Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Dór férfi

Active Member

Kanyim

Veteran Member
A játékbéli fejlesztések utáni bónusz és a wiki között eltérés van. Kéretik a wikit javítani (bár jobb lenne ha a játékban állna vissza a régi verzióra.....)

játékban :
I_cgeIvWUDsI


wikin :
S8S4kvoF5d5y
rosszul linkeltem be és valamiért nincs módosítás gombom.
jatekban.png wikin.png
 

Pixi90

New Member
Sziasztok
Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a tw-db.info oldal működik még?
Olyan formában mint régen hogy az adott munkánál megtudja nekem mondani hogy tapasztalat szempontjából melyik a legjobb ruha?

Sehogy se tudom elővarázsolni sajnos.
Megvan az oldalon a regisztráció, csak valahogy a világot nem tudom importálni, így semmit (ruha, eredmények, kalandok...) nem tudok az oldalra felvinni, így nem is tud segíteni.
Valakinek valami megoldás? Az oldalon az "Importálás segítő" sajnos nem sokat segít.
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Sziasztok
Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a tw-db.info oldal működik még?
Olyan formában mint régen hogy az adott munkánál megtudja nekem mondani hogy tapasztalat szempontjából melyik a legjobb ruha?

Sehogy se tudom elővarázsolni sajnos.
Megvan az oldalon a regisztráció, csak valahogy a világot nem tudom importálni, így semmit (ruha, eredmények, kalandok...) nem tudok az oldalra felvinni, így nem is tud segíteni.
Valakinek valami megoldás? Az oldalon az "Importálás segítő" sajnos nem sokat segít.
Ez segíthet az importálásban ! A TW DB már évek óta nem volt frissítve tudomásom szerint.

SB :dastardly:
 

Törölt tag 18865

Vendég
Mit csinál ? Ha lopkod akkor ügyelni kell bizony a kitevésekre. Ha párbajozgat akkor KO-ra kell ügyelni. Ha kocsmában ökörködik akkor ignorálni kell. Össze kell beszélni és mindenki letiltja. Azt onnantól életképtelenek. Sosem értettem amikor pl valakik kocsmai szájhuszárokon felidegelik magukat. Tiltani azt pá.
Kerlek te is ugyelj ezekre mert tele vagytok tolvajokkal, mai nap Biersack lopott tolem aki a te varosod tagja.
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Az ilyenekből már 1 db is gusztustalan jelenség.
Akkor zárasd ki, vagy valami xd
Az a baj h játék lehetőséget ad erre, de hiába megy a sirám ez miatt évek óta, le van tojva az egész.
Egyszerűbb lenne megtanulni normálisan piacolni a nonstop rinyálás helyett.
 

Törölt tag 18865

Vendég
Akkor zárasd ki, vagy valami xd
Az a baj h játék lehetőséget ad erre, de hiába megy a sirám ez miatt évek óta, le van tojva az egész.
Egyszerűbb lenne megtanulni normálisan piacolni a nonstop rinyálás helyett.
Ennel normalisabb piac nincs hogy kiteszek valamit valaki nevere. Foleg hogy kb 1 percig volt fent a piacon mielott biersack lekapta onnan. Az elozo uzeneted felre olvastam, hogy ki lop meg azt nem tudom de azt hallottam ez nalatok normalis es a fent emlitett tolvajrol sem ez az elso alkalom hogy ilyet hallhatunk, termeszetesen nem mindenki tolvaj tisztelet a kivetelnek, ugyertettem hogy o es a multiai.
 

Kruikov

Az Admirális
Ennel normalisabb piac nincs hogy kiteszek valamit valaki nevere. Foleg hogy kb 1 percig volt fent a piacon mielott biersack lekapta onnan. Az elozo uzeneted felre olvastam, hogy ki lop meg azt nem tudom de azt hallottam ez nalatok normalis es a fent emlitett tolvajrol sem ez az elso alkalom hogy ilyet hallhatunk, termeszetesen nem mindenki tolvaj tisztelet a kivetelnek, ugyertettem hogy o es a multiai.
Viszont akkor a tolvajt és a multiját is érdemes lenne jelenteni AZONNAL!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Viszont akkor a tolvajt és a multiját is érdemes lenne jelenteni AZONNAL!
És akkor mi lesz? Inno gondoskodott róla hogy semmi, kap 3-5 napot és visszatért. Okosan kell piacozni, ennyi.
Egyrészt hiába írsz neki, ha vissza akarná adni ,le sem vette volna, másrészt annyi módja van, hogy ezt meg lehessen előzni (ezek jó párszor le lettek már írva itt fórumon is) , harmadrészt support nem tud vele mit kezdeni, mert ahogy írták a játék jelenlegi szabályai szerint ez nem vétség.

ui.: Valószínűleg 2 hét múlva mikor a mostani event tárgyak piacozhatóak lesznek is ez lesz, 2 percet vesz igénybe hogy szövetségre lépj a vevő/eladó városával, javaslom mindenkinek aki félti a cókmókját éljen a szövi piac adta lehetőségekkel.
 
Fent