Kérdések és válaszok

Gernad

New Member
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg a Tradi szett le lett e nerfelve? Mert másnak nem tűnt fel, de nekem most 3k ÉPvel kevesebbem van, mint múlt héten, pedig aktiválva van még a karakterbónusz és rajtam van a fullos szett. Tehát a kérdésem az lenne, hogy gyengítve lett, vagy csak nálam rosszalkodik?
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg a Tradi szett le lett e nerfelve? Mert másnak nem tűnt fel, de nekem most 3k ÉPvel kevesebbem van, mint múlt héten, pedig aktiválva van még a karakterbónusz és rajtam van a fullos szett. Tehát a kérdésem az lenne, hogy gyengítve lett, vagy csak nálam rosszalkodik?
Szia! A legjobb tudásom szerint, az udvaronc/udvarhölgy szettel semmilyen változtatást sem eszközöltek a fejlesztők. Nem lehet, hogy véletlenül nincs rajtad a teljes szett? Ha további kérdésed lenne, vagy szeretnéd ha ránézzünk a karakteredre ezzel kapcsolatban, akkor nyugodtan vedd fel velünk a kapcsolatot a Support rendszeren keresztül. :)
 

DeletedUser18190

Vendég
Üdv! Vissza szeretnék térni a játékba, most olvasgatom a számomra új dolgokat. Van egy érdekes termék, a lecsó hallal. 38 kötvényért lehet vásárolni. Kicsit nehezen tudom értelmezni a hatását. A +50%-kal nő a szerencse és a +50% találati esély kifejezést nem nagyon tudom külön választani. A plusz szerencsét én találati esélyként értelmezném, ha önmagában csak ez állna ott. Gondolom nem a található dolog értékét növeli meg, mert arra van egy prémium funkció. Magyarázza már el nekem valaki. Köszönöm előre is.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Felmerültek a dolgok, amikre kellene a tisztázás részemről. Ugye most ki lett találva itt a fórumon, hogy ugyan azon a néven kell fórumon játszani, mint amire kéri majd az illető a nyereményt. Ez stimmel. Azonban lenne 2 dolog itt:

1: elvileg mindenkinek 1 fórum fiókja lehet, a szabályzat szerint. Akkor aki több néven játszik, több világon (mint én, 5 világ 5 különböző néven) az regeljen be annyi karaktert ide ahánnyal játszani akar majd (tehát 5 különböző játékon 5 különböző néven ----> játékonként 1 karakter) ?
2: És mi van akkor ha nem tudok fellépni arra a fórum fiókomra (2 is van), amire én szeretném kérni majd a leendő nyereményeimet? Visszakapom őket, vagy csalhatok ilyen téren?

Nszksz előre is
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Felmerültek a dolgok, amikre kellene a tisztázás részemről. Ugye most ki lett találva itt a fórumon, hogy ugyan azon a néven kell fórumon játszani, mint amire kéri majd az illető a nyereményt. Ez stimmel. Azonban lenne 2 dolog itt:

1: elvileg mindenkinek 1 fórum fiókja lehet, a szabályzat szerint. Akkor aki több néven játszik, több világon (mint én, 5 világ 5 különböző néven) az regeljen be annyi karaktert ide ahánnyal játszani akar majd (tehát 5 különböző játékon 5 különböző néven ----> játékonként 1 karakter) ?
2: És mi van akkor ha nem tudok fellépni arra a fórum fiókomra (2 is van), amire én szeretném kérni majd a leendő nyereményeimet? Visszakapom őket, vagy csalhatok ilyen téren?

Nszksz előre is
1. Ha több néven, több világon játszol, akkor használhatod mindegyiket a fórumon, amennyiben szabályosan használod a fórumot és betartod a kommunikációs szabályokat. Természetesen nyereményjátékokon továbbra is csak az egyikkel vehetsz rész.
2. Ha nem férsz hozzá egy fiókhoz, akkor kapcsolatba léphetsz a supporttal és segítünk visszaszerezni.
 

Törölt tag 18099

Vendég
1. Ha több néven, több világon játszol, akkor használhatod mindegyiket a fórumon, amennyiben szabályosan használod a fórumot és betartod a kommunikációs szabályokat. Természetesen nyereményjátékokon továbbra is csak az egyikkel vehetsz rész.
2. Ha nem férsz hozzá egy fiókhoz, akkor kapcsolatba léphetsz a supporttal és segítünk visszaszerezni.
Nszksz, megyek is szerelmes levelet írni
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy,
nekem az a kérdésem, hogy miért van az, hogy egy rögös szett egyszer piacolható, egyszer nem?
Lásd: Arany lószett, rajongói szett, hawaii szett piacolható.
Uniós, medve, helyettes nem.
Nem gyűjtöttem ki az összeset, csak érdekelne, hogy feldobnak egy pénzérmét, és ha írás piacolható, ha fej, akkor nem? :D
Köszi.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ahoy,
nekem az a kérdésem, hogy miért van az, hogy egy rögös szett egyszer piacolható, egyszer nem?
Lásd: Arany lószett, rajongói szett, hawaii szett piacolható.
Uniós, medve, helyettes nem.
Nem gyűjtöttem ki az összeset, csak érdekelne, hogy feldobnak egy pénzérmét, és ha írás piacolható, ha fej, akkor nem? :D
Köszi.
Szia,
Néhány tárgy úgy lett tervezve, hogy ritka és egyedi legyen és csak annak legyen elérhető aki megvásárolta.
 

Zaszi

Veteran Member
Üdv.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy miért nem teszitek be a régi szetteket is mint pl. Rab testvérek szettje, kalóz szett stb.?

Ha már a Kupidó szettet betettétek februárban reális áron, olyan indokkal, hogy aki régen nem tudta megszerezni annak legyen esélye beszerezni.
 
Fent