatokkal :D
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
A nyereményjátékos szavazatok hogy számítódnak?
Ha én minden világon játszok és ugyanarra szavazok, akkor előnyben vagyok/az én szavazatomnak nagyobb a súlya azzal szemben aki csak egy világon tud szavazni, nem? :D
Teheted ezt is, és teheted azt is, hogy egy világon szavazol, a többin meg nem. Mindenki eldöntheti maga, belátása, avagy gondolkodásmódja szerint. De azt se felejtsük, hogy remélhetőleg több száz játékos véleménye alapján dől el a sorrend.
 

Rickie Ross

Active Member
Szoszi!

Mivel a "Rekordok bejelentő" szoba még mindig lakat alatt van, ezért ha lehet, egy újabb rekordot, ide jelentenék be. Hátha, valami csoda folytán felkerül a rekordlistára. Legnagyobb párbajpontú város: 2. hely, Florida, Italbolt, 11435 pont.

Köszönöm a semmirekellő várostársaim nevében is (KatalizátorosTonci, FejpénzesReyci, MatadorgyilkosroBIKA és azon pár kölcsönjátékos nevében, akik gyakran 72 órás pihenést biztosítottak a munkásoknak, keriseknek, iriseknek. Legyenek áldottak!)

Kartonos Józsi
 
Szoszi!

Mivel a "Rekordok bejelentő" szoba még mindig lakat alatt van, ezért ha lehet, egy újabb rekordot, ide jelentenék be. Hátha, valami csoda folytán felkerül a rekordlistára. Legnagyobb párbajpontú város: 2. hely, Florida, Italbolt, 11435 pont.

Köszönöm a semmirekellő várostársaim nevében is (KatalizátorosTonci, FejpénzesReyci, MatadorgyilkosroBIKA és azon pár kölcsönjátékos nevében, akik gyakran 72 órás pihenést biztosítottak a munkásoknak, keriseknek, iriseknek. Legyenek áldottak!)

Kartonos Józsi
Neked bármit,bárhol és bármikor.

Drága zsoli barátom
 
Fent