Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

jaklee

Veteran Member
Na, mikor jelentitek be, hogy pár nap múlva jön frissítés? Hátha nem hagyjátok most figyelmen kívül ezt a hsz-t, ahogy az előző 2, ezzel a témával kapcsolatos hozzászólásomat. :)

Bírói sípot érinti elég rendesen. Sokan tervezik fejleszteni, azokkal nem kéne kicseszni! Legyen idejük beszerezni a maradékot /eladni, ha úgy látják mégse tudnak összeszedni frissítésig eleget/ ne 1 éjszakát hagyjatok a játékosoknak...
 

DeletedUser17483

Vendég
keddre várható a frissítés, kb mindig kedden szokott lenni (meg 1 héttel bétás után) ...
lehet azért nem írnak róla mert nem kaptak hivatalos infót ... de egy korábbi hozzászólásomban ezért mondtam, ha hivatalos kiírást nem is , nem hivatalsot csinálhatnának, azt szerintem nem bünteti az inno, és a játékosoknak eléggé kedvezne ... ha nem is tudnak pontos adatot , időt mondani , de egy viszonyítási alap lehetne, mint ahogy jaklee mondja a sípot ... sokat cserélik/cserélnék, ha bejön a frissítés csak lesnek majd hogy már nem lehet ...
 

DeletedUser17479

Vendég
Ezzel a hawaii szettes érdekes módosításból mikor lesz valami érdemben? Az mpi-s jelentéseket olyan gyorsan elbíráljátok ,ezt nem lehet valahogy megsürgetni ?Meddig megy a sunnyogás? Az andalus lószettnél bejött,most is ez a cél?

A jelentések elbírálása a mi feladatunk, a szettbónok variálása a fejlesztőké.
 

DeletedUser7602

Vendég
Sziasztok!

*Egy kis érdekesség*

Nem tudom kiben merült fel az gondolat... De talán nem vagyok egyedül ezzel, hogy kíváncsi vagyok, hogy ha szint emelés lenne ismételten a játékban (~180), mik lennének a számok, mennyi tp kellene a szintekhez, mennyi kellene a 180-hoz mondjuk, aki 150-es már, hova kerülne rögtön, mennyi szintet ugrana... stb...

Nos, csináltam egy előzetes becslést (150->180ig), hogy hogyan is nézne ez ki majd, ha eljön a szint emelés ideje. (ha eljön)
Aki kíváncsi erre, amit fentebb írtam, írjon itt, és megnézzük hol tart(ana) ;)


ui.: Ha van erre valahol már kalkulator, vagy script, vagy mittudom én mi, akkor sorry... én hagyományosan papir+tollat használtam :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

kopoltyu

Active Member
Sziasztok!

*Egy kis érdekesség*

Nem tudom kiben merült fel az gondolat... De talán nem vagyok egyedül ezzel, hogy kíváncsi vagyok, hogy ha szint emelés lenne ismételten a játékban (~180), mik lennének a számok, mennyi tp kellene a szintekhez, mennyi kellene a 180-hoz mondjuk, aki 150-es már, hova kerülne rögtön, mennyi szintet ugrana... stb...

Nos, csináltam egy előzetes becslést (150->180ig), hogy hogyan is nézne ez ki majd, ha eljön a szint emelés ideje. (ha eljön)
Aki kíváncsi erre, amit fentebb írtam, írjon itt, és megnézzük hol tart(ana) ;)


ui.: Ha van erre valahol már kalkulator, vagy script, vagy mittudom én mi, akkor sorry... én hagyományosan papir+tollat használtam :)

Szerintem nagyon jó lenne egy szintemelés.
Ha rajtam múlna jó sok tp lenne az új szintek között, hogy legyen megint cél.. Ne legyen a fél toplista egyből 180 vagy 200as szintű.
Sok új dolog jönne a játékba és ezek végre a régi játékosoknak kedveznének.

- Kellenének új munkák, új termékekkel
- Új ruhatár a városban megemelt boltszintekkel
- Új fényes tárgyak a szintekhez igazítva
- Új kalandok (napi kalandok is)

A régi játékosoknak akik már rég elérték a maximum szintet, gyűjtőként összegyűjtötték amit lehet, nem sok cél van már a játékban, lehet ez adna egy lökést...
 

DeletedUser7602

Vendég
Szerintem nagyon jó lenne egy szintemelés.
Ha rajtam múlna jó sok tp lenne az új szintek között, hogy legyen megint cél..

Nos, attól nem kell tartani, hogy "mindenki" 180-ason rohangálna... sőőőt... amennyiben így lesz ha lesz a szint emelés, ahogy számoltam, alapul véve 1-150ig jutást, és feltételezve, hogy ugyan ilyen arányban nő majd tovább 180-ra.... Jelen állás szerint konkrétan egy, azaz 1 ember lépi meg instant a 180at, a V1 top elsője... egy kicsi kell Deanie-nak is...
 
Fent