Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kenneth G

Kroki-fan
Ez megint olyan trehány cirkusz lett, csak másképp. :D
Tegnap dakotán gyengülés itala nagyon ritkában, de iowán rendkívüliben volt.
Ma jacksonvillen szürkében van a fegyverláda, de floridán meg nagyon ritkában.
Szerintem adottan kéne kategorizálni mi hol legyen, mert ez így nem teljesen igazságos. :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Akit érdekel mi van a kártyákban bővebben, itt van róla egy kép:
v4alWLt.png
 

krcsirke

el pollo diablo
Végül a foci ruhák mindegyik darabja eladható lesz illetve fejleszthető mit tudtál meg erről csirke?

2014-es foci ruhák (labda, síp, ing, nadrág, cipő) fejleszthetőek, síp és labda piacolható jelenleg még, de mivel az új kék fociszett jobbosának és balosának hiányzik a sebzése, így várható egy javítás hétfőn remélhetőleg, vagy kedden javítva érkezik meg hozzánk. Ha valamit megtudok természetesen megírom itt, mint holnap alkotok ide egy kalandleírást az új kalandról.
 

krcsirke

el pollo diablo
Közben bétán volt egy kisebb update, amit észrevettem az alábbiak:
  • Kapitányi karszalag és a pom pom kapott rendes sebzést:
  • 8e6zdpj.png
    E92nNgM.png

  • 2014-es foci cuccok közül csak a síp eladható a piacon (sajnos), fekete labda és a többi kalandtárgy továbbra is piacolható.
  • Kártyák találati esélyének változásában történt-e változás még nem tudom, de utána járok.

Ha valami más változást is észreveszek, vagy megtudok valami újat, szerkesztem majd a hozzászólásomat.

Szerk: Megkérdeztem a bétás CM-et, javítottak a kártya találati esélyen, frissítés előtt átlagosan 6250 (!) munka kellett a 250 kártyához, most már 2500, ami azt jelenti, minden 10. munka (10%-os esély). A tartalma nem változott, semelyik tárgy esélyéhez nem nyúltak hozzá, tehát eshet 2014es focitárgy, igaz kis eséllyel, mint eddig.
Rákérdeztem, hogy a jövőben mindegyik 2014-es focitárgy eladható lesz-e, talán választ kaptam.

Szettbónusz 150esen (6 rész a max, mivel 2 terméke van):
pOw0NmH.png
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

beszéltem bétán egy Inno-s emberkével,a David és a Hooker szettbónjai nem lesznek változtatva.
Bár én is megvettem a hawaii-t,nagyon szemét dolognak tartom részükről,hogy kb. mehet a kukába a 2-3-as hooker.
Adhatott volna sebességet,vagy tp-t,akkor talán megérné a teljes szettet viselni.
 

krcsirke

el pollo diablo
Új kalandsor leírása:

Fekete focilabda megszerzése kék kártyából vagy piacról, utána termék helyére betenni (mindegyik kalandnál alapkövetelmény, hogy termék helyén ott legyen a labda), John-nál az alábbi kaland lesz:
  • - Fekete focilabda felvétele
  • - Felfedezőút (30 perc)
  • - Banditák ellen nyert párbaj : 15/15
Jutalom 500 Tp és 500$

Ezután Henry-nél:
  • - Ceruza 1/1
  • - Vörös zsírkréta 1/1
  • - Kék zsírkréta 1/1
  • - Zöld zsírkréta 1/1
Jutalom: Játék szabályai és Rajz a pályáról

Ceruzát Waupee adja:
  • - Fa1/1
  • - Szén 1/1
  • - Éles Bowiekés 1/1
Jutalom: Ceruza

Maria-nál van a következő kaland:

  • - Bogyók 10/10
  • - Gyapjú 10/10
Jutalom: Egy kapitány karszalagja és 300 Tp

Henry-nél folytatódik:
  • - Fekete ing 1/1
  • - Fekete rövidnadrág 1/1
  • - Fekete nyakpánt 1/1
  • - Fekete fejpánt 1/1
  • - Fekete kézileg készített mokaszin 1/1
Jutalom: Kék szurkolói póló

Mokaszin Waupee-tól szerezhető
  • - Bölényprém 3/3
  • - Kék rongy 1/1
  • - Kék rövidnadrág 1/1
  • - Kék nyakpánt 1/1
  • - Kék fejpánt 1/1
Jutalom: Fekete kézileg készített mokaszin

