Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kenneth G

Kroki-fan
Valaki ennyit költsön egy párbajhős szettre, ami ad tp bonuszt egy uj vilagon? Hááát.. nem tul jo ötlet szerintem. De ha van ra keret... Egy event, es jön ki normalis szett, ami melora ad pontokat, nem párbaj skillekre :)
Tipikus olyan szett, ami új világra készült.
Am meg ezért veszik meg sokan a 4,7k rögöst, mert ad munkapontot.
 

DeletedUser

Vendég
Számoltam kicsit...Floridán fejlesztett Hooker-t szerintem simán verni fogja mind pontban,mind szettbónuszban. Oké,kevesebbet ad egy rezisztes párbajos alapképességeire,de összességében úgy hiszem,hogy egy nagyon fasza kis kevert pontozást lehet vele csinálni. Anno ugyanezt csináltam a Cullen-nel is,akkor bejött,kíváncsi leszek most.

De azt aláírom,hogy szép kis ára van...
 

DeletedUser7602

Vendég
Tipikus olyan szett, ami új világra készült.
Am meg ezért veszik meg sokan a 4,7k rögöst, mert ad munkapontot.
Nos... hátha valaki rekordot akar dönteni :D akkor viszont hajrá neki...
Igaz most nincs mas lehetőségük az uj világon, mint ez... de közel sem nevezném optimálisnak munkára. A kis munkák mennek vele, de hamar el lehet jutni a térkép közepére, ott már nem megy vele semmire, annyi pontot nem ad, hogy bőven válogathasson az ezüst munkák között ugy, hogy ne tömje magába a rózsavizet, mert annyit sérül... Kezdésnek jó, míg nem jön jobb, de egy "kezdő" szettnek mint olyan, kissé drága szerintem.

Párbaj meg, hát kis matek, aztán kiderül mire jó, mit lehet kihozni belőle.
 

Adam.d666

Member
Szép napot! "A The West titkai" kalandnál a "Levél egy idegentől"-ben azt írták, hogy a kaland során kiderül néhány titok, mint pl. hogy pontosan mire is jó az ima (vagy csak annyi előnye van, hogy megszerezhető vele a teknős?). Ezek össze lesznek foglalva valahol a kaland befejezése után (pl a krónika kinyitható és olvasható lesz?), vagy ne számítsak semmi hasonlóra? :D
 

DeletedUser17665

Vendég
Szép napot! "A The West titkai" kalandnál a "Levél egy idegentől"-ben azt írták, hogy a kaland során kiderül néhány titok, mint pl. hogy pontosan mire is jó az ima (vagy csak annyi előnye van, hogy megszerezhető vele a teknős?). Ezek össze lesznek foglalva valahol a kaland befejezése után (pl a krónika kinyitható és olvasható lesz?), vagy ne számítsak semmi hasonlóra? :D

 

Kenneth G

Kroki-fan
Nos... hátha valaki rekordot akar dönteni :D akkor viszont hajrá neki...
Igaz most nincs mas lehetőségük az uj világon, mint ez... de közel sem nevezném optimálisnak munkára. A kis munkák mennek vele, de hamar el lehet jutni a térkép közepére, ott már nem megy vele semmire, annyi pontot nem ad, hogy bőven válogathasson az ezüst munkák között ugy, hogy ne tömje magába a rózsavizet, mert annyit sérül... Kezdésnek jó, míg nem jön jobb, de egy "kezdő" szettnek mint olyan, kissé drága szerintem.

Párbaj meg, hát kis matek, aztán kiderül mire jó, mit lehet kihozni belőle.

Magasabb szinten nincs értelme 15 mp-s munkákat nyomni, arra már inkább templom.
Viszont párbajban a tp-bón nem rossz.
 

DeletedUser

Vendég
Én csak egy megállapítást cáfoltam meg. Nem azt írtam, hogy én azt nyomom, vagy hogy 10 óra szabadidőm van. Egyébként ha ügyes vagy, több mint a dupláját megkapod az 1 órás templomnak. :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Én csak egy megállapítást cáfoltam meg. Nem azt írtam, hogy én azt nyomom, vagy hogy 10 óra szabadidőm van. Egyébként ha ügyes vagy, több mint a dupláját megkapod az 1 órás templomnak. :)
Én is csak példát vázoltam fel, csak úgy értettem, nem mindenkinek van 10 órája nyomni.
(és mi számít duplának? :P egy ötös szintű templomnak 15 mps munkával megszerzem 5 perc alatt a kétszeresét)
 

DeletedUser

Vendég
(egyébként ez már nem teljesen igaz, a floridás templomok lassan verik már a 15 mp-t is)

