Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kenneth G

Kroki-fan
Javasolnám, hogy ha jön a Lincoln, és nem tudnák eldönteni milyen formában rakják be, akkor csapjanak hozzá még valami kis bónuszt, hogy biztosak legyenek benne, és HUF-ért tegyék be, mint tették azt a kalóz és futball szettel. Ezt talán nem lehet elrontani, bár amennyire amatőr a banda..
Amennyire amatőr banda, majd zimbabwei dollárban kell fizetned forint helyett.
 

DeletedUser17478

Vendég
Teljesen jogos dolgokat írtatok ide le, de türelmeteket kérjük. Várjuk az ICM válaszát a megoldásra. Ahogy lesz megoldás, rögtön tudatjuk veletek. :)
 

Mr. T.

THE DEVIL
hm.. és aki megvette dollárért attól, aki megvette kötvényért azzal mi lesz? oO
( csak egy gondolatmenet.. )

szerintem adjon az Inno minden játékosnak minden világon 1-1 szettet és akkor mindenki boldog lesz.. :D
 

Kanyim

Veteran Member
Belépek dél körül és,az a látvány fogad hogy 10-15-ös szintű emberek az új ló+nyereg szettel rohangálnak és 10 millákat keresnek vele. :( mikor lesz már végre egy egészséges multiszűrés??? Ez így már kicsit bosszantó. :(

A reggeli hibát kihasználva fura módon ismét elszaporodtak a kezdő szintű emberek....Minden event így zajlik...jönnek a kezdők,nyitogatják a jobbnál jobb cuccokat. Olyan mintha a játék jutalmazná a multikat!!!

Nem multik ezek. Csak szimplán mindenkinek van minden világon karaktere. De sokan a mellék karaktereikkel nem törődnek. Tomboláknál nyitogatnak azt csókolom. Emiatt sok kötis borítékjuk felhalmozódhatott amiből most jól jártak. Nem frissen regelt multi karakterek mert pillanatok alatt max 100-200 kötit lehet összeszedni indulásnál és utána meg csak annyit mint a mezei karaktereknek.
 

Kanyim

Veteran Member
Rendben van, hogy türelem, de az akció holnap még van, holnapután már nincs, így a türelem jelen pillanatban véges :D Az ember most nem tudja, várjon ki, míg lesz valami, vagy vegye meg most.

Ez nem kérdés.. ha akarod vedd meg ! Olyan opcio 99% hogy nem lesz hogy behozzák kötisen ismét. (a cirkusznál sem tették meg)
Az hogy esetleg elveszik a már rendelkezőktől nem érint téged ilyen téren.
(bár ezzel is sietniük kell, mert ha pl csak holnap késő délután döntenek és akkor veszik el sokan fognak panaszkodni hogy nem néztek már este gépre, nem volt idejük megvenni akkor rögért..stb.. ha délelőtt nem születik döntés akkor az lesz mint a cirkusznál volt)
 

DeletedUser17792

Vendég
Nem multik ezek. Csak szimplán mindenkinek van minden világon karaktere. De sokan a mellék karaktereikkel nem törődnek. Tomboláknál nyitogatnak azt csókolom. Emiatt sok kötis borítékjuk felhalmozódhatott amiből most jól jártak. Nem frissen regelt multi karakterek mert pillanatok alatt max 100-200 kötit lehet összeszedni indulásnál és utána meg csak annyit mint a mezei karaktereknek.



mondjuk ez igaz csak furának tartottam hogy mindig a kis szinten nyílnak a jó cuccok. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Sok kicsi szintű van, nagy számok miatt beesik néhánynak a jó cuccos.. a másik hogy ők hirdetik, mutogatják mert elakarják adni, vagy cserélni másik világra. Emiatt vannak jobban előtérben.
 