Henry:
  • - Telegráf oszlopok állítása (3 óra)
  • - Felfedezőút (3 óra)
Jutalom: Úri vacsora és 500 Tp

Henry:
  • - Plakátok felragasztása (3 óra)
  • - Újságárulás' (3 óra)
  • - Felfedezőút(4 óra)
  • - Megtett távolság: 5000/5000
Jutalom: 500 Tp és 200$

Henry:
  • - Lazac 50/50
  • - Sonka 10/10
  • - Pisztráng 30/30
Jutalom: Régi focis cipő, Régi focis nadrág és 100$

Henry:
  • - Vedd fel Régi focis cipő 1/1
  • - Vedd fel Kék szurkolói póló 1/1
  • - Vedd fel Régi focis nadrág 1/1
  • - Vedd fel Egy kapitány karszalagja 1/1
  • - Vedd fel Kék nyakpánt 1/1
  • - Vedd fel Kék fejpánt 1/1
Jutalom: 100 Tp

Henry:

Itt választani lehet két útvonal közt, végső jutalomtól függetlenül:
Jutalom itt Sárga kártya.

Első lehetőség:

Henry:
  • Veszíts Scott ellen
Jutalom: Piros kártya

Maria:
  • Szürke bőrdzseki 1/1
  • Sült pulyka
Jutalom: 250 Tp

Második lehetőség:

Henry:
  • Kulacs 1/1
Jutalom: 500 Tp

Henry:
  • Whiskey 12/12
Jutalom: Piros kártya és 250 Tp


Miután választottunk útvonalat és lezártuk Henrynél a kalandot, Maria-nál kaland:
  • - Kerítésjavítás (3 óra)
  • - Kereskedelem (5 óra)
  • - Fűnyírás a legelőn (2 óra)
Jutalom: Pompomlány kék pom-pomja

Henry:

Nem igényel semmit, egyszerűen le kell zárni a kalandot az eredményért és a jutalomért:

Jutalom: Focis doboz, 2000$ és 800 Tp

Focis doboz tartalma:

q3F1xFf.png

Illetve: https://tw-calc.net/quests/group/186, igaz még nem teljes ez.

Ha valami pontatlan, vagy elírtam volna, netalán kimaradt, akkor jelezzétek felém.
 
Utoljára szerkesztve:

krcsirke

el pollo diablo
Ez időhöz kötött kaland lesz, vagy állandó elem marad?

Kártyák 28ig találhatóak munkákkal (kivéve városban templom építés). Kalandnál nem figyeltem meg homokóra jelét, bár ugye a kalandtárgyak piacolhatóak, így a kérdés remek.
Közben választ is találtam: Kaland nem időhöz kötött jelenleg, egyedül a fekete focilabda a kalandnak a feltétele.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17605

Vendég
Ez szép, de én nem ezért vettem a szettet... És szerintem nem csak én vagyok ezzel így... Mit kezdjek egy párbajos szetten terméktalálással? Na meg ott az amerikai szett. Vagy legyen jobb annál, vagy tegyék rendben a sebzés bónt. Persze ez az én álláspontom, lehet valakinek így jön majd be :D
 

DeletedUser7602

Vendég
Ez szép, de én nem ezért vettem a szettet... És szerintem nem csak én vagyok ezzel így... Mit kezdjek egy párbajos szetten terméktalálással? Na meg ott az amerikai szett. Vagy legyen jobb annál, vagy tegyék rendben a sebzés bónt. Persze ez az én álláspontom, lehet valakinek így jön majd be :D

Maximálisan egyet értek... én sem ezért vettem... nagyon nem... mondhatni ez volt a fő ok, a párbaj sebzés.
Jack, ilyen esetben mi a hivatalos eljárás, ha így mégsem kérem a szettet? Ezt meg lehet csinálni hogy utolag modositanak ? Es ezt most nagyon komolyan kérdezem... 72 ezer forintom van ebben, nem egy lerázó választ szeretnék kapni...
 

DeletedUser17665

Vendég
Maximálisan egyet értek... én sem ezért vettem... nagyon nem... mondhatni ez volt a fő ok, a párbaj sebzés.
Jack, ilyen esetben mi a hivatalos eljárás, ha így mégsem kérem a szettet? Ezt meg lehet csinálni hogy utolag modositanak ? Es ezt most nagyon komolyan kérdezem... 72 ezer forintom van ebben, nem egy lerázó választ szeretnék kapni...

Hivatalos formában, írj egy levelet a Supportra, DaN-nek címezve.
 
Fent