150-es szinten, cuccal, pontozással (sérülés csökkentése), (buffal), 15 másodperc átlagosan hozhat 75 tp-t ha jól csinálod. (ezüst meló). Napi 8-10 munka között könnyedén lehet váltogatni, de legalább 5 db meló biztos lesz olyan ezüstként, ami legalább 70-75 tp-t ad. Van ahol 80-95 is jöhet.
Egy perc az 60 másodperc, azaz 4x75tp átlagosan. Az 300 tp egy perc alatt. Szorozzuk be csak 50 perccel, a maradék 10 perc legyen a munkák közötti sétálgatás. (természetesen vippel, buffal). 300tpx50perc= 15.000 tp. Bőven a duplája az 5ß Soldiers Town-ban épített 1 órából kapott legnagyobb tapasztalatának. (6.659x2=13.318)
Tegyük fel egy építő 22-23 órát épít naponta, az 23x4.000tp 5ß templomával. 92.000tp egy nap. Ez 6 óra 15 secezés. De ez már csak érdekesség. :) Remélem így minden tiszta.
 

DeletedUser7602

Vendég
150-es szinten, cuccal, pontozással (sérülés csökkentése), (buffal), 15 másodperc átlagosan hozhat ....



Ezek csak a mai aktuális középső melók, simán mehet 18000TP fölé is egy óra alatt*, és ebben még nincs is a zsákmányból (is) eshető 25%os 8 órás tp buff ellőve. Ha van aki kerizik 15sec-kel órákon át, biztos van, akit ez a játék hajt. Más nem akkor, ha lesz szint emelés :D

Es ugye azt se feledjük, hogy mennyi pénz jön be közben így (jelen esetben átlag 836$ percenként, ami a fent használt számítás alapján behelyettesítve óránként 41800$ , nem számolva a közben esett egyéb eladható cuccokkal) mindez úgy, hogy lényegében "csak" TP-zel. Bőven fedez mindenféle egyéb kiadást a rágódohánytól kezdve a rózsavízig mindent, és még rengeteg meg is marad plusz haszonnak.

A templom építés inkább kényelmes és jó tp szerző módszernek nevezném, csak néha el kell szívni egy cigit a motiváció miatt, és lényegében minden megy magától. A 15sec meló viszont teljes figyelmet kíván, nem könnyű módszer, viszont a leghatásosabb kétségtelenül. Ez csak szimpla matek, az nem hazudik sosem :)

Ha már valaki az aktív játék idejét a fentebb említett módszerrel tölti, a többit meg templommal, ha nincs gép előtt, akkor ez a favorit kombináció szerintem.

*Nem ártanak ha megvannak a top cuccok hozzá.
 

jaklee

Veteran Member
Nem kamuk igazából... Kalandszöveg ;)

"Henry Walker: "Ú, ne! Az oldalak olvashatatlanok, milyen kiábrándító. Olyan közel voltunk hozzá, hogy megtudjuk, ami mindig is érdekelt minket...miért vannak unikornisok a felhőkön? Miért olyan fontosak a szamarak itt? Mik a drámakirálynők, akik a bajuszuk mögé bújnak? Sosem tudjuk meg...várj, egy oldal olvasható még: egy recept egy titkos születésnapi tortához. Fiatalít és különösen vicces ünnepekkor. Érdekesen hangzik. Meg kellene próbáljuk megsütni és megenni a 10. évfordulójára a találkozásunknak,nem?""
 

krcsirke

el pollo diablo
2.79-es frissítés megérkezett bétára: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-79.3326/

Kezdésnek az új, illetve megújult tárgyakról egy kép:
SIYQvpj.png


Album link: https://imgur.com/a/HUnvh1k


Lássuk, mik az újdonságok:

Foci event
22 játékos, 2 csapat és a labda ... mi lehet ez? Állj készen a csodálatos érzelmekre a foci meccsek alatt.

Az új kalandor 15 kalandot tartalmazz minden játékos számára. A kalandsor elérhető lesz Június 7-től.(bétás indulási dátum)

Kalandsor befejezésért, egy eredményt, "Légy csapatkapitány" kapsz jutalmul.

Megjegyzés: A kalandsor lezárásért egy "Kék kártyát" kapsz jutalmul:
f2d5c078-1349-497c-8b4c-951345c69a27.png


Szeretnénk meglepni téged!
A születésnapi ünneplésnek már vége, de még mindig egy igen különleges év számukra ez az év. Szeretnénk még több szórakozást biztosítani, így Július 14-től(lehet június, majd kiderül), megtudod majd találni a focis tárgyakat 2014-ből. További információk később. Összes focis tárgy 2014-ből fejleszthető lesz mostantól.

Hibajavítások

Füstszűrős cigaretta
A füstszűrős cigaretta túl sok motivációt adott, ami kerekítési gondot okozott. Meg lett változtatva egész számokra, így ez a probléma többet nem áll fent.


Hawaii zöld szoknya
A Hawaii zöld szoknya nem volt árverezhető, most már egyezik a szett többi részével (magyarul piacolható).

Annyit hozzáteszek két új szettünk lesz, mint a fent olvasható kék fociszett, illetve a foci fan szett:
GGsepF8.png
Szett bónuszok héten kiderülnek.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent