Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser12080

Vendég
Ezek után bármilyen jellegű buggot mindenki ki fog használni az már biztos. És ez ha igy rendjén is van az INNO szerint hát akkor hajrá buggkihasználásra fel! (Úgy is van annyi h lesz rá alkalom :) )
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Egyszer csinálod meg :) És azt azonnal szankcionálni fogják :P
Az meg más kérdés, hogy kinek mi a fair :) Az, hogy kötiből szerez valaki 1es lószettet vs rögért. (3600rög ~21.000ft)
Szerintem ez nonszensz, teszem hozzá, hogy megvehettem volna kötiért is és rögért is, de ez sok minden, csak fair nem szerintem :) De ezek után ha olyan büntetést remélem nem látok, hogy bug kihasználása :)
"Minden játékos köteles a kritikus hibákat jelenteni a Support felé. A hibák kihasználásával történő előnyszerzés kizárást, vagy más büntetést eredményez."
rög helyett köti, nem kritikus? :) De sajnos ismét egy olyan szabály, ami tök hangzatos, de senkit nem érdekel :D van pár szerencsére ebből is..
ui: korrekt megoldás az lett volna ha végig köti+rög, ha valamit elrontunk, legalább vállaljuk fel, mert azzal senki nem járt volna rosszul, max az inno, de bevétel is lett volna :)
Maradtam tisztelettel!
 

DeletedUser17614

Vendég
Egyszer csinálod meg :) És azt azonnal szankcionálni fogják :p
Az meg más kérdés, hogy kinek mi a fair :) Az, hogy kötiből szerez valaki 1es lószettet vs rögért. (3600rög ~21.000ft)
Szerintem ez nonszensz, teszem hozzá, hogy megvehettem volna kötiért is és rögért is, de ez sok minden, csak fair nem szerintem :) De ezek után ha olyan büntetést remélem nem látok, hogy bug kihasználása :)
"Minden játékos köteles a kritikus hibákat jelenteni a Support felé. A hibák kihasználásával történő előnyszerzés kizárást, vagy más büntetést eredményez."
rög helyett köti, nem kritikus? :) De sajnos ismét egy olyan szabály, ami tök hangzatos, de senkit nem érdekel :D van pár szerencsére ebből is..
ui: korrekt megoldás az lett volna ha végig köti+rög, ha valamit elrontunk, legalább vállaljuk fel, mert azzal senki nem járt volna rosszul, max az inno, de bevétel is lett volna :)
Maradtam tisztelettel!
Sajna ez INNO hibája, nem a magyar suppé... Tényleg köti+rögnek kellett volna így lenni, de vigasztaljon, hogy fél év múlva úgy is jön jobb :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Időzítést még gyakorolni kell, most fogadott mikor beléptem:
0SPeX29.png
 

DeletedUser17053

Vendég
Na ha most már más a téma akkor megkérdezném, hogy a következő frissítéssel (gondolom május 2.),amikor eladhatóak lesznek az eventes cuccok is,akkor jön az Aranyszablyás kaland is? Mert Bétás fórumon nem láttam róla infót.
 

krcsirke

el pollo diablo
Na ha most már más a téma akkor megkérdezném, hogy a következő frissítéssel (gondolom május 2.),amikor eladhatóak lesznek az eventes cuccok is,akkor jön az Aranyszablyás kaland is? Mert Bétás fórumon nem láttam róla infót.

Születésnapi kalandot kapunk helyette jelen állás szerint, ami még hibás. Szóval reméljük addigra javítják.
 

DeletedUser17792

Vendég
A nincs válasz is elég érthető tud lenni :)
A kiírás jó volt, így a rögös vásárlók úgy kapták ahogy meg volt hirdetve. A kötvényes indítás hiba volt, s voltak akik épp a játék felületén voltak s így jutottak hozzá. Hivatalosan ebbe már nem fognak belenyúlni. Az össz játékos tábort nézve senkit nem ért kár, hisz aki rögért vette az a meghirdetettek alapján vásárolta már úgy.
Lehet keserű a szájíz többeknél, hisz ők is szerették volna kötiért megvenni, de becsapva senki nem lett. Egy szűk tábor tudott kötvényért vásárolni, aminek a visszagöngyölítése nem biztos hogy fair lenne, s technikailag sem lenne egyszerű.

Még pár órán keresztül rögért megvásárolható :)



lehet megköveztek érte de,ebben nagyon igaza van Macaron-nak... ezt a békát sajna le kell nyelni , akár milyen iszapos is az íze :(
 

DeletedUser7602

Vendég
A kiírás jó volt, így a rögös vásárlók úgy kapták ahogy meg volt hirdetve. A kötvényes indítás hiba volt, s voltak akik épp a játék felületén voltak s így jutottak hozzá. Hivatalosan ebbe már nem fognak belenyúlni. Az össz játékos tábort nézve senkit nem ért kár, hisz aki rögért vette az a meghirdetettek alapján vásárolta már úgy.
Lehet keserű a szájíz többeknél, hisz ők is szerették volna kötiért megvenni, de becsapva senki nem lett. Egy szűk tábor tudott kötvényért vásárolni, aminek a visszagöngyölítése nem biztos hogy fair lenne, s technikailag sem lenne egyszerű.

10-ből 9szer mindig teljesen egyet értek az admin staff döntésével, vagy indoklásával ha valami történés van... Most egy picit alakitanék a "hivatalos" reagálásra, amit kaptunk :)

A kiírás jó volt, rögös szett, az indítás viszont hibás volt, így hozzá juthattak kötiért is... Az, hogy nem nyúlnak már ebbe bele, azt sejteni lehetett...
De az hogy az "össz tábort nézve nem ért kár senkit..." csak akkor lehetne mondani, ha megkérdeznénk azokat, akik rögért vették, hogy ha van (lett volna) lehetőség kötiért is, akkor is a rögöt választják? Ugye itt a köti (játékon belüli fizető eszköz), vs rög (valódi pénz) van egymással összehasonlítva, ami már ezen a ponton nem lehet fair, ez a része.
Keserű szájíz biztos sokaknál van... En nem panaszkodok, hisz amit vettem rögért, el tudtam adni, ami eredetileg is a célom volt ezzel a szettel... De több pénzem($) lenne, ha a kötimet is el tudtam volna lőni erre, és a piacon is többért lehetett volna eladni a szettet, ha tényleg 100%-osan csak rögért lehetett volna megvenni az akcióban. Tehát becsapva én sem vagyok, nem is akarom számszerűsíteni mennyi dollárt lehetett volna még kihozni ebből, ha minden rendben ment volna...
A kötis vásárlások vissza göngyölítése nem tudom miért nem lett volna fair velük szemben, hisz anno a speedes esetemnél amit "kihasználtam" én is szóltam, hogy "hahóóó itt valami gáz van... biztos jó lesz ez igy?" Ha már a többiek nem kaptak lehetőséget arra hogy eldöntsék, hogy köti vagy sem (persze innot ez nem érdekli, mert mindenki a kötit választotta volna elsősorban, es abból nincs pénze ugye)
Ha szűk kört érintett csak a kötis vásárlás, akkor még pont lehetett volna tenni "valamit" hisz nem tömegekről volt szó ezek szerint, de technikailag lehet hogy bonyolult, ezt aláírom, nem értek hozzá. Bár ilyen esetekre lehetne valami forgatókönyv, vagy bármi, ami megoldást jelent, akár megszakítani az akciót/pach-et/bármit, amíg meg nem oldódik a baki, és utána újra elérhetővé tenni a nagyközönség számára...

Az én verzióm:
Sajnálatos módon a kiárusítás egy hiba miatt rövid ideig elérhető volt kötvényes fizetési lehetőséggel, a hivatalosan meghírdetekkel ellentétben. Utólag már nincs mód korrigálni a hibát. A kötvénnyel vásárolt szettdarabok nem lesznek vissza véve, és a kiárusítás úgy folytatódik tovább, ahogyan az be volt jelentve eredetileg, a megadott fizetési lehetőségekkel. Elnézést a kellemetlenségekért.
és pont :)

Remélem nem voltam túl nyers... Mondom még egyszer nem jöttem ki rosszul ebből, de lehetett volna jobban is :)
Es talán Macaron sem haragszik meg rám :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
El kell engedni, ez van, remeljuk a kovetkezonel nem hibaznak.

Mas.. szuletesnapi szett.. elvileg holnap lesz a 10. ha jol tudom. Info van e? Kaptam egy fulest hogy termekezos szett lesz, elegge brutal. Remelem nem shopba rakjak, hanem ugy mint a kalozt, penzert. Kivancsian varom, tukon ulok.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
El kell engedni, ez van, remeljuk a kovetkezonel nem hibaznak.

Mas.. szuletesnapi szett.. elvileg holnap lesz a 10. ha jol tudom. Info van e? Kaptam egy fulest hogy termekezos szett lesz, elegge brutal. Remelem nem shopba rakjak, hanem ugy mint a kalozt, penzert. Kivancsian varom, tukon ulok.

Csak tudnám, miért akartok mindent rögért venni...
 
Fent