DeletedUser17792

Vendég
Ma egy nagyon régi játékostársammal azon filozofáltunk hogy,milyen lenne egy nemzetközi szeró? :)

Az ablak minden országban a saját nyelven jelenne meg de,maga a szerver nemzetközi lenne.
Szerintetek milyen lenne,és lenne-e rá igény?
Lehetne napi mini vb.
Napi MPI vb
Pl ; Az aranylovat és nyerget összevonni az aranyfegyverekkel és így bővülne az aranyszett is.
Kíváncsian várom ki mit szólna hozzá. :)

podw Tech és Kalapács terv :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Ma egy nagyon régi játékostársammal azon filozofáltunk hogy,milyen lenne egy nemzetközi szeró? :)

Az ablak minden országban a saját nyelven jelenne meg de,maga a szerver nemzetközi lenne.
Szerintetek milyen lenne,és lenne-e rá igény?
Lehetne napi mini vb.
Napi MPI vb
Kiváncsian várom ki mit szólna hozzá. :)

podw Tech és Kalapács terv :D
Szerintem lenne rá igény ha minden nemzet a saját nyelvén játszhatná. Biztosan nagyobb aktivitás lenne mint bármelyik mostani magyar szerveren :) Én támogatom az ötletet.
 

krcsirke

el pollo diablo
Én leragadtam jelen pillanatban ott, hogy várjuk a választ az ICM-től :D
Ma véget ér, válasz sehol, mi lesz ebből a kötvényért vásárlásért.

Ötletre visszatérve, passzolom mennyire megoldható, hogy mindenki saját nyelvén játszhatna, aranyfegyót aranylószettel összevonni nem biztos legjobb ötlet lenne, mivel későbbiekben nehezen beszerezhető cuccos lenne. De ha megoldódna a nyelvi akadály, többi részben látok fantáziát, bár kiemelném MPI bajnokságot elég rég játszottam, akkor elég jó volt.
 

DeletedUser17478

Vendég
Én leragadtam jelen pillanatban ott, hogy várjuk a választ az ICM-től :D
Ma véget ér, válasz sehol, mi lesz ebből a kötvényért vásárlásért.

A nincs válasz is elég érthető tud lenni :)
A kiírás jó volt, így a rögös vásárlók úgy kapták ahogy meg volt hirdetve. A kötvényes indítás hiba volt, s voltak akik épp a játék felületén voltak s így jutottak hozzá. Hivatalosan ebbe már nem fognak belenyúlni. Az össz játékos tábort nézve senkit nem ért kár, hisz aki rögért vette az a meghirdetettek alapján vásárolta már úgy.
Lehet keserű a szájíz többeknél, hisz ők is szerették volna kötiért megvenni, de becsapva senki nem lett. Egy szűk tábor tudott kötvényért vásárolni, aminek a visszagöngyölítése nem biztos hogy fair lenne, s technikailag sem lenne egyszerű.

Még pár órán keresztül rögért megvásárolható :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
Tegyük fel, hogy egy párbajra készül valaki valakivel. Mindkettejüknek egy tőre van és a bíró oda megy az ellenfeledhez a mérkőzés előtt, hogy ad neki egy kardot pár falevélért. Természetesen az ellenfeled megveszi és neki így már van egy kardja míg neked egy tőröd. Később oda megy hozzád is a bíró és több ezer forintért akar adni neked egy kardot. A korábban írtak alapján ez teljesen fair küzdelem lesz így. Ha nem veszed meg a kardot hatalmas hátrányba kerülsz, de megvenni se akarod már azt amit az orrod előtt más szinte semmiért vett már. Ez a küzdelem teljesen fair lenne a korábban leírtak alapján akkor?

Köszönöm én ebből nem kérek és további hibákkal gazdag frissítéseket, mert úgy látszik ez a normális és fair már mindenkivel szembe.
 

DeletedUser17614

Vendég
Ma egy nagyon régi játékostársammal azon filozofáltunk hogy,milyen lenne egy nemzetközi szeró? :)

Az ablak minden országban a saját nyelven jelenne meg de,maga a szerver nemzetközi lenne.
Szerintetek milyen lenne,és lenne-e rá igény?
Lehetne napi mini vb.
Napi MPI vb
Pl ; Az aranylovat és nyerget összevonni az aranyfegyverekkel és így bővülne az aranyszett is.
Kíváncsian várom ki mit szólna hozzá. :)

podw Tech és Kalapács terv :D
Erre már ha jól tudom volt párszor javaslat :)
A nyelvi akadályokat nem tudom, hogyan lehetne leküzdeni, de nagyon örülnék neki :)
A játék megint olyan lenne, mint hajdanán (aktivitást, létszámot nézve). Minden terület jól járnak... Piacolás, párbaj, erődharc... A nemzetek közt is lenne egy hatalmas összefogás mások ellen. Egyetlen hátránya talán a nyelv és a lopások szaporodása lenne, de ez minimális a nyereséghez képest :)
 
Fent