Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Deleted User - 779988

Vendég
Kedves Játékosok!

Az említett két téma azért került zárolásra, mert a fórumnak nem az a célja, hogy más játékosokat rossz fényben tüntessünk fel! Én sem értek egyet azzal, ha más játékos nevére kitett tárgyakat vesznek meg. Azonban ez ellen jelenleg nem tudunk mit tenni, így mindenkit óvatosságra intenék az értékesebb tárgyak cseréjénél. Mivel a probléma az elmúlt napokban több nemzetnél is előkerült, én személy szerint bízok benne, hogy rövidesen megoldás születik a problémára! Amint ez megtörténik, nagyon boldogan fogunk beszámolni róla nektek! :)
Mind tudjuk, hogy semmi se lesz ebből. Nem most fogják megoldani a piacos problémákat.

Ellenben rengeteg megoldása létezik a piaci károkozásokra:

  • Egy városban vagytok.
  • Kicsit veszélyesebb, de ha egy szövetségben vagytok.
  • Nagyon magas árakon teszitek ki a tárgyakat, amit majd visszaforgattok magatoknak.

Ahelyett, hogy különböző formákban sírtok gyakorlatilag az összes felületen, inkább ezen ismereteket terjesszétek. Ha csak tized ennyi erővel csináljátok, soha többet nem kell ilyen témákat érintenünk.

Leginkább az visszatetsző, hogy nagy csoportokat képviselő (értsd: város/szövivezető) egyének a leghangosabbak, miközben ők tehetnének a legtöbbet ez ellen. Míg ti több tíz-száz embert elérnétek közvetlenül, pl egy tg formájában, addig ezek a fórumos írások gyakorlatilag senkihez nem jutnak el.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Üdvözöllek A Nagy Jósteremben, ahol Enzo di Rosetti médium fejtheti meg az univerzum által kikövezett utat számodra.

Ha beleszeretnél tekinteni a jövődbe, nincs más dolgod, mint El Dorado vagy V1 világokon elolvasnod a Médium; Enzo di Rosetti profilját.



Kérlek tartsd tiszteletben az univerzum erejét, ha jóslást kértél legalább két hetet várj a következő jóslásig. Az univerzum nem szereti a türelmetlenkedést, adj időt a jóslatodnak.



Az utalással elfogadod, hogy megjelenjen itt a játékosneved fórumon!

Lehet kérni más nevére jóslást Nagy @Enzo di Rosetti?
 

Deleted User - 779988

Vendég
Kedves Matuka., a te lapjaid a Világ, Hold és a Mágus.
Az univerzum a közeljövődben instabilitást mutat, óvá int, hogy ebben az évben olyan új dolgokba kezdj bele amik instabillá tesznek téged.
A lapok szerint élvezd az életet, koncentrálj a saját boldogságodra, ugyanis a jövő éved egy új kezdet lehet amiben az univerzum erőteljesen támogatni fog téged. Nagy sikerekre számíthatsz majd, ne félj belekezdeni új, rég vágyott dolgokra. A mágus lap szerint a helyes út számodra a jövő évben az lesz, ha belevágsz egy új dologba, legyen az hobbi vagy bármely más dolog. S ezt az új dolgot nem fogod megbánni, sok éven keresztül elkísérhet majd. Viszont ezt az évet töltsd még a pihenéssel és a relaxációval.


XHg3aQh.jpg
9xnjuRK.jpg
XOIYouy.jpg
Speed off, az Univerzum megmondja, kudarc lesz.
 

gameR29

Veterán
Sziasztok!

Lehet már valaki feltette ezt a kérdést, de mostanság sajnos nem igazán tudok időt szakítani fórum olvasására.
Az idei évben mikortól lesz elérhető az ünnepi kiárusítás, vagy van e esetleg ezzel kapcsolatban bármiféle információnk? (Tavaly december 16-ától már elérhető volt az esemény, ezért gondoltam rákérdezek van e ezzel kapcsolatban bármiféle hasznos információnk?)

Üdv: gameR29
 

Figura

(Kizárva)
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Lehet már valaki feltette ezt a kérdést, de mostanság sajnos nem igazán tudok időt szakítani fórum olvasására.
Az idei évben mikortól lesz elérhető az ünnepi kiárusítás, vagy van e esetleg ezzel kapcsolatban bármiféle információnk? (Tavaly december 16-ától már elérhető volt az esemény, ezért gondoltam rákérdezek van e ezzel kapcsolatban bármiféle hasznos információnk?)

Üdv: gameR29
Február fele már biztosan.
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!

Lehet már valaki feltette ezt a kérdést, de mostanság sajnos nem igazán tudok időt szakítani fórum olvasására.
Az idei évben mikortól lesz elérhető az ünnepi kiárusítás, vagy van e esetleg ezzel kapcsolatban bármiféle információnk? (Tavaly december 16-ától már elérhető volt az esemény, ezért gondoltam rákérdezek van e ezzel kapcsolatban bármiféle hasznos információnk?)

Üdv: gameR29

Jövőhéten várható.
 

krcsirke

el pollo diablo
Pont ezen gondolkoztam tegnap :D csak az a sok kalandtárgy ne lenne :(

Na igen :D Viszont, legalább nem csak egyedül én törtem rajta a fejemet, valamilyen választ legalább látsz így, lehet spóroltam neked egy kis kötit, vagy éppen most belevágsz miatta :D
Mivel régebbi világokon a pénz nem ér annyit, így lehet oda nem jó, de ahol kevés a pénz vagy eladni nem nagyon tudsz, oda nem is rossz, ha bajszosnak eladod a ládák tartalmát. Én nekem speciel nem kellett nagyon már semmi az idei téli eseményből (Cortinám van, építeni nem építek, halász szett rögtön jött első ládából), így gondolkoztam, hogy vegyek sok 2020-as zsákot és próbáljam eladni őket, vagy kockáztassunk meg a 10 kötis csomagokat. Medál/buff és kötvény rész tetszett belőlük, ahogy számoltam 1:4-hez az esély, hogy azt nyitok, így belevágtam, végeredményt megosztottam, ha netalán más is elgondolkozott már rajta, hogy lásson egy nagyobb mintát.
 
Fent