Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17665

Vendég
Tényleg o_O azt meg sem néztem mivel az nem érint. :p Nem számoltam utána még, hogy amerikai szett+rajongói szett+hawaii szett+Jhon Hanckok szett illetve az eventes fegyverekkel összekombinált ruházattal hány % termék találási esélyt lehet kihozni. De így első tippelésre olyan 130-140% ra tippelek. Ha ez mellé még vesszük a 25% terméktalálós zsákmányos buffot illetve egy prémezett kalandort már majdnem 200% körül járunk:confused: ez azért nem semmi...

Betan neztem a multkor, egy kalandor alatt, ezust meloval. 48db kave esett a tagnak. :D
Tavaly még orultunk a 10-15dbnek. :D
 

Kenneth G

Kroki-fan

DeletedUser17665

Vendég
Akkor most lengyelek miatt nem lehet kiírni, mert náluk hamarabb van általában frissítés? :eek: Amúgy spanyolok kiírták már. Ők is csókosok mint a lengyelek, csak ők frissítést/infókat írhatnak ki időben?

.
Már egységes a frissítés minden szerveren, így várhatóan ide is ekkor jön (jún.26).

Nem. Csak erre reagáltam, nem egységes teljesen.
 

jaklee

Veteran Member
Értem. :) A lengyeleknél van csak eltérés, nem? Ők ilyen "teszt-nemzet" mert elég aktívak.

Ki lehetne attól még írni .net-es alapján, úgyis odakerül, hogy az időpont módosulhat. Valószínű úgyse fog, de ha mégis sincs semmi "következménye". Bár nem tudom mennyire engedékeny inno ilyen téren,de szerintem ebből nem lehet baj.
 

krcsirke

el pollo diablo
Viszont érdekesebb az lesz, mit írnak az eventről. Bétán semmi hír, így nincs mit fordítanom, szettbónuszt kitettem, azon kívül más érdemi változást nem láttam.
 

hofitomi

Nemcsak harmonikázik,lőni is tud.
Ezzel a hawaii szettes érdekes módosításból mikor lesz valami érdemben? Az mpi-s jelentéseket olyan gyorsan elbíráljátok ,ezt nem lehet valahogy megsürgetni ?Meddig megy a sunnyogás? Az andalus lószettnél bejött,most is ez a cél?
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ezzel a hawaii szettes érdekes módosításból mikor lesz valami érdemben? Az mpi-s jelentéseket olyan gyorsan elbíráljátok ,ezt nem lehet valahogy megsürgetni ?Meddig megy a sunnyogás? Az andalus lószettnél bejött,most is ez a cél?
Amíg valaki nem perel, addig nyugodt szívvel el tudják sunnyogni, mondjuk utána akkor vége a játéknak.
 

DeletedUser17665

Vendég
Ezzel a hawaii szettes érdekes módosításból mikor lesz valami érdemben? Az mpi-s jelentéseket olyan gyorsan elbíráljátok ,ezt nem lehet valahogy megsürgetni ?Meddig megy a sunnyogás? Az andalus lószettnél bejött,most is ez a cél?

A türelmedet kérjük.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent