Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser7602

Vendég
Sziasztok hogy lehet megszerezni a
A legendás arany szablyát. ha valaki tud segíteni

A "kérdésedben" segíteni és speciel nem tudok, már amennyiben ez kérdés volt... De, régen láttam ennyi hibát egy hsz-ben... :eek:
Ne haragudj, de ez aggasztó... Nem zavar ha valaki elgépel valamit, vagy hibázik más módon, és is szoktam, de ez nem semmi. Biztos nálam van a hiba, hogy ez miatt írok egy hsz-t, de érthetetlen számomra, hogy valaki nem nézi át azt, amit leír.
 

DeletedUser17809

Vendég
Sziasztok !
Szeretnék kérni egy kis segítséget tőletek, ha valaki tudja hogy lehet megszerezni " a legendás arany szablyát" kérem írja meg ha lehet. Köszönöm.
Bocsi az előző írásomért csak nem volt nálam szemüveg és este írtam gyorsan :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Sziasztok !
Szeretnék kérni egy kis segítséget tőletek, ha valaki tudja hogy lehet megszerezni " a legendás arany szablyát" kérem írja meg ha lehet. Köszönöm.
Bocsi az előző írásomért csak nem volt nálam szemüveg és este írtam gyorsan :)

Semmi gond, ez előfordul, igy már sokkal jobb.
Jó a link amit néztél... ha az előfeltételeket teljesítetted. Megszerezted az új fényes coltot már?
Most hülyén hangzik, de volt akinek nem volt logikus, hogy a régi arany fegyverszett feltétel hogy meglegyen.
Tehát ha ezek megvannak, lehet kezdeni megcsinálni az uj fényes coltot először:
https://tw-calc.net/quests/group/183#2953
Ha ez megvan jön a link, amit írtál, vagy ez is ugyan az, bár szerintem átláthatóbb:
https://forum.the-west.hu/index.php...tÉkkal-kapcsolatban.1411/page-120#post-248820
(Itt az oldalon csirke mester hozzászólásában találod a leírást, a spoiler részt, ha lenyitod)
 

DeletedUser17809

Vendég
Köszönöm!
Akkor ezért nem megy mert csak a arany szablya és az arany puska van meg nekem. Jó melléfogtam :)))
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán elindult a kártyavadászat! 250 kék kártyát tudsz találni bármilyen munkánál (illetve napi kaland is ad egyet), tartalmai kalandtárgyak és buffok! Amint sikerült megszerezned a kártyából a labdát, irány a kocsma és keresd John-t az új kalandsorért! Labdát fel kell venni, hogy lásd a kalandot, de mivel jelenleg úgy tűnik hibás (elveszi a labdát ami Henrynél adná a kalandot), így javításig nem javasolt vele foglalkozni.
 
Utoljára szerkesztve:

Vaimo

Veteran Member
Bétán elindult a kártyavadászat! 250 kék kártyát tudsz találni bármilyen munkánál (illetve napi kaland is ad egyet), tartalmai kalandtárgyak és buffok! Amint sikerült megszerezned a kártyából a labdát, irány a kocsma és keresd John-t az új kalandsorért! Labdát fel kell venni, hogy lásd a kalandot, de mivel jelenleg úgy tűnik hibás (elveszi a labdát ami Henrynél adná a kalandot), így javításig nem javasolt vele foglalkozni.


Szia

Van már tapasztalatod hogy a meló nehezen adja a kék kártyákat vagy nem??
 

krcsirke

el pollo diablo
Basszus kulcs ...
Akkor lehet majd enni az energia töltőket . :eek:

250 kártya, vb 30 napos. Ha így nézed akkor van időd.

6250 energiából kb megoldhatod a 250 kártyát átlagosan.

Szerk: Bétán az event 28-ig tart, szóval két heted lesz kb itt.
Régi focis szett darabokat nehezen találsz majd a kártyákból, kicsi az esélye a teljes szettet, hogy megtaláld, de később piacolhatóak lesznek és lehetséges, hogy fejleszthetőek is.
Amerikai szettel nem jön jobban a kártya.
 
Utoljára szerkesztve:

Vaimo

Veteran Member
250 kártya, vb 30 napos. Ha így nézed akkor van időd.

6250 energiából kb megoldhatod a 250 kártyát átlagosan.



Akkor sem vagyok ettől az egesz
Szerk: Bétán az event 28-ig tart, szóval két heted lesz kb itt.
250 kártya, vb 30 napos. Ha így nézed akkor van időd.

6250 energiából kb megoldhatod a 250 kártyát átlagosan.

Szerk: Bétán az event 28-ig tart, szóval két heted lesz kb itt.
Régi focis szett darabokat nehezen találsz majd a kártyákból, kicsi az esélye a teljes szettet, hogy megtaláld, de később piacolhatóak lesznek és lehetséges, hogy fejleszthetőek is.



De elég sok világ van ....:confused:
 

DeletedUser17665

Vendég
Érdemes lesz mindenkinek, akinek van rá lehetősége, egy 2 hetes VIPbe fektetni. Könnyebben megvalósítható a dolog. (250 kártyás játékra)
 

krcsirke

el pollo diablo
Mivel a kártya is adhat prém medált, illetve van raktáron is biztosan, azokból is megoldható, aki nem akarna rögözni. Van még egy hét, addig mindenki be tud tárazni energia buffokból (tea, hálózsák és társai), szóval rá lehet gyúrni.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Hali,
van ez a tippjáték, foci vb, ma mutattak linket, én sehol se találtam.. Hivatalos az Orosz-Szaud 2-2 meccs eredménye? Mert akkor házat-anyóst, mindent rá kell rakni.. :) Erről van valamilyen info?
Illetve nem lehet x-re fogadni. Csoportmeccseken azért előfordul. (kiesésnél is, de ott eldöntik így vagy úgy előbb-utóbb.)

Előre is köszönöm!
Old
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17479

Vendég
Hali,
van ez a tippjáték, foci vb, ma mutattak linket, én sehol se találtam.. Hivatalos az Orosz-Szaud 2-2 meccs eredménye? Mert akkor házat-anyóst, mindent rá kell rakni.. :) Erről van valamilyen info?
Illetve nem lehet x-re fogadni. Csoportmeccseken azért előfordul. (kiesésnél is, de ott eldöntik így vagy úgy előbb-utóbb.)

Előre is köszönöm!
Old

Elvileg még nincs hivatalos link, fogalmam sincs honnan kaptad...
 

krcsirke

el pollo diablo
Elvileg még nincs hivatalos link, fogalmam sincs honnan kaptad...

3ea181e4-04de-4a61-a8fb-6cf77d66581c.png
 

DeletedUser

Vendég
Az erődharc VB linkjén található. Kb. 1 hete rákattintottam a könyvjelzőknél, és már akkor láttam, hogy a VB-re lehet tippelni. :p
 
Fent