Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17053

Vendég
1500 kotvenyt osszeszedsz aktiv jatekbol 1,5 hónap alatt. Ha ugy nezzuk, ez igy ingyen cucc volt, hisz játszani úgyis játszol, ebbol következtetve a kotveny jon magatol. Mig 1500 rog az kb 10k HUF, ami egy ilyen csomagert nem keves penz
Masok 2-3 napot dolgoznak ennyi penzert. Szvsz aki megvette, az legbelül tudatában volt annak, hogy valami nem volt franko es elszurtak. Ha valasztani kene, en a mar megvett darabok visszavetelet javaslom egy kek boríték hozzáadásával. Ugyis ha lesz a Lincoln szett, valószínű oda is csak rogot tudunk majd elkolteni.

Honnan kellett volna tudni hogy elszúrták? A játék elején nem volt sehova leírva, hogy kötelező fórumot olvasni. Így hozták be, így lett megvéve...
A nem túl okos javaslatod alapján arra következtetek hogy neked nem sikerült kötvényért venni, de azt te is tudod hogy egy kék boríték közel sem hozná vissza a sok kötit meg pénzt, amit egyesek ráköltöttek a szettre. (én személy szerint 4 világon 400köti+ egyiken 1.5 milla)
 

Kanyim

Veteran Member
Az biztosra vehető volt hogy csak rögös formában fog visszakerülni miután javították, hisz így tervezték. Inno meg innentől nehéz helyzetben van. Vagy elveszik és morcognak rájuk emiatt, vagy meghagyják azoknak akik éltek vele, de így meg a többiek morcognak rájuk.

Szerver visszaállítást nem fognak (minden egyes eltelt órával csökken a sansza), tehát max elvehetni lehetne.. ha csak egy kaland tárgy lenne kivennék, ha eladhatatlan lenne akkor mindenkitől elveszik és kap cserébe kötis borítékokat.. de kemény piacolások mentek, világok közötti csereberék voltak, másik világon fizetve stb. Annyi összefonódás hogy mire ezeket végigzongoráznák...
(pl tudok olyan cseréről ahol valaki rögből vett egy nyerget egy számára érdektelen világon hogy átcserélje egy másik világra, de ott olyan nyerget kapott érte amit korábban kötiből vettek.. ha most ezt visszacsinálják, ő jogosan reklamálhat azért is hogy ő ezt a nyerget különben nem vette volna meg rögért..stb)

Én abból indulnék ki ami a cirkuszos esetnél történt. Legújabb német világ, bejött a cirkusz és 25% TP+250köti+100 köti. Aki ott volt és kockult 130ról 150re felugrott. Mire észbe kaptak és kivették délután kb 4 fele. Mi lett utána ? Semmi retorzió azoknak akik kihasználták, inno benyelte a buktát, akik kimaradtak kb lemaradtak. Elnézést kértek, de mivel bárki élhetett vele aki akkor gépnél volt...

Ha most máshogy döntenek az csak azért lesz mert ebben az esetben pénztől estek el !
(de szerver visszaállítás nélkül ennyi piacolást visszacsinálni.. pláne hogy ugyebár azt is nézni kell most már hogy mikor szerezte azt a lovat, mert azóta már vehette rögért, vagy vehette olyan embertől aki rögért vette..stb)
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelenleg biztosra vehető a többségben azok vannak, akik lemaradtak. Ráadásul itt eléggé rövid idő állt lehetőségre, hogy éljenek vele. Alapból itt az a hiba, hogy miért került be kötvényért a cucc, máshol meg nem. Emiatt mindenki örülne egy válasznak vagy a megoldásnak még a mai napon, mert így, semmilyen kommunikáció nélkül nehéz most bármit is tenni. Költsön rögöt vagy nem, rendeljen rögöt vagy sem, játsszon egyáltalán vagy sem. Ha megint hetekbe kerül valami válasz, akkor azok maradnak le, akik kivárták a választ.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Honnan kellett volna tudni hogy elszúrták? A játék elején nem volt sehova leírva, hogy kötelező fórumot olvasni. Így hozták be, így lett megvéve...
A nem túl okos javaslatod alapján arra következtetek hogy neked nem sikerült kötvényért venni, de azt te is tudod hogy egy kék boríték közel sem hozná vissza a sok kötit meg pénzt, amit egyesek ráköltöttek a szettre. (én személy szerint 4 világon 400köti+ egyiken 1.5 milla)


400kötiért nehogy már sajnáljunk! :) hidegen hagy, hogy mi lesz, csak vicces h minden alkalommal képesek hibázni.. Sztem a legkorrektebb úgy lenne ha köti+rög, de mivel nem akarok dilemmázni h megvegyem-e, maradhat minden így, jöjjön a lincoln kötiért!
 

Kenneth G

Kroki-fan
400kötiért nehogy már sajnáljunk! :) hidegen hagy, hogy mi lesz, csak vicces h minden alkalommal képesek hibázni.. Sztem a legkorrektebb úgy lenne ha köti+rög, de mivel nem akarok dilemmázni h megvegyem-e, maradhat minden így, jöjjön a lincoln kötiért!
Ha nem a west szülinapjára hozzák be, hanem június végén, akkor számíts arra szerintem, hogy úgy kell megvenni, mint a kalózt vagy a futball szettet.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Illetőlegesen felmerül a kérdés, hogy a törvény nem tudása felment-e a büntetés alól? Nekem lett volna lehetőségem, de gondoltam alszom rá egyet.. De itt a fórumon le volt írva h rögös lesz. A kalóz szettnél tudtommal volt retórzió.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Lol. A fórumon fel lett tüntetve, hogy rögös szett lesz. Kenneth jól mondta a törvényes példával..
A +100 kötit pedig a már elköltött kötik + 100 köti értettem, tehát 1500+100, bár ki tudja mennyire nehéz kijavítani az ilyen hibákat, nem értek a számítástechnika ezen részéhez.
Egyébként okos megfigyelés, valóban lemaradtam róla, de csak hogy tudd, dolgoztam+nem tudtam hogy ma jön+bármikor megvehetem rögért, csak hogy nagyképűsködjek.
 

DeletedUser17053

Vendég
Ha nem tudtad hogy ma jön akkor honnan tudtad hogy rögös lesz? :O (csak hogy kötöszködjek)

A törvényes dolog meg rossz példa mert az el lett mondva/le lett írva hogy azt köteles betartani mindenki, itt viszont nem köteles senki se fórumot olvasni ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mivel DaN posztja szerint rögös a cucc, Ő azt írta.

Igen, köteles vagy betartani a törvényt, de tudni róla és elolvasni nem vagy köteles. A tudatlanság és naprakészség hiánya az egyén hibája, mivel le lett írva hogy rögös lesz a felszerelés. (DaN bejegyzésére hivatkozok)
 

DeletedUser

Vendég
Javasolnám, hogy ha jön a Lincoln, és nem tudnák eldönteni milyen formában rakják be, akkor csapjanak hozzá még valami kis bónuszt, hogy biztosak legyenek benne, és HUF-ért tegyék be, mint tették azt a kalóz és futball szettel. Ezt talán nem lehet elrontani, bár amennyire amatőr a banda..
 

Vaimo

Veteran Member
Javasolnám, hogy ha jön a Lincoln, és nem tudnák eldönteni milyen formában rakják be, akkor csapjanak hozzá még valami kis bónuszt, hogy biztosak legyenek benne, és HUF-ért tegyék be, mint tették azt a kalóz és futball szettel. Ezt talán nem lehet elrontani, bár amennyire amatőr a banda..


Szerintem viszont ez a shoppban meg vehető megoldás sokkal jobb... főleg ha nem csak 2 napig lehetne meg venni az ilyen " egyedi " cuccokat. :rolleyes:
 

DeletedUser17792

Vendég
Hát kedves játékos társak most egy kicsit elszomorodtam. :(

Belépek dél körül és,az a látvány fogad hogy 10-15-ös szintű emberek az új ló+nyereg szettel rohangálnak és 10 millákat keresnek vele. :( mikor lesz már végre egy egészséges multiszűrés??? Ez így már kicsit bosszantó. :(

A reggeli hibát kihasználva fura módon ismét elszaporodtak a kezdő szintű emberek....Minden event így zajlik...jönnek a kezdők,nyitogatják a jobbnál jobb cuccokat. Olyan mintha a játék jutalmazná a multikat!!!
 

DeletedUser17614

Vendég
1500 kotvenyt osszeszedsz aktiv jatekbol 1,5 hónap alatt. Ha ugy nezzuk, ez igy ingyen cucc volt, hisz játszani úgyis játszol, ebbol következtetve a kotveny jon magatol. Mig 1500 rog az kb 10k HUF, ami egy ilyen csomagert nem keves penz
Masok 2-3 napot dolgoznak ennyi penzert. Szvsz aki megvette, az legbelül tudatában volt annak, hogy valami nem volt franko es elszurtak. Ha valasztani kene, en a mar megvett darabok visszavetelet javaslom egy kek boríték hozzáadásával. Ugyis ha lesz a Lincoln szett, valószínű oda is csak rogot tudunk majd elkolteni.
Te ezt komolyan gondolod? Aki nem kalandozik és nem csinálja a napikat, hanem csak teng-leng, annak nagyon nincs 1500 kötije... Az igaz, hogy aki rááll, az 1-2 hónap alatt megcsinálja, de anélkül nem. Azért a kötiesőt még nem találták fel errefele... Ha semmit sem csinálsz, akkor a heti 20-30+15 köti a reális szerintem, ha erődözöl, akkor mondjuk a heti 80-90+15. Nagyon sokat dobnak a napi küldetések és a feladatok, de az mind szorgalom!
 

DeletedUser17614

Vendég
Az aktív játék tényleg elkerülte a figyelmemet, bocsánat. Viszont akkor is megállja a helyemet a mondanivaló, nem volt képes bárki teremteni x mennyiségű kötit (sok olyan top játékos van, aki nem is mozdul rá a kötitermelésre)...
 

LDuck

Veteran Member
Azt hiszem én most újra megszivtam... ez kezd dühítő lenni. Elköltöttem minden maradék rögöm a zöld lószettre, hogy tudjak piacolni majd vele...
Erre lényegében egy ideig mindenki megvehette kötiért? Amit vettem rögért delután meg rajtam marad ??? :mad::mad::mad:

Nagyon nagyon érdekelne a hivatalos válasz, és intézkedés erre a történetre...

Rajtad csak nem fog maradni, az ár már jobb kérdés :)
 

DeletedUser17792

Vendég
Azt hiszem én most újra megszivtam... ez kezd dühítő lenni. Elköltöttem minden maradék rögöm a zöld lószettre, hogy tudjak piacolni majd vele...
Erre lényegében egy ideig mindenki megvehette kötiért? Amit vettem rögért delután meg rajtam marad ??? :mad::mad::mad:

Nagyon nagyon érdekelne a hivatalos válasz, és intézkedés erre a történetre...


Na erre én is szeretnék választ kapni!! Reggel hirtelen lett sok kicsi emberke akik 4-5 lóval és nyereggel futkostak,te meg költöd rá a pénzedet!! Tiszta vicc lett ez a játék :/
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Na erre én is szeretnék választ kapni!! Reggel hirtelen lett sok kicsi emberke akik 4-5 lóval és nyereggel futkostak,te meg költöd rá a pénzedet!! Tiszta vicc lett ez a játék :/


érdekelne, hogy tud valaki 10es szinten 1200 kötit összeszedni :) Valószínűleg tartom, hogy eventen nyitott kötvényeken vették, nem ma kezdték, mert 1 óra alatt lehetetlen 1200 kötit összeszedni :)
 
Fent